IVF v únoru, březnu,... 2013 🙂

reennddyy
21. únor 2013

Ahoj holky,vím že je tu založená diskuze už o IVF,ale je poněkud starší a tak nějak to celý přečíst,by mi trvalo věčně.A tak sem se rozhodla založit další diskuzi na toto téma,tak se nezlobte 🙂 Jinak já mám naplánovanou IVF na březen...Dnes jsem vyfasovala injekce a od mrchy začínám píchat(kolem 2-3.3 má přít)...Tak bych si s někym o tom ráda povídala,vyměňovala názory,atd...

mariiianka
5. čer 2013

@renca1978 Reni já myslím,že ty do Fiony máš hooodně daleko 😀 😀 😀 😀 😀

slaboska
5. čer 2013

@mariiianka jako když si řeknu 10 tt to je masakr,ale když si řeknu 2 měsice tak je to ok 😀 ona je prostě po mě NETYKAVKA 😀 jen jsem viděla ucho a ruku,ale ja chtěla 3D jěště na pamatku a vypada trochu jak ET tak snad se takova nenarodi 😀

mariiianka
5. čer 2013

@slaboska 😀 😀 😀 teda chudinka,přirovnávat jí k ET 😀 😀 😀

renca1978
5. čer 2013

@slaboska jeeeeee, ja ti tak zavidim...............ale v dobrym................

renca1978
5. čer 2013

pamatujete si, jak jsem vam psala o my kamaradce, jak prisla o miminko ve 23 tt?pred chvili mi volala, a tento mesic se jim konecne zadarilo a je tehotna 😎 Mam z ni velikou radost 🙂 Moc jsem jim to prala, po vsem, cim si prosli

ak24
5. čer 2013

@slaboska ahoj,,no ja teda nevim jak uvas ale mě muj doktor všechni fotečky co uděla pošle ne emiel,,a prej ktere chci tak si mam udělat,,,ale ješte 10tt do porodu je dnes a za chvilinku to budou 2tt

slaboska
5. čer 2013

@mariiianka ale tak fakt,mě to nevadi.když bude škareda a nevda se tak aspon bude cely život bydlet s nama 😀
@renca1978 taky se brzooo dočkaš 😉

renca1978
5. čer 2013

@mariiianka no hele, dneska Fiona nejsem, ale za 3 mesice muzu bejt mega Fiona 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

ak24
5. čer 2013

@renca1978 ahoj to je krasne žese jim povedlo

slaboska
5. čer 2013

@ak24 tak to u nas tak neděla,zkouši to fotit a když je pěkna tak to da,ale dnes tam nešlo pořadně nic vidět.jojo,to maš pravdu dnes 10 a za chvili 2 ,ale tohle je jedina věc,kterou si nemusime zavidět,protože nam to všem utika stejně 😀

renca1978
5. čer 2013

@ak24 asi gyndari na Morave nejsou tak busy jako v Praze, mne to tady nikdo nenabidl, a pochybuji ze se dockam 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 spise ne

slaboska
5. čer 2013

@renca1978 kecaš!!!tak to jie super,sice ji neznam,ale po tom co si prožila ji fandim,ikdyž věřim,že jeji těhu budou pro ni těžky nervy ☹

renca1978
5. čer 2013

@ak24 joooooo, ona o to mimi prisla v lednu a zkouseli uz jako by od sestinedeli..............a ono to vyslo, chudak, bylo mi ji velice lito 😉

renca1978
5. čer 2013

@slaboska no to jooooo, bude mit ted silenej strach, je domluvena s dr, ze bude chodit do poradny po tydnu 😉

ak24
5. čer 2013

@slaboska no některe fotečky taky nic moc ,,
nebo stale vidi jen to prvni,,a to druhe je schovane za nim tak to nejde moc vidět,,,jojo utika to toje pravda všem

mariiianka
5. čer 2013

@renca1978 tak to je super,že se jim takhle zadařilo.Já si to ani nedokážu představit,co to musí být pro tu ženskou 😢

renca1978
5. čer 2013

@ak24 ale to mas supr s tema fotkama, ze si muzes vybrat..............to by se mi taky libilo 😉

ak24
5. čer 2013

@renca1978 jojo ale povedlo se a toje hlavni,,

renca1978
5. čer 2013

@mariiianka ona musela brat antidepresiva, jen diky nim to dala.............

ak24
5. čer 2013

@renca1978 no před tim to neposilal ale tet řikal že mou adresu me tak mito pošle tak co navšteva to fotečky,,,jem muj sin mi řekl žeto neni miminko ale kolečkova brusle 🙂

mariiianka
5. čer 2013

@renca1978 ty jsi vážně musela sníst po ránu tu kaši,to není možný 😀 😀 😀

slaboska
5. čer 2013

@mariiianka ta musi zaživat chudina peklo,ale tedka to zvladne.
@renca1978 mě by se to taky libilo,ale ja mam pocit,že nam se libi vše 😀
@ak24 ja mam vyhodu,že u mě vidi na 100% pořad to jedno a to samy 😀

mariiianka
5. čer 2013

@renca1978 to se ani nedivím,já bych to taky asi nerozdýchala ☹

renca1978
5. čer 2013

@ak24 moje sestrenka ceka taky dvojcatka, budou to holcicky 😉

ak24
5. čer 2013

@slaboska no umě taky teda jen to předni a prej to bude po tatinkovi ,,a to druhe snad holčička 🙂 ,,ale prej jeto brzo časempujdou vidět obě

ak24
5. čer 2013

@renca1978 no ja jsem to nechtela vědět co to bude,,ale doktor se prořekl tak jeden je kluk druhe nevi nebo se stale schovava,,no um v rodine to nikdo nevi o 2 miminkach 🙂

slaboska
5. čer 2013

@ak24 takže bys měla mit pareček,to si přal strašně muj chlap.se mu nedivim když to nenosi 😀 a zatim maš vše bez komplikaci?

mariiianka
5. čer 2013

@ak24 taky bych si chtěla vybírat z foteček,ale ani u nás se tohle bohužel nedělá 😒 .a jak ti jinak je.

renca1978
5. čer 2013

Holky mame skvelyho psa, hlidace...........nase labradori miminko se boji uplne vseho, vybafla jsem na nej v koupelne zezadu, aby mne nevidel a malem se pos........mne fakt bavíííííííííííí, silene se polekal, pak knoural a musel ven utikat se vys...... 😀 😀 😀 😀

renca1978
5. čer 2013

@ak24 tak to te obdivuji, ja uz bych rada vedela, co nosim v brisku, zrovna dneska jsme to tady s Maruskou resili 😉