IVF v únoru, březnu,... 2013 🙂

reennddyy
21. únor 2013

Ahoj holky,vím že je tu založená diskuze už o IVF,ale je poněkud starší a tak nějak to celý přečíst,by mi trvalo věčně.A tak sem se rozhodla založit další diskuzi na toto téma,tak se nezlobte 🙂 Jinak já mám naplánovanou IVF na březen...Dnes jsem vyfasovala injekce a od mrchy začínám píchat(kolem 2-3.3 má přít)...Tak bych si s někym o tom ráda povídala,vyměňovala názory,atd...

ratatooy
6. kvě 2013

@renca1978 třeba u nás jak se vymenily deti🙂

pavlis321
6. kvě 2013

@mariiianka děkuju ..... Nevím od té doby jsem netestovala. Zkusím to rano.... Bojím se dalšího zklamaní.

pavlis321
7. kvě 2013

Ahoj holky. Dnešní test opět nic.....

renca1978
7. kvě 2013

Cauky holky, dobre ranko..............ze zacatku tehu mi neslo spat, a ted jsem jak sipkova Ruzenka 😀 se to nejak otocilo 😀

ak24
7. kvě 2013

ahoj holky,potřebuji poradit ,,zase jsem nemocna pali a boli me v krku a nemužu anipořadne odkašla,nevite co pomuže mam sice pastilky ale to pomuže jen na chvili,,,nevite co pomuže

ratatooy
7. kvě 2013

ahoj holky,pro inspiraci,ja určo objednám,krásný zavinovačky http://www.drevene-hracky-kojenecky-textil-char...

ratatooy
7. kvě 2013

@ak24 me takto začala anggina a pozor pastily s vetšina nemuže v tehu

ak24
7. kvě 2013

@ratatooy no v lekarne jsem se ptala
a prej je použivaji i tehotne ,,,Halset,,,

angelsb
7. kvě 2013

@ak24 já jsem kloktala sůl nebo heřmánek v roztoku chamomila a pila vincentku pomohlo

mariiianka
7. kvě 2013

@ak24 ahojky,mě vždy pomohla vlažná voda se solí,je to teda hnus,ale mě fakt pomáhá
@renca1978 a neříkej,že se z tebe stala Růža 😀 .Já spím od samýho začátku,bych do večera asi umřela 😅

renca1978
7. kvě 2013

@mariiianka fakt ze jooooooooooo, spim jako zabita 😀

mariiianka
7. kvě 2013

😀 😀 😀 no vidíš,kam jsi to až dotáhla.Ale zase lepší než nevolnost 😉

mariiianka
7. kvě 2013

@pavlis321 to mě moc mrzí ☹

renca1978
7. kvě 2013

@mariiianka to joooooooooooo, asi je to ta lepsi varianta, ale ja nechci porad spat!!!! 😒 muzu ve dne i v noci, je mi to jedno........... 😀

ratatooy
7. kvě 2013

@ak24 ajo ty neznám ja sem si ted v lekarne vzala knižku kde jsou leky co se muže a co ne a v jakym trimestru tak prave tam byi obyč pastilky jako neo-angin,orofar,septolete

slaboska
7. kvě 2013

holky,řeknu Vam,že Renča tu neni jedinna šipkova Ruža,mam pocit,že jste všechny.ja už od 7 nakukuji jestli tady někdo je a po nikom ani noha 😀
@renca1978 ja teda trpim nespavosti pořad ☹ kolem 6 vstavam a nejde mi za boha usnout.
@ratatooy ty viš,jak nam pomoct roztočit nemocenskou 😀 😀 😀

ratatooy
7. kvě 2013

@slaboska to si piš ,ale tu puntikatou musím mít navic to šijí v chráněné dílně tak je to na dobrou věc

ak24
7. kvě 2013

@ratatooy no prave lekarne mi řekla žeto mužou i teh,a kojici ale na letaku je napsane zase nevhodne ,,no snad to neubliži

ratatooy
7. kvě 2013

@slaboska jinak ja bych taky šípkovala ale nemužu pač jak usnu je mi ještě víc zle než normálně tak se musim držet vzhuru,navic začinam péct kamošce na svatbu tak mam práce

ratatooy
7. kvě 2013

@ak24 hele me v lekárně tay chtela vnutit kynedril a v pak sem se dočetla že se nesmí v žádným připade ale v příbalových infomacich je to napsany vždycky že je to nevhodé kvuli zákoníku nebo co ale jinak nektery leky se mohou,sem čučela že se muže penicilin

renca1978
7. kvě 2013

Ja tady byla v 9.44 a nikde nikoho 😀

renca1978
7. kvě 2013

@ratatooy zkus ten cerucal, muzou ho tehotny, uz jsm ti o nem psala................jeeeeee, taky bych chtela dortik 😀

ratatooy
7. kvě 2013

@renca1978 no ja peču drobný 20kg dort ji delá teta..ja sem ten cerucal u nas nesehnala

ratatooy
7. kvě 2013

@renca1978 ale pomáhá mi celekem sladky pití a to jidlo no furt neco žvejkat,ale třeba celou porci taky snist nemužu to je mi taky zle

renca1978
7. kvě 2013

@ratatooy jeste ho prodavaj pod nazvem DEGAN, je to to samy akorat jinej vyrobce, slozeni je stejne

renca1978
7. kvě 2013

@ratatooy to ses sikovna, ja to peceni obdivuju 🙂

ak24
7. kvě 2013

moc dekuji za rady,,určite odskoušim a snad mi neco pomuže

slaboska
7. kvě 2013

@renca1978 ja mam od 10 vychazky,tak tu jsem tak do 9.40 a pak se jdu chystat 🙂
@ratatooy uplně mě svrbi ruka,urč taky nějakou objednam 😉 je,ja bych si dala taky dort 😉

renca1978
7. kvě 2013

@slaboska pak te tady ma clovek hledat kdyz porad nekde vylitavas 😀

slaboska
7. kvě 2013

@renca1978 tak Vy na mě prdite,tak musim chodit otravovat jinam 😀