• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v únoru, březnu,... 2013 :-)

18. prosince 2013 
@mariiianka dobre rano,chtěla jsem včera vyjet,ale ujel mi vlak :grinning:
@renca1978 stav na tu kavu,za chvily jsem u tebe :grinning: vyjde ti pěkne počasi na ten vylet,hlasi,že bude nadherně.
15. kvě 2013 v 06:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slaboska dobré ranko,jo tááák ujel ti vlak :grinning: ,tak to mi čeekali zbytečně :slight_smile: .Renče závidím ten výlet,taky bych hned někam vyrazila,ale jsem poněkud zpohodlnělá :grinning: až někdy líná :grinning: :grinning:
15. kvě 2013 v 08:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobre ranko,teda zeny vy jste neskutecny co tu mate za hlasky ja se zase rezu,nez to vzdycky prelouskam tak mi skoro slzi oci :grinning: :grinning: :grinning:
Reni uzij si vylet a pak podej hlaseni co pesan a zviratka,ale bacha at si ho tam nenechaji :grinning:
15. kvě 2013 v 08:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mariiianka tak ja si myslim,že kdyby byla Renča kamoška tak nam řekne at jedeme s ni,ale at koukam jak koukam,žadnou takovou zpravu nevidim :grinning:
@hanndy smich leči,takže aspon ti to těhu pujde samo :wink: a co jste včera u Dr.vymysleli?
15. kvě 2013 v 08:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hanndy ahojky,já myslím,že dobrý ne :grinning:
15. kvě 2013 v 08:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slaboska no já hlavně dnes nevidím Renču a to se kasala,jak bude s náma :grinning: ,POŘÁD :grinning: :grinning: :grinning:
15. kvě 2013 v 08:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slaboska jojo smich leci,ale tady s vama se smeju a v druhy diskusi tam z koro bulim jak je ten svet k nekterym lidem nespravedlivej,ale fakt :angry:
Nic nasadila mi ATB a Hylak a cekam na vysledky no tak snad to bude dobry,nikdo jeste odemne nic nechyt tak snad dobry-leda ze bych poslala neco vam,nebo Rence aby na vylet neodjela a byla tady?? :grinning: :grinning: :grinning: Ne to byl blbej vtip :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
15. kvě 2013 v 09:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mariiianka no prostě se na nas vyprdla :angry:
@hanndy to je pak lepši takovy diskuze nečist,ja taky kolikrat něco četla a řikala jsem si,že je to až neskutečny :frowning2: pry nikdo nic nechytl :grinning: nic ji posilat nemusiš,počkej až si s nama bude chtit psat tak tu pro ni nikdo nebude :grinning: :grinning: :grinning:
15. kvě 2013 v 09:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slaboska už to tak vypadá :unamused: ,už zřejmě emigrovala do jiných krajů :grinning: .jinak odpo jedu k tomu dr.,tak jsem na to zvědavá.No jen abych nepředala papíry mezi dveřma a bylo to.A po obědě ještě s manžou a dcerou k zubařce,budou jí tahat zub.Takže náročný to den.A pak,že se nikam nepodívám :grinning: :grinning: :grinning:
15. kvě 2013 v 09:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slaboska cauky, nakonec jedu az zitra, manzel si vzal volno, a jede s nama, vracime se v nedeli................takze dneska vas tady budu jeste otravovat, jojo, na pocasi jsem koukala, bude krasne :slight_smile:
15. kvě 2013 v 09:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hanndy hezkyyyyyy, to ti pekne dekuju :grinning: ses kamoska :grinning: ale nevadi, az ja neco chytnu v MHD, taky ti to poslu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
15. kvě 2013 v 09:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@renca1978 no čauky,to se ti po nás už zastesklo viď :grinning: ,proto jsi to odložila :wink:
15. kvě 2013 v 09:23  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mariiianka hlavne si rekni o to foto :wink:
15. kvě 2013 v 09:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@renca1978 olala,ty jsi se bala abych na tebe neseslala kadici maraton co,tak jsi to odlozila a svadis to na manzela :grinning: :grinning:
