• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v únoru, březnu,... 2013 :-)

18. prosince 2013 
@ratatooy myslíš,že tam nebude chtít být bez maminky.My měli vždy opačný problém,u nás byl řev,když musela domů :grinning:
23. kvě 2013 ve 13:37  • Odpověz  • To se mi líbí
@mariiianka no v 6 mesici sem mela vetší,ale daleko to nebude a to večer je ješte vetší
23. kvě 2013 ve 14:01  • Odpověz  • To se mi líbí
@mariiianka on jo ale ja to ořvu
23. kvě 2013 ve 14:02  • Odpověz  • To se mi líbí
holky máte to taky že s váma mlátí zimnice???me vždycky v poledne a večer...asi jak sem unavená už tak me začne bejt šílená kosaaa
23. kvě 2013 ve 14:12  • Odpověz  • To se mi líbí
@ratatooy jo takhle,já to špatně pochopila :grinning: .To přežiješ,neboj si zvykneš :wink:
23. kvě 2013 v 15:53  • Odpověz  • To se mi líbí
@mariiianka jsem zpatky :grinning:
@ratatooy a takovy lidi jako ty,mě řikaji,že mam maly břiško :wink: kolikaty měsic jsi?to je neuvěřitelne jak to ma každy jinak,že?a s tunikou na mutanty jsi mě pobavila :grinning:
23. kvě 2013 v 16:32  • Odpověz  • To se mi líbí
@slaboska no super,konečně jsem se někoho dočkala :grinning:
23. kvě 2013 v 16:38  • Odpověz  • To se mi líbí
@mariiianka zase se všichni rozprchly :grinning: jěště,že se mame my 2 :grinning: a co,nezdřimla ssis někde v obchodě :grinning:
23. kvě 2013 v 16:40  • Odpověz  • To se mi líbí
@slaboska no jo Renča ta asi někde ještě venčí psa :grinning: a já si to musím dneska tady s vámi užít,zítra budu až odpo.Ne,zdřímla jsem si hezky odpoledne,prostě musím,já za to nemůžu :sweat_smile:
23. kvě 2013 v 16:44  • Odpověz  • To se mi líbí
@mariiianka tak to chodi na hodně dlooooooooohy prochazky :grinning: ja jdu rano k Dr.pro listek na penize,tak se tady taky moc nezdržim,ale odpo.zase jo.ja taky ze začatku pořad spala.v 9 jsem vstala a o pul 12 mě to bralo a byla jsem rada,že jsem dovařila oběd :grinning:
23. kvě 2013 v 16:50  • Odpověz  • To se mi líbí
@slaboska no vidíš a mě se divíš,že stále spím.U prvního těhu jsem to měla taky tak,spala bych a spala.Ještě že tady mluvíš o lístku,si to musím poznamenat,abych v po nezapoměla :sweat_smile:
23. kvě 2013 v 16:52  • Odpověz  • To se mi líbí
@slaboska no dyt sem řikala že se me už ptaly co to bude,to už přece musim vedet ne:grinning:
23. kvě 2013 v 17:01  • Odpověz  • To se mi líbí (2)
@ratatooy no to bys teda měla,s takovým bříškem :grinning:
23. kvě 2013 v 17:02  • Odpověz  • To se mi líbí
@mariiianka taky sem u prvniho furt spala,ted se mi nekdy taky chce ale nejdu pak je mi blbě,ale za to celou noc spím ja zabitá že ani na wc nejdu
23. kvě 2013 v 17:02  • Odpověz  • To se mi líbí
@ratatooy jééé,tak to se máš v noci,to já lítám tak 2x,akorát jsem zničená,že musím vstát :angry:
23. kvě 2013 v 17:05  • Odpověz  • To se mi líbí
@mariiianka vidiš,jěště,že jsem to napsala :wink: ja na zachod v noci nechodim,jen pořad do te ldničky :angry:
@ratatooy ja jsem zvědava jaky břiško budeš mit v 9 měsici
23. kvě 2013 v 17:09  • Odpověz  • To se mi líbí
@slaboska no určite velký ikdyž poprve sem ho nemela nejak až moc velky,horší ale bude co si v zime obléct za bundy
23. kvě 2013 v 17:12  • Odpověz  • To se mi líbí
@ratatooy ja mam velkyho chlapa,ja ti něco pošlu :grinning: třeba to vyskočilo tedka a tedka se to zastavi a poroste pomalu :wink:
23. kvě 2013 v 17:13  • Odpověz  • To se mi líbí
@slaboska jo to je taky možny že se o zastaví a poroste až dýl
23. kvě 2013 v 17:16  • Odpověz  • To se mi líbí
@slaboska třeba by si sestra vzpoměla,minule se mě taky ptala,ale jinak děkuji :wink: .Tak ty jsi kámoš s ledničkou v noci jo,máš to nějaký obrácený ne :grinning:
@ratatooy hele třeba nebude velká zima,třeba se do něčeho vejdeme :grinning: .Včera jsi psala o váze,a mě příjdeš hubená na tý fotce,tos ještě neviděla mě :grinning: :grinning:
23. kvě 2013 v 17:18  • Odpověz  • To se mi líbí
@mariiianka už jsem na sebe za to nasrana.vždy se probudim,řeknu si,že k lednici nejdu a pak stejně vstanu a jdu,jinak bych neusnula :angry:
23. kvě 2013 v 17:24  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@slaboska a co si dáváš po nocích dobrého :grinning:
23. kvě 2013 v 17:28  • Odpověz  • To se mi líbí
@mariiianka ja brutalně ujidim na pribinačkovi,dam si 2 vanilkove,chleba s maslem a loveckym salamem,zapiju mlekem a jdu spokojeně lehnout :wink: sila,že? :grinning:
23. kvě 2013 v 17:31  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@slaboska :grinning: :grinning: :grinning: tak to je mazec :grinning: :grinning: :grinning: .Já myslela,že si jen tak něčeho zobneš,ale až takhle,to jsem si nemyslela :grinning:
23. kvě 2013 v 17:34  • Odpověz  • To se mi líbí
@mariiianka řikam,že to je brutal :grinning: ja tomu řikam zobnuti :wink: no,ale co chceš dělat,chut je chut :wink:
23. kvě 2013 v 17:38  • Odpověz  • To se mi líbí
@slaboska to je jasný,když nejde odolat,tak nenaděláš nic :grinning: .Já takhle jíst ještě v noci,tak mám dalších 20 kg nahoře.Stačí,když se živím a zobu přes den.No teď jdu třeba dělat krůtí řízečky :grinning: ,maso je maso :grinning: :grinning:
23. kvě 2013 v 17:42  • Odpověz  • To se mi líbí
Cus maminy delate si ze me prdel? :grinning: jako kdyz jsem vcera psala at se cinite v psani,tak jsem to nemyslela tak doslova to je sila co jste napisali
@ratatooy krasny brisko a peknej synator
23. kvě 2013 v 17:42  • Odpověz  • To se mi líbí
@mariiianka mě pořad maso neděla dobře :frowning2: viš,jak ušetřime,když ji maso jen manža :grinning: :grinning:
@hanndy chtěla sis počist tak tady to maš :grinning:
23. kvě 2013 v 17:45  • Odpověz  • To se mi líbí
@hanndy čauky,nelíbí se ti něco :grinning: .sama jsi nařídila,my se toho bezpečně dželi skoro celý den :grinning: :grinning:
23. kvě 2013 v 17:46  • Odpověz  • To se mi líbí
@slaboska a jako lovečák ti neva?Mě teda vadili i salámy,se taky divím že můžu všechno.Teda jestli tu bublinku ještě mám,si tak vůůůůbec nepřipadám :angry:
23. kvě 2013 v 17:48  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek