IVF v únoru, březnu,... 2013 🙂

reennddyy
21. únor 2013

Ahoj holky,vím že je tu založená diskuze už o IVF,ale je poněkud starší a tak nějak to celý přečíst,by mi trvalo věčně.A tak sem se rozhodla založit další diskuzi na toto téma,tak se nezlobte 🙂 Jinak já mám naplánovanou IVF na březen...Dnes jsem vyfasovala injekce a od mrchy začínám píchat(kolem 2-3.3 má přít)...Tak bych si s někym o tom ráda povídala,vyměňovala názory,atd...

renca1978
10. čer 2013

@slaboska aha..............tak diky za tip .zastavim se tam............. 😉

renca1978
10. čer 2013

@slaboska nemame..............stat nam nic neda.............ja jsem volala na OSSZ a ptala se na to.............jenom jsem rekla, kolik vydelava manza, tak mne baba hned zastavila, at dal uz ani nepokracuji.....................fakt hruza............

renca1978
10. čer 2013

podle mne na to ma narok malokdo...........je to tak udelany naschval aby jsme vladu a ceskej stat jako rodiny nic nestaly................a pak ze rodina zaklad statu 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

slaboska
10. čer 2013

@renca1978 ja si myslela,že si tam zajdeš,taky to maš za par a to se neztrati 😉 pravě stači řict kolik vyděla manža a už řed tebou zaviraji dveře 😀 přitom každy ma možnost studovat a najit si dobře placenou praci.no jo prostě ČR. 😠

renca1978
10. čer 2013

@slaboska presne.........tady je to postaveny na hlavu!!!a bude hur, si myslim...............Kolik mas bodycek vel.56?ja cetla tu vybavu pro mimca, a vsude to pisou jinak.........a taky nevim, jestli ma smysl kupovat ty s kratkym rukavem, kdyz rodim v zime, co myslis?

mariiianka
10. čer 2013

@renca1978
@slaboska holky,to nemá ani cenu se do takových diskuzí zapojovat,já mam na to stejný názor,ale nezmůžeme s tím nic.Hold jsme asi jiný,jak ostatní.Hele bolí mě celý tělo,myslíte,že si můžu něco vzít,mě z toho fakt asi už šlehne 😠 😠

renca1978
10. čer 2013

@mariiianka spis to radsi vydrz, ja bych to nepokousela..............zejtra bude lepe 😉

mariiianka
10. čer 2013

@renca1978 já na tabletky nejsem,ale v nejvyšší nouzi.Nechci to právě pokoušet,piju čaj s medem a citronem a nejvíc mě štve ta rýma,z tý mě bolí už celá hlava.Hlavně že už mám funkční ty kapičky 😀 😀 ,že se ašpoň trochu vyspím 😉 .Hele a myslíš,že bych si mohla udělat hnusný zázvorový čaj

mariiianka
10. čer 2013

@renca1978 jo a zítra bude lépe,si říkám už od soboty 😀 ,tak snad se toho dne dočkám 😅

renca1978
10. čer 2013

@mariiianka jeste ze mas toho manzela, by si se s tema kapkama trapila doted 😀

renca1978
10. čer 2013

@mariiianka ja treba zazvorovej caj nemuzu vubec...............po nem jsem uplne bez tlaku.....................

mariiianka
10. čer 2013

@renca1978 😀 😀 😀 to bych byla asi už mrtvá.Tohle jsem neměla ani nepamatuju.No jsem si zvykla na zimu a jednou vylezu na sluníčko a takhle dopadnu 🙄

renca1978
10. čer 2013

@mariiianka ja mam celorocni alergii, porad smrkam a kycham.............za ty leta jsem si uz zvykla, ale jak ted v tehu kycham, tak mne pokazdy pichne v brise, snad to mimcu nevadi...................ja kycham jako chlap 😀 😀 😀

mariiianka
10. čer 2013

@renca1978 bez tlaku?Jé to to pokoušet teda taky ani nebudu,takhle ho mám nízkej.Takže zůstanu u medu a citronu.To je taky radost,kýchat celý rok,a neboj mimču to neva,jen aby pak nemělo nějaký tik 😀 ,nééé sranda 😀

renca1978
10. čer 2013

@mariiianka no jasne, zazvor uplne brutalne snizuje TK, musi se s nim opatrne............ja ti dam TIK 😀

mariiianka
10. čer 2013

@renca1978 no jak říkám,už jsem si to rozmyslela,žádný zázvor 😉 ,neboj žádný tikanec to nebude 😀

slaboska
10. čer 2013

@renca1978 vel.56 mam 8 a pak až větši.tak ja to mam v lete takže kratky rukav se mi hodit bude,ale u tebe v zimě si myslim,že je to zbytečny.a maš v těhu prukazce napsany co maš mit do porodnice?

renca1978
10. čer 2013

@slaboska nemam................nebo aspon o tom nevim....................ale maj to napsany na webovkach Apolinare................ale uz vim, kde sehnat takovy ty obyc. vlozky a jednorazovy katata...........vyrabi Hartman, maj v lekarne 😉

slaboska
10. čer 2013

@renca1978 ja když tu těhot.prukazku rozložim tak ze zadu to mam napsany co mam mit pro sebe a co pro mimi a pravě tam je napsany 2xvelka plena a ja vubec netušim co to je.a na co obyč.vložky?a ty katata aspon vim kde koupit,mysliš takove ty hodně eroticke 😀 😀

renca1978
10. čer 2013

@slaboska joooooo, uplne ty nejvic sexy 😀 😀 😀 a ty vlozky jsou pry lepsi tyhle obyc. nez nejaky alwaysky...........tomu krvaceni po porodu pry vyhovuji, i doktori to radsi vidi...............jak jako velky pleny?jako 90x90?

slaboska
10. čer 2013

@renca1978 no tak to,aby jsme i v porodnici byly sexy 😀 😀 ty a jak je to po cisaři?když rodim normalně tak po porodu hned vlastně krvacim,je to tak i po cisaři????no ja pravě nevm jaky pleny,to jsem chtěla poradit od tebe 😉

renca1978
10. čer 2013

@slaboska ja myslim, ze to mas taky krvaceni, klasika sestinedeli, deloha se bude cistit........ja mam 2 takove vetsi s obrazkama, na obalu pisou osuska, ale je to vetsi plena...............ja je kupovala v kamennym obchudku po kusech, ale vim, ze je maj v DM v baleni po 3 ks.Jestli je tim teda mineno tohle............

slaboska
10. čer 2013

@renca1978 ja pravě nevim jak je to u cisaře,ale od toho mam tebe,aby jsi mi poradila.no pravě pry to osuška neni takže asi to v te DM a jak se to jmenuje,jako pod čim to mam hledat,ja vubec nevim ☹

renca1978
10. čer 2013

@slaboska ja to tam videla, maj to mezi kojeneckyma lahvema a jinyma kojeneckyma vecma, vzdycky jsem to vsude videla v uplne spodnim regalu.......je na tom napsany osuska pro miminka..............stojej kolem 280,-Kc, ale fakt je maj vsude..............ja mam s obrazkama, v tom DM je maj jednobarevny......mrkni na www.elavi.cz, tam nakupuji ja, a tam je maj.........................a vis co je supr vec?misto jednorazovych podlozek na prebalovani tam maj bavlneny, a ze spod jsou pogumovany, koupila jsem nadhernou s beruskama 😀 stojej kolem 50 korun a vypadaj skvele..................vyjde to levneji nez ty jednorazovky a ke vsemu krasne to vypada

slaboska
10. čer 2013

@renca1978 děkuji za odkaz.tak to ja si taky koupim z obrazkama,nechci uplně bilou,at se to taky Vanesce libi 😀 mam strach na ten odkaz se podivat 😉 co se mi zase všechno bude libit 😀

slaboska
10. čer 2013

@renca1978 super stranky,najela jsem i na fusaky a hned si jeden vybrala,hnedka ten 1 ružovy,ale ten mě uplně uchvatil 😀 ja si taky objednam ty osušky odsud vypadaji moc krasně.

renca1978
10. čer 2013

@slaboska mne se ty s potiskem taky moc libi...........jsou nadherny....ja si to zbozi chodim vyzvednout osobne, a ta majitelka je suprova, a ochotna se vsim poradit.........ja treba vubec nevedela o tech prebalovacich podlozkach z bavlny a pogumovany...........vedela jsem jen o tech papirovejch 😀 😀 😀

slaboska
10. čer 2013

@renca1978 tak ta ružova kitty je přesně to co shanim 😀 ty viš jak mi pomoct utratit nemocenskou 😀 😀 😀 😀 ale moc děkuji,vubec jsem o těchto str.nevěděla-