15. kvě 2013 v 09:24  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mariiianka no jasny..... :slight_smile: ale stejne je fajn, ze jsme se tady tak dobre sesli, je tady fakt sranda................ :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
15. kvě 2013 v 09:25  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@renca1978 pokud mě neodbydou mezi dveřma,já jsem se ani neobjednávala,tak uvidíme.Ale koukám,že jsi nedočkavější než já :grinning: :grinning: :grinning:
15. kvě 2013 v 09:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hanndy ja bych za ten maraton byla rada, co jsem tehule, tak mam spis opacnej problem.............tak si to ted uzivej, protoze az otehotnis, tak uz se poradne nevyse.....š :grinning: :grinning: :grinning:
15. kvě 2013 v 09:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@renca1978 naprosto souhlasím :grinning: :grinning: :grinning: ,bez smíchu to ani nejde :wink:
15. kvě 2013 v 09:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mariiianka no jasny, konecne uvidim tveho prcka.....dyt na nej se ceka nejdyl :wink: tak jeste abych nebyla :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
15. kvě 2013 v 09:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@renca1978 :grinning: :grinning: :grinning: hezky si to podala :grinning: :grinning: :grinning: .To já snad musím celý den prospat,protože od rána furt něco křoupám :grinning: .Ale kdyby mě z toho bylo aspoň špatně,ale ono nic.Jsem vůbec těhotná????? :grinning:
15. kvě 2013 v 09:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mariiianka jako bez fotečky se odpoledne ani nevracej :wink: kdyby tě nechtěli vzit tak si sedni na zem a začni se vztekat a uvidiš jak tě radi vezmou :grinning:
@renca1978 ja ti dam manžel :wink: prostě když sis spočitala,že bys bez nas byla do neděle tak sis to aspon o jeden den posunula :grinning: ale my jsme radi,že tady jsi :wink:
15. kvě 2013 v 09:29  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@slaboska
@renca1978 no vy mi teda dáváte pěkný úkol :grinning: ,tak to snad abych se tady už dneska ani neobjevila :unamused:
15. kvě 2013 v 09:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mariiianka mne to povidej..... :slight_smile:
15. kvě 2013 v 09:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@renca1978 a já za to nemůžu,že jsme byli až mezi posledníma,že nemám foto.Tak neboj v prosinci ho určo uvidíš :grinning: :grinning: :grinning:
15. kvě 2013 v 09:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slaboska no dekujuuuuuuuu, ale ty uz se stejne chystas na špacíííííírung, vid? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: hlavne se nezapomen nalicit, at nam tehulkam nedelas ostudu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
15. kvě 2013 v 09:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mariiianka jejdaaaa, to nevydrzim.............a v prosinci jich tady bude taky vic :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: doufam
15. kvě 2013 v 09:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@renca1978 hele nedívala si se dnes do prosincovek,dam někdo dával,jak poznat pohlaví dítětě,něco pro tebe :wink:
15. kvě 2013 v 09:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja byla v lekarne, minulej tejden, a chtela jsem neco na bedary, co se muze v tehu mazat............a lekarnice mi rekla, at to v tehu neresim, ze je to zbytecny..............Uplne mne vytocila, podle ni asi musi bejt tehotna zenska hnusna...............to uplne nesnasim.............Ja rada dobre vypadam i v tehu, neni to prece nemoc, tak proc se nezkraslit :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
15. kvě 2013 v 09:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@renca1978 :grinning: :grinning: :grinning: no promin!ja co jsem těhu tak jen kvetu :grinning: :grinning:
@mariiianka mužeš,měli jste si pospišit :slight_smile:
15. kvě 2013 v 09:38  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mariiianka neeeee, tak se jdu hned pdivat
15. kvě 2013 v 09:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek