• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v únoru, březnu,... 2013 :-)

18. prosince 2013 
@ratatooy tak zase dobrá inspirace :wink: ,to by se mi zamlouvalo.Já bych potřebovala tak 30kg dolů :grinning:
31. kvě 2013 ve 14:08  • Odpověz  • To se mi líbí
@mariiianka to ja taky
31. kvě 2013 ve 14:27  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
Tady je zivo jupi.. ja bych potrebovala tak 10kg dolu
31. kvě 2013 v 15:15  • Odpověz  • To se mi líbí
@hanndy jééé,když jenom 10,tak to jde,jen mít tu výdrž :grinning:
31. kvě 2013 v 16:05  • Odpověz  • To se mi líbí
@mariiianka ahojky,tak jsem to zvladla i když jsem neměla ledničku.snědla jsem sve zasoby(většinou na tajno :slight_smile: )připada mi,že oproti jinym lidem hodně jim :frowning2: jinak už jsem doma,hura,hura.stejně mi řekli,že už semnou nic dělat nebudou a ležet mužu doma,pokud bych čurala krev vic tak mam zase přijit,ale snad to bude ok.celej vikend nikam nepujdu tak snad se to zlepši.holky,ja když jsem v tu noc zjitila,že krvacim,ja jsem myslela,že se zblaznim,měůa jsem hrozny strach o Vanessku :frowning2: fakt jsem prožila peklo :angry: :angry:
@ratatooy no krvacet jak ty 3 měsice tak už se houpu na židli u Chocholouška :grinning:
31. kvě 2013 v 16:59  • Odpověz  • To se mi líbí
@slaboska mám radost i za tebe,že jsi doma,vím jaký je to tam utrpení.Tak buď hezky v klidu a odpočívej.To ti věřím,že jsi měla strach,já bych se taky zbláznila.Ale teď už bude jen a jen dobře a uvidí tě tam až u porodu :wink:
31. kvě 2013 v 17:36  • Odpověz  • To se mi líbí
@mariiianka odpočivam od te doby co mě manža přivezl :wink: a je hezky jak se o mě stara :grinning: taky jsem si řikala,že dřiv je vidět nechci :grinning:
31. kvě 2013 v 17:40  • Odpověz  • To se mi líbí
@slaboska to je dobře,taky bych chtěla aby se o mě někdo staral :sweat_smile: ,ale zatím můžu dělat všechno,tak mám smůlu.Přesně tak,dřív se ani neopovažuj se na ně podívat :slight_smile:
31. kvě 2013 v 17:45  • Odpověz  • To se mi líbí
@mariiianka kašlu na ně,dřiv jak v 36 t je nechci vidět :grinning:
31. kvě 2013 v 17:51  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@slaboska správný přístup :wink: .By mě zajímalo,co je dneska s Renčou,ještě se tu neukázala :confused:
31. kvě 2013 v 17:54  • Odpověz  • To se mi líbí
@mariiianka taky jsem zvědava na jeji vymluvu.kdybych umřela tak ona to zjisti za tyden :grinning:
31. kvě 2013 v 18:02  • Odpověz  • To se mi líbí
@slaboska prosím tě dej pokoj s umíráním,dnes už můžeš do ledničky :grinning:
31. kvě 2013 v 18:13  • Odpověz  • To se mi líbí
@mariiianka :grinning: no dnes už mužu :wink: a to si piš,že pujdu.dneska jen spim a jim,mam pocit,že prasknu,ale jěště jsem do sebe skittles :grinning:
31. kvě 2013 v 19:00  • Odpověz  • To se mi líbí
@slaboska to je dobre ze uz jsi doma a manza se o tebe stara,jen at se stara jinak od nas dostane :grinning:
@mariiianka no jo Renca saboterka :grinning:
31. kvě 2013 v 19:07  • Odpověz  • To se mi líbí
@hanndy ok,ja mu to vyřidim.když nas bude vic,bude se vic bat :grinning:
31. kvě 2013 v 19:13  • Odpověz  • To se mi líbí
@slaboska jen si dej,beztak tě včera celý den šidili :wink:
@hanndy no je mi teda divný,že tu není.A jak ty,už tě doufám nedrží únava.Je pátek,víkend máš před sebou nebo máš snad zase uklízecí :grinning:
