IVF v únoru, březnu,... 2013 🙂

reennddyy
21. únor 2013

Ahoj holky,vím že je tu založená diskuze už o IVF,ale je poněkud starší a tak nějak to celý přečíst,by mi trvalo věčně.A tak sem se rozhodla založit další diskuzi na toto téma,tak se nezlobte 🙂 Jinak já mám naplánovanou IVF na březen...Dnes jsem vyfasovala injekce a od mrchy začínám píchat(kolem 2-3.3 má přít)...Tak bych si s někym o tom ráda povídala,vyměňovala názory,atd...

renca1978
1. kvě 2013

@mariiianka ja ti verim, ty deti jsou urco jiny, nez jsme byly my ale 7 mi stejne prijde malo 🙂 je to mazec...............

mariiianka
1. kvě 2013

@renca1978 a co ty,přála sis holčičku?Včera jsem na netu koukala na dětský věcičky,asi už mi z toho hrabe 😀 .

renca1978
1. kvě 2013

@mariiianka mne to bylo jedno, hlavne aby bylo mimi zdravy, ale manzel chtel spis kluka.........ale uz se s tim srovnal, hlavne oni nam to jeste nepotvrdili na 100%, pry na 80%......taky koukam po hadrikach, ale pockam, az to budeme vedete stopro a pak na to vlitnu 😀

mariiianka
1. kvě 2013

@renca1978 no jo,každý chlap si přeje kluka.Ten můj taky,ale říká,že při jeho štěstí to bude zase holka,že ty jsou čilejší a toho chlapečka nejspíš vystrnadila,srandista.Nakonec bude rád i za za holku.Ale 80% je už dost,ale jasně člověk si musí ještě počkat až to bude jistý.Já koukám snad pořád 😀 .Ale taky počkám až to bude jistější,no ale jak už jsem jednou psala u nás toho nebude moc potřeba,doufám 😅

renca1978
1. kvě 2013

@mariiianka Ty mas aspon dobry, ze nemusis kupovat kocarek, mne se hodne libi od Ferrari, asi do nej pujdeme, ma skvely recenze a cenu ma taky dobrou, i manzelovi se libi

mariiianka
1. kvě 2013

@renca1978 no aspoň tak,pokud na nás příště u dr nevykoukne ještě nějaký překvápko 😅

ratatooy
1. kvě 2013

@mariiianka holky nebláznete tady je furt pařák jak svina že ani ven nemužu kvuli angině

ratatooy
1. kvě 2013

@renca1978 oni ty utz i tak nejsou 100%mam plno kamošek co nakoupily modry nebo ružovy a nakonec vylezlo neco jinyho nežčekaly😀

renca1978
1. kvě 2013

@ratatooy taky jsem to uz slysela, to musi bejt dobrej sok 😀

slaboska
1. kvě 2013

@ratatooy nene.triply testy se dělaji v 16tt.u nas se děla od 11tt-13tt a screening a pak ve 20tt jěště jeden,to je uplně ten samy.měři hlavičku,koukaji jestli maji všchny končtiny,všechny prstiky,močak,ledviny atd.prostě jestli je uplně zdrave.

slaboska
2. kvě 2013

dobre ano,chodi sem jěště vubec někdo ☹

mariiianka
2. kvě 2013

@slaboska také přeju dobré ráno,akorát u nás dost deštivé 😒 .Jak se daří maminko 🙂

slaboska
2. kvě 2013

@mariiianka u nas je take deštivo 😠 daři se dobe,už konečně citim jak mala kope a to je fakt pecka 🙂 a co ty?

mariiianka
2. kvě 2013

@slaboska to jsou krásný pocity viď.To si to užívej.Mě vždycky kopala večer,když jsem chtěla v klídku ulehnout 😅 .Já jsem v pohodě,cítím se jako netěhotná 😀 .akorát mě dnes bolí v krku 😒

renca1978
2. kvě 2013

@slaboska jaaaaaaaaaaaaaaaaa 😀

renca1978
2. kvě 2013

@slaboska jeeee, ty uz cejtis pohyby?to musi bejt krasny 🙂

mariiianka
2. kvě 2013

@renca1978 krásný uplakaný den přeji 😅

slaboska
2. kvě 2013

@mariiianka tak to mam taky nejvic ji citim večer jak lehnu do postele a včera poprve ji citil i manža když mi dal ruku na břicho a byl z toho cely na měkko 🙂 bud rada,že nemaš nevolnosti,ja si je užila ažaž i tedka někdy hodim z něčho kočko,maso nemužu do tedka ☹ zlata bolest v krku,ale snad to rychle přjde.
@renca1978 citim,na to se těš,je to fakt neskutečny a aspon jsi v klidku,že viš,že tam miminko je 🙂 taky už to maš za par a za chvily to ucitiš 🙂

renca1978
2. kvě 2013

@slaboska tak to je skvele, ja se ted v prvni rade tesim, az ve 12tt doberu ten Utrogestan, to je otrava...............v sobotu zacinam 11tt 🙂 Tak doufam, ze ten prvni trimestr zvladneme a pak uz to pujde jako po masle, jeste se dost bojim ty genetiky.............

@mariiianka Ahojky, Tobe taky, U nas byla v noci velika bourka, chudak nas pejsek, strasne se bal, museli jsme si ho vzit i s peliskem do loznice............a prsi porad a hodne, vypada to na celej den, minimalne.............Snad bude v sobotu hezky, prijedou pratele, chceme grilovat

mariiianka
2. kvě 2013

@slaboska a víš,že já maso taky nemohla ani vidět 😀 .Teď jsem fakt v pohodě,tak snad to nevěstí nic špatnýho.Akorát cítím prsa,ale jen tak trochu,ze začátku to byla větší bolest.Už abych šla na utz,ale to si musím ještě 11 dní počkat,ale ono to uteče.Hele chlapy jsou vždycky na měkko a počkej až se narodí,to bude pro něj zážitek,jen mluvím z vlastní zkušenosti 😅

slaboska
2. kvě 2013

@renca1978 jo na ten utroš až vysadim jsem se těšila taky 🙂 neboj genetika bude ok,pak se budeš jen těšit,že jsi těhu 🙂

slaboska
2. kvě 2013

@mariiianka a cele těhu jsi ho nemohla vidět?ja pořad doufam,že to přejde 🙂 to čekani je strašny,ja bych chodila na ultrzvuk njraději každy tyden.neboj nevsti to nic špatnho.mě už taky prsa nijak neboli a to jsem se jich ze začatku nemohla ani dotknout.

mariiianka
2. kvě 2013

@renca1978 u nás prý byla taky bouřka 😀 ,ale já o ničem nevím,já když spím,tak spím 😀 .Tak naše psy si na to už zvykli,pro ně je horší ohňostroj.No už by to chtělo krásný počasí,nějak mě tohle neba.Taky mě nebaví už ten utrouš,mám co dělat abych na něj večer nezapoměla.Tobě už se to blíží k cíli,ale já jsem teprve v půlce

mariiianka
2. kvě 2013

@slaboska asi tak do 4.měsíce,což ty už máš dávno za sebou 😅 .Pak to bylo v klídku a musela jsem mít sladký a od tý doby mi to asi zůstalo 😀 .Teď bych byla ráda,kdyby mě přestalo chutnat,co bych za to dala.No snad bude srdíčko a pak bude zase na chvíli klid,ale víš jak to je.Klídek nebude asi na dlouho,protože to je pořád něco.

renca1978
2. kvě 2013

@mariiianka mne to priijde nekonecny, vadi mi, jak jsem porad od nej ulemtana.............uz az to skonci.............a taky jak pises, porad si na to myslet, aby clovek nezapomnel, nekdy jsem tak doblbla, ze nevim, jestli jsem si ho uz vzala, tak musim premejslet, nekdy dlouho 😀 abych ho nevzala 2x 😀

mariiianka
2. kvě 2013

@renca1978 hele,že si vezmeš 2x,tak tím nic nezkazíš 😉 .Já ho mám popsaný datumem,protože bych se v tom fakt ztratila.Vezmu si ho v poledne a navečer kolikrát přemýšlím,jestli jsem si ho vzala 😀 .Fakt magor.No já ho beru 3x denně po 2 tabletách,hrůza děs

renca1978
2. kvě 2013

@mariiianka ja jsem taky mela 3x2, ted uz mam jen 2x2, ale stejne je to vopruz

mariiianka
2. kvě 2013

@renca1978 a co to magnézko,vzala sis nebo jsi volala dr

renca1978
2. kvě 2013

@mariiianka Vcera odpo to prestalo, a dnes taky nic...............tak jsem si ho zatim nebrala

mariiianka
2. kvě 2013

@renca1978 tak to je dobře,že je klid