IVF v únoru, březnu,... 2013 🙂

reennddyy
21. únor 2013

Ahoj holky,vím že je tu založená diskuze už o IVF,ale je poněkud starší a tak nějak to celý přečíst,by mi trvalo věčně.A tak sem se rozhodla založit další diskuzi na toto téma,tak se nezlobte 🙂 Jinak já mám naplánovanou IVF na březen...Dnes jsem vyfasovala injekce a od mrchy začínám píchat(kolem 2-3.3 má přít)...Tak bych si s někym o tom ráda povídala,vyměňovala názory,atd...

ratatooy
4. kvě 2013

tak jsme to ted řekly babičce a dedovi no hned to musely zapit slivovicí jenže mlej si chtel tukat taky tak mu dali do štamprlete štávu pak to položily na stul on si chudák spletl skleničku a cucl si zbytku slivoviceemoticonzustal koukat co to je,a ted usnul jak špalek

slaboska
4. kvě 2013

@ratatooy fakt? 🙂 ale stejně jsme radi,že jsme těhu až už je břiško jakykoliv 😉

renca1978
4. kvě 2013

@slaboska a co kdyz ne?vzdycky jsem si na postave zakladala, nechci bejt vykydla matka od ditete, uz abych kontaktovala plastickyho chirurga a rezervovala si termin 😀

ratatooy
4. kvě 2013

@slaboska jasny to jo,ještě budu nadávat až ho v 7mesíci budu tahat že toho mám po krk už to slyším😀čí to byl tak blbej nápad atd.-D

renca1978
4. kvě 2013

@ratatooy to mne pobavilo, jen aby z toho nespal treba 3 dny 😀

ratatooy
4. kvě 2013

@renca1978 tys me pobavila prej vykydá matka😀víš jak se i vykydlý máme dobře,nic nas nesere,nemusime se furt strachovat jestly nam nekde nekouká špek🙂

slaboska
4. kvě 2013

@renca1978 tak to mame uplně stejny.řikam si upln stejne co ty.a pry až od tedka to břicho pořadně poroste,takže taky se hrozim,aby si mě lidi nepletli z vorvaněm 😀 tak ty mista rezervuj zase 2 😀

ratatooy
4. kvě 2013

@renca1978 jee to klidne muže ikdyž jedem odpo na oslavu tak to radši ne,a večer jdu já na babinec už se těším

renca1978
4. kvě 2013

Ja mam samozrejme z tehu taky velikou radost.to je jasny, akorat nechci bejt tlusta.............

slaboska
4. kvě 2013

@ratatooy 😀 😀 tak to určo budu řiakt i ja a to jsem zatim uplně bezdětna 😀 ale holky to dame a když budeme vykydly maminy 😀 😀

renca1978
4. kvě 2013

@ratatooy to mas super, aspon se odreagujes 🙂 My mame dnes grilovani vecer, ale je hnusne.............kazdou chvili zacne prset, tak sedet se bude asi spis vevnitr 😒 skoda

ratatooy
4. kvě 2013

@renca1978 tomu stejne nezabraniš jak to má být tak to bude a po porodu to zas sleze dolů,ono se mužeš hlidat v jidle ale třeba poslední mesíc me skočilo nahoru jen tak 5kg ale všechno je to vetšinou voda

renca1978
4. kvě 2013

@slaboska Tobe se to pise, kdyz ses tak hubenoucka, vid? 😀

ratatooy
4. kvě 2013

@renca1978 no tady zatim svítí,ale mraky taky sou,taky se ma odpo grilovat tak sem zvedavá akorát ja teda vubec nemužu maso,vubec ho neztrávím je mi z nej blbe a leží mi v žaludku pak pul dne a ja tak mela rada masooooo

renca1978
4. kvě 2013

@ratatooy ale videla si to moje sileny bricho?myslis, ze to muze byt z Utrogestanu?vahu mam porad stejnou

renca1978
4. kvě 2013

@ratatooy to je blby, ze ti maso nejede, ale ja treba miluji mladou cuketu na grilu, mnamka 😉 a tobe vadi vsechny masa?i ryby a kurata?

ratatooy
4. kvě 2013

@renca1978 ja sem nikdy neslyšela o tom že by nafukoval utrouš,škoda že sem se u prvniho tehu nefotila,že bych to mela sčím srovnat ale to už maš normální bříško pač tady se videla fotoalbum možna najdu u koho a ta mela v 10tt taky takový a v 15tt jednou takový

ratatooy
4. kvě 2013

@renca1978 ryba asi ne tu sem teda zatim nemela a kuře jakž takž ale ani na nej chut nemám ale mam tu cuketu a lilek tak si to vezmu sebou to taky miluju

renca1978
4. kvě 2013

@slaboska ok, tak se pak nechame vylepsit 😀

slaboska
4. kvě 2013

@renca1978 tak taky už tak hubena nejsem,nejsem zvykla mit břiško a tohle už mi pipaa mega a to mam to nejhorši ped sebou 😀
@ratatooy tak to mame stejny,ja maso take nemužu.když už mam na něho strašnou chut a s nim ho tak za chvili z něho hodim kočku ☹ ale jak piše griluji si rybua zeleninu.

renca1978
4. kvě 2013

@ratatooy no vidis, a mas to poreseny, ja chtela u nas rano taky koupit cuketku, a nemely............. 😒

slaboska
4. kvě 2013

@ratatooy ja fakt utroš vysadila a břiško mi splasko ☹ to nekecam 😀

renca1978
4. kvě 2013

@ratatooy ja si naivne myslela, ze to na mne bude videt az tak v 6 mesici 😀 jsem se trosku sekla 😀

slaboska
4. kvě 2013

@renca1978 ok,tak když nam neklaply ty Bohnice tak aspon tohle 😀 a nosiš pořad ty řasy?nepadaji ti nějak vic když jsi těhu?

renca1978
4. kvě 2013

@slaboska neeeee, rasy mam porad,drzej porad stejne, tech se nevzdam, ale vzdala jsem se nehtu............ja nikdy nemela svoje nehty hezky, gelovy jsem nosila 10 let.a ted v tehu jsem je sundala, jak uzivam ty vitaminy tak mam svoje nehty docela pekne, tak je akorat sem tam nalakuju..............Kazdopadne ta rezervace v Bohnicich jeste porad plati, jeste jsme neporodili 😀 21 mam ten velkej UZ na tu genetiku, to si tady se mnou zase zobnete 😀

slaboska
4. kvě 2013

@renca1978 tak ja jsem nějaka divna,ja mam pocit,že co jsem těhu,že mi ty řasy nějak vypadavaji.ja se jěště nehtu nevzdala,mam to naplanovane až na červenec 😀 ja jsem na ně taky zvykla tak to bude bez nich hruza ☹

renca1978
4. kvě 2013

@slaboska mne fakt drzi stejne, tak nevim.............jak jsem sundala nehty, tak to byl hroznej pohled, ale jen na nejakou dobu, ted uz je to pohodicka 😉

slaboska
5. kvě 2013

dobre rano holky 🙂 tak jak jste si užily sobotu,skoro všichni jste grilovali tak jste si pořadně nadlabli břiška 😉

ratatooy
5. kvě 2013

holky přišel D-test, kočárky...nejhorší je Liberta, Patron Terix a Firkon verano...nebezpečné kočárky přímo..vyhrál Bugaboo, z t+ch levných je velmi doporučován jako výhodná koupě dorjan danny

ratatooy
5. kvě 2013

@slaboska ja sem žrala a žrala a zjistila sem že mi na nevolnost pomahaji rychlý cukry,hlavne v pití