31. kvě 2013 v 19:14  • Odpověz  • To se mi líbí
@mariiianka no šidili,člověk by tam zhubnul :grinning:
@mariiianka ma uklizeci,u nas dvou :grinning:
31. kvě 2013 v 19:18  • Odpověz  • To se mi líbí
@slaboska tak tam se asi odstěhuju já :grinning: ,mě by se to hodilo :grinning: :grinning: .Jo klidně může
@hanndy dorazit,mam tu zase spooooustu prádla na žehlení :grinning: My jedeme na výlet,tak to zmákne zatím :wink: :sweat_smile:
31. kvě 2013 v 19:22  • Odpověz  • To se mi líbí
@mariiianka :grinning: neboj,sodiš to po porodu sama :wink: tak vylet,to se mate,my budeme sedět doma,teda ja ležet :slight_smile:
31. kvě 2013 v 19:28  • Odpověz  • To se mi líbí
@mariiianka @slaboska a provokaterky v plne sile,nene devcata meli jsme tichou domactnost no jeste trosku mame,tak me nic nebavi,ale jeste se do toho asi pustim,zitra totiz udime sunky a od nedele mam moje mile mamci nocni :stuck_out_tongue_closed_eyes:
31. kvě 2013 v 19:29  • Odpověz  • To se mi líbí
@mariiianka hele s pradlem na me moc nechod me to tady pretejka z kose a nemuzu se k tomu dostat,nebo nec :grinning: hci?!
31. kvě 2013 v 19:32  • Odpověz  • To se mi líbí
@hanndy těšila ses na nas,že? :grinning: a co jsi provedla,že byla ticha domacnost :wink: a to jako když maš nočni kdy tady budeš??????????????
31. kvě 2013 v 19:34  • Odpověz  • To se mi líbí
@slaboska no já rozhodně jo :grinning: ,jestli budu mít dítě jako to první,že jsem jí i na jídlo musela budit,tak se to bude těžko shazovat :grinning: .No zítra mají děti svátek,tak jsme Adélce slíbili mekáč,vskutku zdravá strava :grinning:
@hanndy tak to se budete asi udobřovat že :grinning: .A ty my teda jako nešvyžehlíš jo :frowning2: ,ale když se pustíš do svýho,tak můj koš ti ani nepříjde :grinning:
31. kvě 2013 ve 20:01  • Odpověz  • To se mi líbí
@hanndy jo to by mě taky zajímalo,kdy tady budeš :angry: ,vždyť takhle už tady skoro nikdo není.Ráno jsem si myslela,že si budu psát sama se sebou :grinning: :grinning:
31. kvě 2013 ve 20:03  • Odpověz  • To se mi líbí
Mam vyzehleno jsem dobra, nebojte se ja tady budu ale az se vyspinkam :grinning: a ted jdu na to udobrovani papa ja nic neprovedla to on je tvrdohlava palice...
31. kvě 2013 ve 21:53  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@hanndy tak ráno u nás,žehličku mám :grinning: ,tak se přes noc moc nevyčerpej,prádla mám hafo,tak aby jsi to zvládla :grinning: :grinning: :grinning:
31. kvě 2013 ve 22:46  • Odpověz  • To se mi líbí
@mariiianka se omluvuju ale jsem vycerpana,udobrovani pokracuje i dneska :grinning:
Hezke ranko
1. čer 2013 v 11:49  • Odpověz  • To se mi líbí
@hanndy čauky,tak já se těšila,že přijedu a prádlo tu nebude a ono nic :angry: :grinning: .A jak pokračuje udobřování :slight_smile: .a kde zase všichni jsou,já myslela jak si počtu až se vrátím a nemám co :frowning2:
1. čer 2013 v 17:53  • Odpověz  • To se mi líbí
@slaboska čauky a jak je dnes tobě :slight_smile: .Renča to vypadá,že nám emigrovala do teplých krajin
1. čer 2013 v 17:54  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky,jak se mate dnes? prsi u vas,my od 5 nespime mame pohotovost nam nam sice nic nehrozi jsme na kopecku ale sousedum jo,stoky nestihaji..
2. čer 2013 v 08:48  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek