IVF v únoru, březnu,... 2013 🙂

reennddyy
21. únor 2013

Ahoj holky,vím že je tu založená diskuze už o IVF,ale je poněkud starší a tak nějak to celý přečíst,by mi trvalo věčně.A tak sem se rozhodla založit další diskuzi na toto téma,tak se nezlobte 🙂 Jinak já mám naplánovanou IVF na březen...Dnes jsem vyfasovala injekce a od mrchy začínám píchat(kolem 2-3.3 má přít)...Tak bych si s někym o tom ráda povídala,vyměňovala názory,atd...

slaboska
16. črc 2013

@hanndy co litaš v takovem horko po městě 😒 maš ležet u bazenu a šetřit hvězdičku 😉
@renca1978 ty se koupeš doma v bazeně?

hanndy
16. črc 2013

@slaboska ja potrebovala neco uz nakoupit byli jsme uplne vyzrany 😀 devce a bazen nemam,takze mam smolika

renca1978
16. črc 2013

@slaboska jojo, koupu...........ale my jak ho mame v baraku tak mne to moc nebavi...............pres leto je lepsi urco otevrenej, ale v zime jsem za nej rada 🙂

slaboska
16. črc 2013

aha,ja myslela,že mate i venku.mě Dr.zakazal koupat tak mě zajimalo jak jsi na tom ty.
@hanndy tak si maš koupit ten maly dětsky nafukovaci,na ovlaženi dobry 😀

renca1978
16. črc 2013

@slaboska a proc ti to zakazal?dyt doma to mas cisty, klido muzes...........nebo mel na mysli jinej duvod?

slaboska
16. črc 2013

@renca1978 no řikal,ž bych to měla ten měsic vydržet nekoupat se v te studene vodě a jak vylezu nechodit vubec na sluničko.tak ti nevim,tak si namačim jen nohy 🙂

ratatooy
16. črc 2013

@renca1978 no jasny ja se do práce nehrnu,ykdyž posledni prace sice byla fajn ale na sedření z kůže

renca1978
16. črc 2013

@ratatooy ja teda miluju svoji praci, a strasne mi chybi..........chci jit do prace co nejdrive............nekdy jsem na praci nadavala, nekdy to bylo k posrani ale i tak se mi styska.............ale je jasny, ze pokud by se mi v praci nelibilo, jako tobe, tak se mi tam taky chtit nebude

renca1978
16. črc 2013

@slaboska my jak jsme byly na Madeire tak jsem taky jen tak brouzdala po kolena.............jsem posera........nahodou prijde vlna a ses na zemi.............clovek je asi vice opatrnejsi, vzhledem k veku a IVF

renca1978
16. črc 2013

Holky drzte prosim palecky, at jsme zdravi!!!!uz je mi jedno co to bude.........

hanndy
16. črc 2013

@renca1978 drzime s hvezdickou prstiky a chceme tu holcicku 😀

mariiianka
16. črc 2013

@renca1978 budu na tebe myslet,a zdraví budete neboj 😉

slaboska
17. črc 2013

@renca1978 ahojky,dnes na tebe mooooooooooooc myslim a koule ukazuje,že je vše ok,takže se neboj 😀 😀 držim pěstičky

mariiianka
17. črc 2013

ahojky všem......koukám,že je tu nějaký mrtvo.Já mam dnes návštěvu,tak se na vás juknu až večer 😉

renca1978
17. črc 2013

Ahojky holky, tak cekame zdravou holcicku 🙂

slaboska
17. črc 2013

@renca1978 no gratuliji,pořad nakukuji kdy se ukažeš 😀 😀 😀 moc,moc ti to přeji.Škoda,chtěla jsem toho Pepču,ale nevadi 😉 😀

renca1978
17. črc 2013

@slaboska My jsme teprve pred chvili prijeli, jeste jsme byly s manzou na obede, nebo jsem myslela, ze hlady padnu..............Ti teda povim, ze dneska i slzicka ukapla

slaboska
17. črc 2013

@renca1978 ukapla,že?nam minule s chlapem taky 🙂 a holčička bude jak?no tedka musiš jist,aby mala nestradala 🙂

renca1978
17. črc 2013

@slaboska mam nahore 2kg.............uz to zacina narustat...............ja ti nevim, jak s tim jmenem, bud Viktorie nebo Isabella.................ktere se ti libi vic?

renca1978
17. črc 2013

@slaboska Pepa zase otravuje, ze chce Pepinu, Josefinu................mne uz z toho trefi slak 😀 😀 😀 😀 😀 😀 to ty maly nemuzu prece udelat

slaboska
17. črc 2013

@renca1978 ne,Pepinu ne,to ji fakt nemužeš udělat 😠 mě se libi ta Viktorie,kdyby jsme měli dvojčatka tak by to byla Vanesska a Viktorie 😀 ja ve 20tt měla 5 kg nahoře a vidiš,nezačala jsem nějak extra nabirat,takže bud v klidku.

renca1978
17. črc 2013

@slaboska fakt se bojim, jsem docela malinka, a nemuzu si moc dovolit pribrat vice kilo, co ted delas?venku je krasne, ja sedim na terase davam si nealko mojito..............skoda, ze ses tak daleko, bych te pozvala na drink 🙂

slaboska
17. črc 2013

@renca1978 tedka dojel manža s prace,ja sedim v pergole a piju pito 😀 tak ja klidně pozvu na drink tebe 😀

renca1978
17. črc 2013

@slaboska taky dobra volba.................u nas si myslim, ze bude dnes burina, nejak se to zacina mracit

slaboska
17. črc 2013

@renca1978 u nas chodi sem tam mraky,ale nevidim to na nic velkeho 🙂

renca1978
17. črc 2013

@slaboska tak mohlo by trosku zaprset, je fakt dusno.............chtela jsem se te zeptat, mas otoky?myslim kotniky a tak........

slaboska
17. črc 2013

@renca1978 tak par kapek jo,ale ne nic hrozneho 😉 ty nemam,měla jsem 1x a to myslim minulou středu jak byl ten pařak a šla jsem do města pěšky i na zpatek a byla tak 3 hodky ve městě tak to jsem poprve viděla,že mam,ale ani ne tak kotnik jak prsty,chlamala jsem se,že mam palec jak parek 🙂 ty maš?

renca1978
17. črc 2013

@slaboska nemam, ale ais je mit budu..............vzhledem k tomu, ze musim kvuli ty moji ledvine vic pit, tak asi jo, ale doufam, ze az ke konci................Jde tvuj manzel s tebou na sal?k porodu?

renca1978
17. črc 2013

@slaboska kupovala si Vanesse nejaky holcici zaclonky nebo zavesy do pokojiku?ja porad hledam, ale nic moc se mi nelibi..............

slaboska
17. črc 2013

@renca1978 a to jako když hodně piješ tak maš otoky?ja jak mě tenkrat chytly ty ledviny tak pravě taky hodně piju,třeba 4 litry denně.jako rada bych ji zaclonky koupila,ale do tedka jsem neobjevila nic pěkneho,už začinam byt naštvana,že nikde nic neni 😠