• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v únoru, březnu,... 2013 :-)

18. prosince 2013 
tak jsme to ted řekly babičce a dedovi no hned to musely zapit slivovicí jenže mlej si chtel tukat taky tak mu dali do štamprlete štávu pak to položily na stul on si chudák spletl skleničku a cucl si zbytku slivoviceemoticonzustal koukat co to je,a ted usnul jak špalek
4. kvě 2013 ve 12:23  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@ratatooy fakt? :slight_smile: ale stejně jsme radi,že jsme těhu až už je břiško jakykoliv :wink:
4. kvě 2013 ve 12:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slaboska a co kdyz ne?vzdycky jsem si na postave zakladala, nechci bejt vykydla matka od ditete, uz abych kontaktovala plastickyho chirurga a rezervovala si termin :grinning:
4. kvě 2013 ve 12:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slaboska jasny to jo,ještě budu nadávat až ho v 7mesíci budu tahat že toho mám po krk už to slyším:grinning:čí to byl tak blbej nápad atd.-D
4. kvě 2013 ve 12:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ratatooy to mne pobavilo, jen aby z toho nespal treba 3 dny :grinning:
4. kvě 2013 ve 12:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@renca1978 tys me pobavila prej vykydá matka:grinning:víš jak se i vykydlý máme dobře,nic nas nesere,nemusime se furt strachovat jestly nam nekde nekouká špek:slight_smile:
4. kvě 2013 ve 12:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@renca1978 tak to mame uplně stejny.řikam si upln stejne co ty.a pry až od tedka to břicho pořadně poroste,takže taky se hrozim,aby si mě lidi nepletli z vorvaněm :grinning: tak ty mista rezervuj zase 2 :grinning:
4. kvě 2013 ve 12:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@renca1978 jee to klidne muže ikdyž jedem odpo na oslavu tak to radši ne,a večer jdu já na babinec už se těším
Ja mam samozrejme z tehu taky velikou radost.to je jasny, akorat nechci bejt tlusta.............
@ratatooy :grinning: :grinning: tak to určo budu řiakt i ja a to jsem zatim uplně bezdětna :grinning: ale holky to dame a když budeme vykydly maminy :grinning: :grinning:
4. kvě 2013 ve 12:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ratatooy to mas super, aspon se odreagujes :slight_smile: My mame dnes grilovani vecer, ale je hnusne.............kazdou chvili zacne prset, tak sedet se bude asi spis vevnitr :unamused: skoda
4. kvě 2013 ve 12:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@renca1978 tomu stejne nezabraniš jak to má být tak to bude a po porodu to zas sleze dolů,ono se mužeš hlidat v jidle ale třeba poslední mesíc me skočilo nahoru jen tak 5kg ale všechno je to vetšinou voda
4. kvě 2013 ve 12:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slaboska Tobe se to pise, kdyz ses tak hubenoucka, vid? :grinning:
4. kvě 2013 ve 12:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@renca1978 no tady zatim svítí,ale mraky taky sou,taky se ma odpo grilovat tak sem zvedavá akorát ja teda vubec nemužu maso,vubec ho neztrávím je mi z nej blbe a leží mi v žaludku pak pul dne a ja tak mela rada masooooo
4. kvě 2013 ve 12:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ratatooy ale videla si to moje sileny bricho?myslis, ze to muze byt z Utrogestanu?vahu mam porad stejnou
4. kvě 2013 ve 12:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ratatooy to je blby, ze ti maso nejede, ale ja treba miluji mladou cuketu na grilu, mnamka :wink: a tobe vadi vsechny masa?i ryby a kurata?
4. kvě 2013 ve 12:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@renca1978 ja sem nikdy neslyšela o tom že by nafukoval utrouš,škoda že sem se u prvniho tehu nefotila,že bych to mela sčím srovnat ale to už maš normální bříško pač tady se videla fotoalbum možna najdu u koho a ta mela v 10tt taky takový a v 15tt jednou takový
4. kvě 2013 ve 12:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@renca1978 ryba asi ne tu sem teda zatim nemela a kuře jakž takž ale ani na nej chut nemám ale mam tu cuketu a lilek tak si to vezmu sebou to taky miluju
4. kvě 2013 ve 12:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slaboska ok, tak se pak nechame vylepsit :grinning:
4. kvě 2013 ve 12:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@renca1978 tak taky už tak hubena nejsem,nejsem zvykla mit břiško a tohle už mi pipaa mega a to mam to nejhorši ped sebou :grinning:
@ratatooy tak to mame stejny,ja maso take nemužu.když už mam na něho strašnou chut a s nim ho tak za chvili z něho hodim kočku :frowning2: ale jak piše griluji si rybua zeleninu.
4. kvě 2013 ve 12:45  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@ratatooy no vidis, a mas to poreseny, ja chtela u nas rano taky koupit cuketku, a nemely............. :unamused:
4. kvě 2013 ve 12:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ratatooy ja fakt utroš vysadila a břiško mi splasko :frowning2: to nekecam :grinning:
4. kvě 2013 ve 12:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ratatooy ja si naivne myslela, ze to na mne bude videt az tak v 6 mesici :grinning: jsem se trosku sekla :grinning:
4. kvě 2013 ve 12:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@renca1978 ok,tak když nam neklaply ty Bohnice tak aspon tohle :grinning: a nosiš pořad ty řasy?nepadaji ti nějak vic když jsi těhu?
4. kvě 2013 ve 12:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slaboska neeeee, rasy mam porad,drzej porad stejne, tech se nevzdam, ale vzdala jsem se nehtu............ja nikdy nemela svoje nehty hezky, gelovy jsem nosila 10 let.a ted v tehu jsem je sundala, jak uzivam ty vitaminy tak mam svoje nehty docela pekne, tak je akorat sem tam nalakuju..............Kazdopadne ta rezervace v Bohnicich jeste porad plati, jeste jsme neporodili :grinning: 21 mam ten velkej UZ na tu genetiku, to si tady se mnou zase zobnete :grinning:
4. kvě 2013 ve 12:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@renca1978 tak ja jsem nějaka divna,ja mam pocit,že co jsem těhu,že mi ty řasy nějak vypadavaji.ja se jěště nehtu nevzdala,mam to naplanovane až na červenec :grinning: ja jsem na ně taky zvykla tak to bude bez nich hruza :frowning2:
4. kvě 2013 v 15:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slaboska mne fakt drzi stejne, tak nevim.............jak jsem sundala nehty, tak to byl hroznej pohled, ale jen na nejakou dobu, ted uz je to pohodicka :wink:
4. kvě 2013 ve 23:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobre rano holky :slight_smile: tak jak jste si užily sobotu,skoro všichni jste grilovali tak jste si pořadně nadlabli břiška :wink:
5. kvě 2013 v 07:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky přišel D-test, kočárky...nejhorší je Liberta, Patron Terix a Firkon verano...nebezpečné kočárky přímo..vyhrál Bugaboo, z t+ch levných je velmi doporučován jako výhodná koupě dorjan danny
5. kvě 2013 v 11:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slaboska ja sem žrala a žrala a zjistila sem že mi na nevolnost pomahaji rychlý cukry,hlavne v pití
5. kvě 2013 ve 12:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek