IVF v únoru, březnu,... 2013 🙂

reennddyy
21. únor 2013

Ahoj holky,vím že je tu založená diskuze už o IVF,ale je poněkud starší a tak nějak to celý přečíst,by mi trvalo věčně.A tak sem se rozhodla založit další diskuzi na toto téma,tak se nezlobte 🙂 Jinak já mám naplánovanou IVF na březen...Dnes jsem vyfasovala injekce a od mrchy začínám píchat(kolem 2-3.3 má přít)...Tak bych si s někym o tom ráda povídala,vyměňovala názory,atd...

sakalmilion
26. dub 2013

Ahojky holky…tak jsem dnes byla u Dr. .... jsem 6+0 podle jejích výpočtů a i dle UZ je to 6+0 miniaturní mimi je krásně vidět…je velké 3,8 mm a lehce se začíná chvět srdíčko 😀 mám velkou radost…za 14 dní na další UZ a už poslední v Pronatalu…to už bude srdíčko tlouct 🙂 🙂 🙂

mariiianka
26. dub 2013

@sakalmilion kráááásnýýýý,moc gratuluji 😵 .Tak to musí být krásný pocit. 🙂 Snad doufám,že v pondělí budu mít taky takový.

sakalmilion
26. dub 2013

@mariiianka jojo...děkuju...je to nádhernej pocit...taky jsem v čekárně byla na infarkt....jestli to bude v pořádku....a hurá jeeeeeee 😀

mariiianka
26. dub 2013

@sakalmilion teď už si budeš užívat pohodový těhotenství,mám velkou radost i za tebe 😵 .A fotečku jsi dostala?

hanndy
26. dub 2013

@sakalmilion taky gratuluju
@mariiianka neboj v pondeli bude na 100%
Holky a nemela mit dneska kontrolu i Ratatoy

mariiianka
26. dub 2013

@hanndy musí,nebo mě z toho šlehne 😒 .To nevím jestli měla kontrolu,holky užívaj asi teplíčka.My jsme taky celý den venku,krásný počasí.

sakalmilion
26. dub 2013

@mariiianka fotečku jsem doslala...ale ted jsem venku a musím to nafotit a pak to sem dám ju ??? 😀

ak24
26. dub 2013

tak by me tedy zajimalo jak seto počita ja sama nevim tedy v kterem tydnu jsem,,podle mojeho doktora bych tet mela byt 8+6 ale podle nemocnice 6+6,,nevite jak seto počita,,

mariiianka
26. dub 2013

@sakalmilion tak už ted se těším 😉

mariiianka
26. dub 2013

@ak24 počítá se to od prvního dne poslední ms

sakalmilion
26. dub 2013

@mariiianka no mě to právě počítají od OPU +14 dní...takže podle MS bych měla být o 2 dny méně...protože OPU jsem mělu už 12 DC 😀

sakalmilion
26. dub 2013

tak tady je slíbená fotečka... 🙂

ratatooy
27. dub 2013

@sakalmilion ahoj tak chlap na me naprskal bacily takže sem od nej chytla anginu,včera me večer strašne bolely vaječníky a v zádech ted me poboliva na levy strane u vaječniku a v zadech jakoby ledvina,navic špiním trošičku už i přes utroš

ratatooy
27. dub 2013

@hanndy nene ja až ve čtvrtek

ratatooy
27. dub 2013

@sakalmilion gratulujeme,krásný,ja ti teda nevim ja sem byla na utz 5+neco a žadny mimi jsme ještě nevidely

slaboska
27. dub 2013

Ahojky holky za tu dobu co jsem tu nebyla tak jste toho napsaly 🙂 všem těhulkam gratuluji.mě už konečně vyrostlo nějaky břiško,ale pořad to neni nic moc,ale snad se dočkam 😉 ja byla na konrole v patek a jsme v naprostem pořadku,přišti tyden jěště zvladnout tu těhotenskou cukrovku a pak snad až do porodu klid 🙂

sakalmilion
27. dub 2013

@ratatooy ahojky..no já byla v 4+5 a byla tam jen malilinkatá tečka...dr jí musela hledat...a ted je tam tohle...je to přesně 6+0...jak dle výpočtů,tak i podle uz...jo a jinak já jsem taky nastydlá...pílí mě celý nosohltan...no fakt úžasný...je mi blbě....asi si budu muset vzít alespon paralen...neboj až půjdeš ted na kontrolu,tak už tam mimi bude...to budeš asi 6+6 né????

ratatooy
27. dub 2013

@sakalmilion no to bych mela byt spíš už 8tt

sakalmilion
27. dub 2013

@ratatooy ale vždyť jsi byla na KETu o den dříve než já né....2.4....mě k OPU přičetli 2 týdny a podle toho to počítají....opu je vlastně jako ovulace....tak nevím jak to je u KETu

kolino
27. dub 2013

Ahoj holky, potřebu vaši radu...měli jsme 7 oplozených embryek...nakonec přežilo jen 1!!! ☹ měli jsme prodlouženou kultivaci embryek a zbylo k zavedení pouze jedno a ještě k tomu ne moc dobré kvality....holky nějak přestávám věřit ,že by to mohlo vyjít.... ach jo, to je ta spravedlnost! já snad nikdy matkou nebudu! měli jste to taky tak některá a přesto se podařilo? řekli nám, že je kvality 2. ☹

ratatooy
27. dub 2013

@sakalmilion u ketu se t počita si myslim stejne takže od posledni ms,to maš jak po opu +14dní protože počitaji že opu je zhruba 14dní po ms,jo ak dneska sem 6+4 a v den kontroly bud 7+2 TAKŽE 8TT

ratatooy
27. dub 2013

@kolino ja myslim že takovejch je tady spoustu a podařilo se

sakalmilion
27. dub 2013

@ratatooy no právě a já to mám kousek jinak...den opu bylo 29.3. k tomu +14 dní.....a dnes jsem 6+1...přitom bych měla být o 2 dny méně podle poslední MS....ta byla 18.3..... jenže OPU byla 12 DC

sakalmilion
27. dub 2013

@kolino ahojky...já měla také 7 vajíček..k oplození bylo vhodných je 5....4 to vzdali v 72 h...a zůstalo 1 jediné....bylo 5 denní...kvalitu neříkali,takže nevím,ale jsem těhu 😀 takže to stačilo 😀 😀 😀 neboj...musíš věřit...já také věřila...

kolino
27. dub 2013

@ratatooy uvidíme no, nezbývá než věřit! jen kdo má tu mysl ovládnout! 😀 to jsou nervy 😒

kolino
27. dub 2013

@sakalmilion jé super! velká gratulace!

ratatooy
27. dub 2013

@sakalmilion no tak to vychazi dobře

renca1978
27. dub 2013

@sakalmilion nadhera 🙂

renca1978
27. dub 2013

@kolino Ahojky, ja mela celkove po odberu jenom 1 vajicko, vkladali 3denni, a chytlo se, nikdo tomu moc sanci nedaval, a ono to vyslo, dnes jsem zacala 10tt.Vubec jsem tomu neverila, ze by to mohlo vyjit a proplakala 3 dny az do transferu, protoze jsem myslela, ze na nej ani nedojde, takze hlavu vzhuru sance je urcite 😉 Drzim palce 😉

mariiianka
28. dub 2013

krásnou i když chladnou neděli těhulky.Kdepak všechny jste,snad se zítra budu moci oficiálně řadit taky do vašich řad 🙂