• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v únoru, březnu,... 2013 :-)

18. prosince 2013 
dobré ráno maminy,doufám,že jste se včerejším klábosením moc neunavili a budeme dnes pokračovat :wink:
28. kvě 2013 v 07:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
no děvčata,kde jako všichni jste :angry:
28. kvě 2013 v 09:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mariiianka ja tu jsem jen na skok,musim na veterinu.malej si udělal něco přes noc s nohou a kulha a boli ho to,tak musime zjistit proč.
28. kvě 2013 v 09:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@renca1978 dodatečn vše nejlepši k narozeninam a puget je nadhernej.
28. kvě 2013 v 09:33  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@slaboska a já myslela,že ještě spíš po těch lentilkách :grinning: .Tak hlavně ať se nožka spraví.Já letím do práce s papírama a na kávu,tak odpolko :wink:
28. kvě 2013 v 09:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mariiianka lentilky žadny učinek nemaji,vstavala jsem v 6 :frowning2: ok,odol.se tady sejdeme,doufam,že přijde i Handy :grinning:
28. kvě 2013 v 09:42  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@slaboska tak to byla malá dávka :grinning: .Pokud nás po včerejšku nemá plný zuby :grinning: :grinning:
28. kvě 2013 v 09:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slaboska ahojky, mockrat dekuju :wink:
28. kvě 2013 v 10:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slaboska no čepice ne,nahodou seženu krásný podprdy i vystuženy nosím ale pod 1000kč se nevlezu za podprdu
28. kvě 2013 v 10:20  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
tak já už jsem zpět a tady nikdo a já myslela,že vás ani nestihnu dočíst :unamused:
28. kvě 2013 ve 13:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja nekde cetla, ze unava pomine po 1.trimestru....................ja to mam nejak opacne, jsem unavena jako nikdy................. :unamused:
28. kvě 2013 ve 13:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@renca1978 :grinning: já mam únavu stále :grinning: .V prvním těhu jsem jí měla až dokonce :grinning:
28. kvě 2013 ve 14:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mariiianka to mi ani nerikej................ja myslela ze to prejde, mela jsem klid tak 14 dni a rozjelo se to nanovo :unamused:
28. kvě 2013 ve 14:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@renca1978 klidně spi,co bys taky chtěla dělat v takovým čase,co je venku.Se obávám,že tohle zůstane až do prosince :sweat_smile:
28. kvě 2013 ve 14:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mariiianka jenomze ja prave ze pres ten den neusnu, sileny pocit unavy, obtezuje mne i chodit :slight_smile: lehnu si, a neusnu................hroznej stav..............radsi bych snad byla blici :grinning: nebo radsi neeeeeeeeeeeeeee :wink:
28. kvě 2013 ve 14:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@renca1978 aha,tak to je blbý,to pak musí být hrozný.To já když lehnu,tak spím :grinning: .Prosím tě nic si nepřivolávej,buď ráda jak seš.Já jsem taky stále v pohodě :sweat_smile: ,divný to stav.Pokud bude nadále takový počasí,tak zachvíli lehnu,začínám prkat a smrkat.Já nechcíííííííííííí :cry:
28. kvě 2013 ve 14:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Cus maminy,tak jsem zde nemyslete si ze jsem se vas lekla,ale v praci mame audit,tak nemuzu pisat.. jinak dneska jsem spala jak miminko,ale fakt ani budik me nemohl vzbudit,ted jsem zajela ke mamosce na rychlou kavu a musim vyuzit pocaska a neco udelat na zahrade,tak nevim kdy zase budu,treba se to pokazi a budu vas tu sjat :grinning:
28. kvě 2013 v 15:19  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@renca1978 blici nebud,to je fakt peklo.maš pravdu,ja byla unavena v 1.trimestru a pak jak jsem vysadila i utroš tak jsem v klidku.
@ratatooy tak s takouvou velikosti už vystuž mit nemusiš :grinning: to je pro nas jedničkařky :grinning:
@hanndy u nas nepršelo chvilku a tedka se to začina zase zatahovat :angry:
28. kvě 2013 v 15:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slaboska no, ja taky myslela, ze je to tim Utrogestanem...........a eeeejhle, neni...........potacim se po baraku, jako bych byla po flamu..............hruza :grinning:
28. kvě 2013 v 16:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hanndy čauky,prosím tě u nás leje zase celý den,fakt už oprus.Tak se moc neunav na zahradě.Kolik bylo večer panáčků,že ses nemohla vbudit :grinning:
28. kvě 2013 v 16:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slaboska nene omyl nemusim mít vystuž jakože že je to 10cm vycpany ale spíš pevnou aby to prsa udrželo,jen ty obyč tenkou látku mit nemužu
28. kvě 2013 v 16:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@renca1978 ja jsem blba,ja zapoměla,že ho už nebereš :grinning: tobě ty tydny fakt leti,ty si je snad sama připusuješ :grinning:
@ratatooy nezlob se,ale toto tahat,tak chudak zada.a ja jak jsem těhu tak se mi nalily,ale u tebe už to nemuže byt takovy rozdil,ne?
28. kvě 2013 v 17:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slaboska fakt ti to prijde?mne se to moc nezda......... :wink: ti uplne zavidim tvuj 28tt :wink:
28. kvě 2013 v 17:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@renca1978 jo,přijde mi,že tobe to strašně leti,ty moje tt teda tak neleti :frowning2: mam strach,že mě doženeš :grinning:
28. kvě 2013 v 17:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slaboska vis jak to je?ja ti to vysvetlim, ju?Takze:
Tobe se zda, ze mne to strasne leti, ale mne se to tahne jako tejden pred vyplatou
A mne se zase zda, ze Tobe to strasne leti, ale tobe se to tahne....................
Zaver:
Leti nam to obema :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
28. kvě 2013 v 18:09  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@renca1978 :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: tak tedka už to mame vysvětlene :grinning: počkej až budu před porodem,budu zavidět ty tvoje tydny :grinning:
28. kvě 2013 v 18:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slaboska co blbnes?ja budu zavidet tobe.....tak nejak ven Vanesska musi, ji chces prenaset jako slonice?Pry jsou tehule az 3 roky :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
28. kvě 2013 v 18:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@renca1978 jojo ja chci byt slonice :grinning: ja nechapu,že dovnitř to jde tak lehce a ven ne :grinning:
28. kvě 2013 v 18:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slaboska treba to pujde lehce i ven :grinning: :grinning: :grinning: Ale kdybych mohla, tak ti ty 3 roky zaridim, co bych pro tebe neudelala :grinning: :grinning: :grinning:
28. kvě 2013 v 18:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mariiianka @slaboska jako dneska u nas ani kapka a ted je krasny teplicko,ale zatahuje se to,takze bude asi lejt@mariiianka budes se divit,ale pandulak nebyl ani jeden jsem to nak nestihla :grinning:
28. kvě 2013 v 18:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek