IVF v únoru, březnu,... 2013 🙂

reennddyy
21. únor 2013

Ahoj holky,vím že je tu založená diskuze už o IVF,ale je poněkud starší a tak nějak to celý přečíst,by mi trvalo věčně.A tak sem se rozhodla založit další diskuzi na toto téma,tak se nezlobte 🙂 Jinak já mám naplánovanou IVF na březen...Dnes jsem vyfasovala injekce a od mrchy začínám píchat(kolem 2-3.3 má přít)...Tak bych si s někym o tom ráda povídala,vyměňovala názory,atd...

l.u.c.i.e
15. bře 2013

@sisi137, já jdu na UTZ až za 11 dní. Včera jsem byla jen na HCG. Doktor mi právě říkal, že na UTZ je vidět tečka při hodnotě 1000.

sisi137
15. bře 2013

@l.u.c.i.e aháá 😀 já to pochopila tak, že nám píšeš z čekárny, že čekáš na uzv 😀 v noci jsem nespala tak to jde poznat 😀

l.u.c.i.e
15. bře 2013

@sisi137, nene, asi jsem to jen špatně naformulovala 🙂

hanndy
15. bře 2013

@sisi137 a co ty jak se citis?

reennddyy
autor
15. bře 2013

Ahoojky,tak hlásím,že mi odsáli 8folíků a z toho 7vajíček velmi dobrejch a jedno nic moc...Zítra v 10:00 mám volat kolik se jich oplodnilo...Říkali nám že sperma je suprové a vajíčka taky tak nevidí důvod proč použít ICSI...Takže mě teda překecala,aby sme to nechali na přírodě,tak sem zvědavá zda si zítra neumlátim hlavu o zeď ☹ Snad sme udělali dobře...

sisi137
16. bře 2013

@hanndy ale jo celkem dobře, teda do včerejška. Dnes jsem si téměř jistá, že to nevyšlo tak mi je z toho smutno.

@reennddyy gratuluju krásný výsledek, doufám, že se ti oplodní , bez ICSI je to vždy riziko.

hanndy
16. bře 2013

@sisi137 Ahojky co to ctu za zpravy a ty jsi si delala testik,nebo prisla mrcha 😒 treba jeste nejni konecna 🙂

hanndy
16. bře 2013

@reennddyy parada tak tfuj tfuj at se oplodilo co nejvic a po 10 dej info

sisi137
16. bře 2013

@hanndy ani jedno, jenom to tak prostě cítím a zatím jsem se nikdy nespletla. Přestali mě bolet prsa a to je u mě blbé znamení.

hanndy
16. bře 2013

@sisi137 aááááá vzdyt prsa te bolet nemusi nesejckuj kdy budes delat ten testik

renca1978
16. bře 2013

@reennddyy Tak to mas krasne 🙂 hodne stesti 😉

renca1978
16. bře 2013

@sisi137 tak treba to tak nebude, telo se muze pokazde chovat jinak, zkus test

sisi137
16. bře 2013

@hanndy @renca1978
holky testovat budu v to úterý, kdy budu 14. den od et. Já vím, že se tělo může chovat pokaždé jinak, ale tak znáte to no a vzhledem k tomu, že už je to můj poslední pokus tak to nesu nějak hůř 😒

sisi137
16. bře 2013

@reennddyy tak coo jak se daří miminkům?

renca1978
16. bře 2013

@sisi137 nedivim se ti, taky by mne to sebralo, ale jeste porad musis verit, moc moc ti drzim palce, at ti vse dobre dopadne.

hanndy
16. bře 2013

@sisi137 uvidis ze tam na tebe budou koukat // 😉

reennddyy
autor
16. bře 2013

Tak holky volala jsem do Artu, a v pondělí ve 12:30 pojedem na ET. Všech 8 vajíček se oplodnilo, ale bohužel 2 vajíčka musela odebrat, poněvadž se oplodnili více než jednou spermií.Takže máme 6superbojovníčků 🙂 Říkala, že prodloužená kultivace je zbytečná, protože by se mohlo stát, že by nějaký nepřežilo a bylo by jich míň na mražení…(prý v děloze se jim bude dařit lépe, než to riskovat u nich v laboraroři)…Jsou prej moc krásný, tak nevidí důvod je trápit u nich a riskovat… Takže v pondělí už budu mít bobíška u sebe 😀 To je rychlost…A ještě sťastnější sem, že budou i mrazáčky 🙂

sisi137
16. bře 2013

@reennddyy noo tak to je skvělá zpráva, jen tak dál 🙂

mariiianka
16. bře 2013

@reennddyy to je super,držím palečky 😵

amy75
16. bře 2013

@reennddyy paráda, držím palce 🙂

reennddyy
autor
16. bře 2013

děkuji holky 😉

mariiianka
17. bře 2013

ahoj holky,tak zítra začínám s první včeličkou.Snad to půjde a přežiju to 😅 .Už začínám mít obavy teď

reennddyy
autor
17. bře 2013

@mariiianka Neboj,to bude dobrý 😉 Jak píchneš první,tak ty ostatní už bude brnkačka 😉

mariiianka
17. bře 2013

@reennddyy no právě,první,ale než jí píchnu,to bude horor,už to vidím 😅 .Jinak se optám,kolik dní jsi píchala,vím,že u každýho je to jinak,ale jen tak orientačně se ptám.

reennddyy
autor
17. bře 2013

@mariiianka 9dní...Od 2DC do 10DC Puregon 200jednotek a od 6DC do 10DC ještě k tomu orgalutran a pak ještě 10DC 5000Pregnylu a 11DC nic a 12DC byla OPU a zítra jdu na ET 🙂

mariiianka
17. bře 2013

@reennddyy super,já jen ať vím,jak se mam připravovat 😀 .Já se musím zítra objednat na čt na utz a uvidíme,jak rostou.Nejvíc se bojím,aby bylo vůbec něco 😖 .Jen ti mohu tiše závidět,že už máš po všem,ale moc moc ti to přeju.Teď se jen krásně zabydlet a vyjít za 9 měsíců 😉 .A máš neschopenku???Promiň je ti s mýma blbýma otázkama lezu na nervy 😅

reennddyy
autor
17. bře 2013

@mariiianka Jojo,tak to čekání znám,čekala jsem 14dní než přijde mrcha a připadalo mi to jako nekonečných 14dní a pak když sem začala stimulovat,tak už to utíkalo rychle 🙂 Než sem se nadála,tak už sem šla na OPU 🙂 Neschopenku ti vystavý po OPU tvůj gynekolog...Mě ji vystavovat nemusel,protože jsem momentálně doma...A klidně se ptej,když budu vědět,tak ti ráda odpovím,od toho tady je tato diskuze 😉

mariiianka
17. bře 2013

@reennddyy já měla ms dostat ve čt,no a jako naschvál nešla,až dneska.Uff a jak se to blíží,tak to na mě nějak padá nebo co 😅 .No jsem sama na sebe zvědavá,jak to ráno dám.Na jednu stranu se strašně těším,ale na druhou.....no je to prostě něco novýho,ale uvidíme,ono se to snad nějak poddá 😕

reennddyy
autor
17. bře 2013

@mariiianka Taky sem si říkala,jak já si sama sobě dokážu píchnout injekci,když se jich tolika bojim...Ale první jsem se odhodlávala 10minut než sem ji zabodla do kůže,a pak už to bylo každý den lepší a lepší 😉

mariiianka
17. bře 2013

@reennddyy tak teď jsi mi dodala zase trochu více odvahy 😀 .DÍÍÍKY!!!Zítra poreferuju,jak dlouho jsem se odhodlávala já 😀