IVF v únoru, březnu,... 2013 🙂

reennddyy
21. únor 2013

Ahoj holky,vím že je tu založená diskuze už o IVF,ale je poněkud starší a tak nějak to celý přečíst,by mi trvalo věčně.A tak sem se rozhodla založit další diskuzi na toto téma,tak se nezlobte 🙂 Jinak já mám naplánovanou IVF na březen...Dnes jsem vyfasovala injekce a od mrchy začínám píchat(kolem 2-3.3 má přít)...Tak bych si s někym o tom ráda povídala,vyměňovala názory,atd...

slaboska
8. črc 2013

@hanndy mě bolelo až do 12tt břiško jak na ms,pořad jsem měla strach,že to dostanu a ono ne 😀
@renca1978 ja řikam to stejny 😀

renca1978
8. črc 2013

@slaboska ja bych nejradsi zasela seminko do postylky, a kazdej den kontrolovala jak roste 😀 😀 😀 😀 😀 bylo by to bez bolesti

ratatooy
8. črc 2013

@renca1978 jj pole fotky to mte složene 100%dobře

slaboska
8. črc 2013

@renca1978 tebe je na te zachrance škoda 😀 jdi dělat nějakeho vědce,ale pospěš si at to mužu za ty 2 roky využit a nemusim si kazit postavu 😀

renca1978
8. črc 2013

@ratatooy prosim te, ted uz asi jo................ti povim, tak mne u toho nasral, ze jsme se akorat postekali............a to jsem se na to dopredu tak tesila..............uplne jsem otravena

renca1978
8. črc 2013

@slaboska do ustavu bys mne chtela zavrit 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

renca1978
8. črc 2013

@slaboska ale musis uznat, jak by to bylo krasne, kdybychom nemuseli resit ty porody 😀 😀 😀

ratatooy
8. črc 2013

@slaboska jee cisaře se vubec neboj,fakt se na to připrav aby ses tešila a uvidiš že to bude uplne v pohode ještě jsou na to dobry homeopatika brala jsem je asi týden předem a pak ješte cca 10dní

ratatooy
8. črc 2013

@renca1978 no jo,chlapi,ale hold asi s tim musime počitat přichod ditete vztah trochu změní

ratatooy
8. črc 2013

@renca1978 to jo ja už ted přemejšlim nad porodem a nevim co bych?jestly se bát nebo těšit u prvniho sem to člověče nejak neřešila,proste sem tak hrozne dite chtela že porod mi nejak hlavou nevrtal a pak jsem se dozvedela o cisaři a bylo vymalováno

slaboska
8. črc 2013

@renca1978 no je to uplně genialni napad.akorat vědci jsou většinou chlapy a ty nic takoveho nevymysli,protože nerodi 😀
@ratatooy no ja ti pak hned napišu 😉

ratatooy
8. črc 2013

@slaboska pro me bylo nejhorší to že sem tam musela byt den předem a v noci sem se vubec nevyspala,rano mi luply nejakou oblbovací tabetku a bylo to celkem ok,jo a ještě je u me vždycky hrozny nacpat mi kanylu ja nemam vubec vidět žily takže to je vždycky na 5 pokusů jak už jsem mela toto tak už mi to bylo fuk,za chvilu sem chrněla,ja sem tuhá v tu ranu ani kyslikovou masku si nikdy nepamatuju

hanndy
8. črc 2013

@renca1978 ale hodne brutalni mrcha

renca1978
8. črc 2013

@ratatooy ja to mam oboji, i se bojim a zaroven tesim................na jednu stranu je ale mozna dobry, ze ani nevim, do ceho jdu, a jistota je , ze to jednou ta bolest skonci.............hlavne at jsme oba ok

renca1978
8. črc 2013

@hanndy mne to ze zacatku taky pobolivalo, taky jsem se strasne bala..............ale to bude dobry, uvidis, je to velika zmena pro tvy telo, ono to prejde... 😉

ratatooy
8. črc 2013

@renca1978 jj to je fakt,ja vlastne taky nevim do čeho bych šla,no každopádne budu trenovat s epinem když nebude cisař,určite to pomuže jak psychicky tak fyzicky

ratatooy
8. črc 2013

@hanndy to je roztahováním delohy me to bolelo takto i dneska

renca1978
8. črc 2013

@ratatooy co to je epin?nechci bejt za blbce ale fakt nevim

hanndy
8. črc 2013

@renca1978 tak jsem si dala cipek a je to lepsi,zacpa zajebana..Epino je takovej balonek kterej te pripravuje na porod trenujes s tim roztahovani hraze,prcky 😀 nafukujes ho dokud muzes,mela by jsi ho dostat na prumer detsky hlavicky,pak to byva bez nastrihu vetsinou

renca1978
8. črc 2013

@hanndy pockej a to si jako zavedu a nafouknu??? 😀 to by se mi mohlo libit 😀 a aspon tam konecne po 9 mesicich vevnitr neco bude 😀 😀 😀 😀

hanndy
8. črc 2013

@renca1978 ne do vnitr jen na kraj 😀 ja myslim ze to takova slast nebude 😀

ratatooy
9. črc 2013

@renca1978 no epi-no moc ženskejch nezná a je to škoda protože je to obrovská pomoc k porodu,je to takový balonek s pumpičkou kterej si zavedeš dovnitř a nafoukneš,muže se to až od 36TT,postupne se tímto vnitřek uvolnuje a roztahuje takže před porodem jsi schoná vytlačit balonek o prumeru detské hlavičky takže porod je potom rychlejší a bez nastřihu

renca1978
9. črc 2013

@ratatooy cauky, aha a kde se to da sehnat?to mi prijde dobry

ratatooy
9. črc 2013

@renca1978 no budto novy na netu nebo se to dá koupit i od holek tady na konikovi,vetšinou to použivaji s kondomem a dezinfikuje se to takže by to melo bejt ok no použity te vyjde cca na 800-1000,.novej kole 2tis

renca1978
9. črc 2013

@ratatooy ja bych radsi novy.............uz pro ten lepsi pocit...........no vidis, to je fajn, ja o tom nikdy neslysela, a urco je to dobra priprava k porodu

ratatooy
9. črc 2013

@renca1978 pročti s tady na konikovi diskuzi a nikomu se snad nestalo aby mel max na nejvýš dva stehy ale vetšina bez a je to dobrá i psychická podpora,že už se nebudeš bát jak by se to tam mohlo vejít,a ještě k tomu přispívá pít malinikovej čaj,jist lněný seminka,a třeba i masáž hráze ale to malokdo zvládne sám vetšinou musi partner,ja bych si tam nedošahla asi ani ted už😀a oholit se je boj

ratatooy
9. črc 2013

@renca1978 http://www.babako.cz/epi-no-delphine-epino

ja ho mela i poprve ale moc sem toho nenacvičila,a pak už byl jasnej cisař ale myslim že sem dala čoveče na poprve obvod 24cm

renca1978
9. črc 2013

@ratatooy jojo, do toho pujdu............je to dobrej trenink, a s tim malinikem mi to rikala kamoska, to bych taky zkusila...........kez by to pomohlo a porod probehl hladce...............
Mi povidej s tim holenim, uz ted si tam skoro nevidim, presne jak pises 😀 😀 😀 a bude hur 😀 😀 😀 😀

renca1978
9. črc 2013

@ratatooy 24 cm?tak moc????jdu juknout na ten odkazek cos mi poslala 😉

ratatooy
9. črc 2013

@renca1978 jj taky sem čučela