IVF v únoru, březnu,... 2013 🙂

reennddyy
21. únor 2013

Ahoj holky,vím že je tu založená diskuze už o IVF,ale je poněkud starší a tak nějak to celý přečíst,by mi trvalo věčně.A tak sem se rozhodla založit další diskuzi na toto téma,tak se nezlobte 🙂 Jinak já mám naplánovanou IVF na březen...Dnes jsem vyfasovala injekce a od mrchy začínám píchat(kolem 2-3.3 má přít)...Tak bych si s někym o tom ráda povídala,vyměňovala názory,atd...

slaboska
26. čer 2013

@renca1978 co troškařiř,ja bych se někam kmoři nejraději odstěhovala 😀 dobrych 6 dni,podivej na nas,nejedeme nikam,musiš nam sem dat pak aspon fotku at mužeme machrovat,že jsme viděli jak to tam vypada 😀

renca1978
26. čer 2013

@slaboska ja bych si taky dokazala predstavit zit nekde v teple naporad........... 🙂 no nic, pro dnesek se loucim, celej den jsem stahovala ten prazskej koncert Bon Jovi, jdu se pokochat 🙂 paaaaaa

ratatooy
27. čer 2013

@mariiianka no hele řekla bych že už mi chybí pouze korba na kočár a autosedačka a monitor dechu jinak nic

mariiianka
27. čer 2013

@ratatooy no vidíš,to jsi dobrá.To já toho musím dokoupit mnohem víc,ale né zase tolik.No a pokud zjistím,že čekáme kluka,tak bude změna hadříků,růžová by mu moc teda neslušela 😀

mariiianka
27. čer 2013

@renca1978
@slaboska jinak hezké ráno,u nás konečně svítí oskárek 😉

ratatooy
27. čer 2013

@mariiianka tak jestly to budem mit nopak tak si je mužem navzajem prodat😀

ratatooy
27. čer 2013

i u nás dnes sluničko hurááá

mariiianka
27. čer 2013

@ratatooy asi tak nějak.Jsem zvědavá,kdy se to dozvíme,ale že bych po tom extra pátrala,to se říct nedá

mariiianka
27. čer 2013

@ratatooy jo a co pochvala za kočár,byla? 🙂

ratatooy
27. čer 2013

@mariiianka hele vubec mi do toho neremcal čekala sem že bude ale nakonec řekl jen dobry zaplat to a bylo ani si to nejak neprohližel,pak zkonstatoval že stejne na vožení nebude mit čas😀

mariiianka
27. čer 2013

@ratatooy tak to prošlo dobře,taky za ty peníze.Ale čas si snad na vyjížďku udělá ne.No ale když to vezmu podle mýho manži,ten na to taky nějak moc nebyl.Ale kdo ví teď,když to bude kluk,tak se třeba přetrhne 😀 ,na kluka se totiž moc těší

renca1978
27. čer 2013

@mariiianka cauky...myslim, ze by se mel i ten chlap zapojit, a to nejen do kocarkovani ale i dalsich veci.........ja planuji zapojit Pepina i do koupani a prebalovani, a on se na to moc tesi............bude skvelej tata, o tom jsem presvedcena, jen se bojim, abych nezacala moc zarlit, ze si mne nevsima, jen mimca 😀

ratatooy
27. čer 2013

@mariiianka tak to nee,to náš tatulda je super,ten malyho vozil furt a me sebou ani nechtel,ale ted jak stavíme...neni čas...ale v zime ho bude určo víc,jinak od začatku kmital kolem malyho furt jen co to šlo,a když mu byli 2 mesice tak me vyhnal do hospody at už jako nekam jdu nebo mi z toho doma hrábne,takže kdykoliv kamkoliv chci tak se postará

ratatooy
27. čer 2013

@renca1978 no vidíš to bejvá spíš naopak že jsou chlapi odsunutí an druhou kolej

ratatooy
27. čer 2013

@mariiianka nebo i v noci když malej občas řval tak ikdyž ráno vstával tak me nechal spat a vzal si šimona k sobě

