IVF v únoru, březnu,... 2013 🙂

reennddyy
21. únor 2013

Ahoj holky,vím že je tu založená diskuze už o IVF,ale je poněkud starší a tak nějak to celý přečíst,by mi trvalo věčně.A tak sem se rozhodla založit další diskuzi na toto téma,tak se nezlobte 🙂 Jinak já mám naplánovanou IVF na březen...Dnes jsem vyfasovala injekce a od mrchy začínám píchat(kolem 2-3.3 má přít)...Tak bych si s někym o tom ráda povídala,vyměňovala názory,atd...

renca1978
4. čer 2013

@slaboska to urcite muzes.............

ratatooy
4. čer 2013

@slaboska no a pokud by jsi byla nezamestnana tak nemaš na mateřskou nárok jen na rodiák ož je 220.000 na celou dobu co budeš doma a automaticky o sou 4 roky a dost se vyplatí pokud chlap vydelává dost aby si nechal napsat mateřskou na sebe

slaboska
4. čer 2013

@ratatooy aha,takže se mam na to jit zeptat na socku nebo mysliš,že Dr.to vědět bude?ja nechapu,proč to nejde převest automat.

slaboska
4. čer 2013

@renca1978 malem jsi mě vylekala,ja myslela,že mi zas dala něco co nesmim a ma smysl to brat?
@ratatooy než jsem šla na neschopenku tak jsem pracovala,takže jestli to chapu dobře tak na to narok mam.

renca1978
4. čer 2013

@slaboska neeeeeeeeeee, na to velikej pozor.........ledvinam uskodi...........prave pro to bych sla na konzultaci jinam, jsou dobry akorat jak jsem psala na mocak a mocove cesty.............ja kdyz jsem pred lety rekla ve spitale, ze je uzivam, tak jsem dostala silenou slovni nakladacku, taky jsem to nevedela, ale je pravda, ze to pisou i v tom letaku co je v baleni

ratatooy
4. čer 2013

@slaboska dr ti řekne taky co a jak,on vlastne tu MD vypisuje,no jako to je furt papirovani

renca1978
4. čer 2013

@slaboska tak oni jsou protizanetlivy, a tobe nikdo sutry nenasel, tak to ber tak, ze zadny nemas..........................az pokud by ti je prokazali, tak to nejez.............

ratatooy
4. čer 2013

@slaboska maš narok pokud maš smlouvu na neurčito a nevi jetsly ještě platí dva odpracovany roky

renca1978
4. čer 2013

@slaboska narok ma MD mas, pokud si odpracovala u ty spolecnosti tusim 28O dni

ratatooy
4. čer 2013

@slaboska třeba kamaradka ma smlouvu do konce roku a pokud ted hned neotehotní tak je v prdeli protože nestihne nastoupit na md před koncem smlouvy

ratatooy
4. čer 2013

holky nevite kdy se dá menit pojištovna chtela bych přejit k prumyslový

renca1978
4. čer 2013

@ratatooy kdykoliv, ale jen 1x rocne

slaboska
4. čer 2013

@renca1978 u te firmy 280dni?tak to nema ☹ no zitra jdu na kontrolu tak se poptam,při nejhoršim zustanu na neschopence do porodu a pak dostanu ten balik 220tisic 😀

ratatooy
4. čer 2013

@renca1978 super tak to ješte stihnu přispěvek pro tehule,vzp je strašny

renca1978
4. čer 2013

@ratatooy aha...........ja mam ministerstva vnitra uz hodne let...........tak nevim..........ale narok na zmenu mas 😉

renca1978
4. čer 2013

@slaboska http://finexpert.e15.cz/kdo-ma-a-nema-narok-na-...
omyl, je to 270 dni, mrkni na odkaz vyse

renca1978
4. čer 2013

@ratatooy a co je prispevek pro tehule?ja vubec nevim

ratatooy
4. čer 2013

holky chodite na cvičeni pro tehotny nebo budete

ratatooy
4. čer 2013

@renca1978 musiš si zjistit co ktera pojištovna nabizi,nektery proplácej nt screning nebo vitaminy,u ty prumyslovy je ted přispevek do koc června 2tis ale nevim zatim na co

renca1978
4. čer 2013

@ratatooy ted jsem koukala na stranky ty moji pojistovny, aneco tam pisou o prispevku tisic korun, ale bylo to za rok 2011, zadna aktualizace tam neni, tak nevim...............

renca1978
4. čer 2013

@ratatooy asi tam zavolam 😀

slaboska
4. čer 2013

@renca1978 tak to zjisti a dej vědět,ja mam taky 211 😀 a to koukaš kolik je hodin a ja jsem tady,že? 😀

slaboska
4. čer 2013

@slaboska tak jestly to chapu dobře,tak za posled.2 roky musim mit odpracovanych 270 dni a pokud to splnuji mam na mateř.narok,je to tak?

slaboska
4. čer 2013

nikdo si mě tady nevšima tak si to piši sama sobě 😀 ale RENČO to bylo pro tebe 😉

slaboska
4. čer 2013

ona snad odbyla 10 hod.a vy jste všichni znova usnuly!!!!!!!!!!!!!!! 😉

renca1978
4. čer 2013

@slaboska pockej, jdu si to poradne precist.....ja delala debordelizaci v dokumentech, neco jsem hledala, a stejne nenasla 😒

renca1978
4. čer 2013

@slaboska tak asi jo.............v tom pripade to zmenili pro rok 2013..............drive to bylo 1 rok...............akorat to moc nechapu s tim druhym otehotnenim................kdy je teda nejlepsi otehotnet podruhe?

renca1978
4. čer 2013

@slaboska prave mne prekvapilo, ze nesedis nekde na kaficku 😀 😀 😀 😀 pro tebe odbije desata a padla 😀 😀 😀

slaboska
4. čer 2013

@renca1978 mě se dnes nikam nechtělo ☹ no s tim druhym to chapu tak,že pokud otěhotniš po dobu mateřske,tak maš smulu.a pujdeš hned na mateřskou.tak pak nevim jestly neni lepši si to dat na 2 roky než na 3.

renca1978
4. čer 2013

@slaboska tam ale pisou o pobirani rodicovskeho prispevku................coz prave nechapu..............