renca1978
27. čer 2013

@ratatooy tak to mas taky fajn... 😉 to taky kazdej chlap neudela, si myslim

ratatooy
27. čer 2013

@renca1978 no to udelá malokterej spíš se setkávám s názorem že ženská ma sedet na prdeli s ditetem a svet pro ni skončil

mariiianka
27. čer 2013

@renca1978 to já neříkám,že se nezapojoval,jen ten kočár mu nic moc neříkal.To víš,kočár nemá volant 😀 .Jinak koupal,přebaloval a vše jiné.Jen teď jsem chtěla tím říct,že pokud se mu splní kluk,tak se asi ve všem přetrhne,jen aby se mohl chlubit 😀 ,protože u nich v rodině,by to byl první,Jinak mají všechny holky

mariiianka
27. čer 2013

@ratatooy tak to se mi teda nikdy nestalo,abych seděla doma.Mě vyhazoval dobrovolně 😀 ,jinak bych zmagořila 😅

mariiianka
27. čer 2013

@renca1978 jo jinak Reni,tobě jsem chtěla popřát hezkou dovču,užíjte si to a brzy se nám vrať plná zážitků,ať nám máš co vyprávět 😉 .Já teď mizím pro kytky na zítra a nevím jestli se tu stihnu ještě dnes ukázat a zítra mam návštěvu.Tak hezkých 6 dní.Pa pa 😵

renca1978
27. čer 2013

@ratatooy to je prave spatne, ale ja zastavam nazor, jaky si to udelas, takovy to mas............proto nikoho moc nelituji, clovek je sam strujcem sveho stesti 😉

renca1978
27. čer 2013

@mariiianka Marusko, moc dekuji............ale zase mne dnes nejak divne skrabe v krku, no snad se mi to nevraci..............pokud to pujde, sem tam se po vecerech budu snazit prihlasit, papapa 🙂

slaboska
27. čer 2013

@renca1978 ahojky,užij si dovču,hlavně bud na sebe mooooc oparna a pokud najdeš chvilku napiš nam.

renca1978
27. čer 2013

@slaboska dekuju moc, pokusim se ozvat, paaaaaaaaa 🙂

slaboska
29. čer 2013

ahojky holky,jdu Vas pozdravit at vite,že žijeme 😀 u nas je dnes pěkně takže stravime den na zahradě a večer grilovačka,tak se sem moc nedostanu,tak Vam i miminkam přeji pěknou sobotu 🙂

mariiianka
29. čer 2013

@slaboska ahojky,aby jsme si nemysleli,že už rodíš jo 😀 .Taky trávíme čas venku,my grilovali včera.Sobotu si užij i ty 😉

ratatooy
29. čer 2013

hoj holky mi taky žijeme ale moc práce na stavbe tak neni čas,dneska přifrčely zednici tak se zdí a do večera bude stát přízemí

mariiianka
29. čer 2013

@ratatooy ahojky,aspoň budete brzy bydlet 😉 ,jen ať hezky pracují,dokud je na to počasí.My jdeme běhat se sekačkou po zahradě a kolem domečku je pořád co dělat

hanndy
29. čer 2013

ahojky maminy,tak po delsi dobe se vam hlasim dala jsem se trochu do kupy a chci vam neco ukazat toto je muj dnesni ranni sok 😲 😀 myslela jsem si ze to semnou svihne a mazlik ma dnes svatek,tak jsem zvedava na jeho reakci 😀 a doufam ze bude vse v poradku

slaboska
29. čer 2013

@hanndy ty vole tosi dělaš prdel!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!to se neda napsat slušně 😀 ja ma z toho uplně husi kuži,ježiš ja mam za tebe takovou radost,že ani neviš 😀 😀 😀 neřikala ma koule,že budeš brzy mamina a tys mi nadala at to neřikam 😉 😉 teda ten tvuj bude nejštastnějši na světě.mooooooooooooooooooc ti to přeji.