IVF v únoru, březnu,... 2013 🙂

reennddyy
21. únor 2013

Ahoj holky,vím že je tu založená diskuze už o IVF,ale je poněkud starší a tak nějak to celý přečíst,by mi trvalo věčně.A tak sem se rozhodla založit další diskuzi na toto téma,tak se nezlobte 🙂 Jinak já mám naplánovanou IVF na březen...Dnes jsem vyfasovala injekce a od mrchy začínám píchat(kolem 2-3.3 má přít)...Tak bych si s někym o tom ráda povídala,vyměňovala názory,atd...

mariiianka
31. črc 2013

@slaboska taky jsem na ní koukala a není moc tvrdá?Ale to já doma mam matraci,akorát je k nepoužití,takže asi tak.Ale jinak mám skoro vše,to zase jo 😀

mariiianka
31. črc 2013

@hanndy a kde máme tebe,to už se plácáš v marmošce 😀

slaboska
31. črc 2013

@mariiianka neni tvrda je měkka,no to si psala už davno,že maš vše a podivej 🙂 kočarkem to začalo tak uvidime čim to skonči 😀 😀

mariiianka
31. črc 2013

@slaboska hele nestraš,postýlku jsem ještě neviděla 😅 .Jinak to jsou takový detaily 😀 .Tak to jsem ráda,taky jí koupím 😅

slaboska
31. črc 2013

nestršim,ale viš jak to s tebou je 😀 mě bylo řečeno,že je nejlepši,tak snad bude 🙂 a ta HANNDY si šla dat jěště chrupec,že? 😀

hanndy
31. črc 2013

@mariiianka ted jsem nakoukla a vy uz jste toho zase popsaly 😠 mam vypeckovano a uz se vari ted me ceka ta horsi prace odstopkovat rybiz to nesnasim,ale ten vysledek nam 🙂 🙂 jinak jsem vcera byla na ty pohotovosti,jako muzu vam rict ze zlatej doktor chlap,byla tam naka mlada doktorka ,ktera byla hodne nadsena ze tam otravuju stravila jsem tam snad hodinu a nic jsem se nedozvedela porad cumela do pc a nic nerikala a takovy vysetreni jsem taky nezazila v zivote uz me tam nikdo nedostane to pojedu radsi jinam,nasadila mi naky globule na zanet a brusinky,jediny co mi pekne okomentovala byl UTZ a jak jsem si myslela ze budu bulet jak zelva u srdicka,tak nee,ale jak jsem vydela toho bobka jak tam sebou mlati tak to bylo snad nejhezci za celou dobu..
jo holky a kdyz vas vysetrujou davaji vam lubrikant,me ho tam nasrala snad metrak a pri utz taky

hanndy
31. črc 2013

no tak ja si tady spisuju roman a merunky mi zdrhly z hrnce 😠 😀 😀 na spani nemam cas vidis jak to vedu

slaboska
31. črc 2013

@hanndy ono se řika,že chlap je lepši gynekolog než baba.přitom bych řekla,že to bude naopak,že ta baba vi jak to boli.ale maš to za sebou a viděla jsi i srdičko,hvězdička bude živa 😀 nesvaděj to,že pišeš roman,normalně u toho chrapeš a pak se diviš 😀

mariiianka
31. črc 2013

@hanndy vidíš a já u toho stíhám i žehlit 😀 .No tak já nevím,co je teda jako otravuješ,beztak to bylo v odpoledních hodinách a ty je takhle rušíš 😀 .Ale tak z pc toho viděla asi hodně no.Ale tak hlavně že jsi viděla hvězdičku,tak to bylo super viď.Jinak já ten gel při utz nesnáším,pak jsem zapatlaná po celým břiše
@slaboska no jo no,právě vše hledám za včasu,než naposlední chvíli 😀 .Pak budu jen ležet,válet se a vyčkávat 😀 ..........to se asi pak unudím 😀 😀 😀

mariiianka
31. črc 2013

@hanndy tak je rychle chyť,ať ti nezdrhnou daleko 😀 😀 😀

hanndy
31. črc 2013

@mariiianka jenze ona mi ten gel nedavala na bricho,ale do pip....to jsem fakt nezazila. kazdej doktor u kteryho jsem byla tak dal gel akorat do sprcky a nahoru nic a ona tam udelala hotovej bobek 😠 😠 ze me to leje jeste ted ty vado

hanndy
31. črc 2013

@slaboska no jo no tak jsem si dachla 😀 😀 😀 😀

mariiianka
31. črc 2013

@hanndy u nás to dr.dáva taky pod.Tak to byla úžasná doktorka.Zlatý chlapy 😅 😅

hanndy
31. črc 2013

@mariiianka je holky ale kdyby jste videly toho myho drahouse jak byl vysranej,ja jsem tam sla nejdriv se sestrou a on si myslel ze je to doktorka a za 10 min tam prisla prave ta doktorka jeste s jednim doktorem a kdyz jsem tam byla tak dlouho a sla mu ric at jde zaplatit poplatek,tak povida ,je to hrozne zli?? a po ceste domu skoro nemluvil 😀 je to bozanek

hanndy
31. črc 2013

@mariiianka jo a ty se moc nekasej ze vse zvladas urcite sedis na gauciku cucis na telku a machrujes tu na nas 😀 😀 😀 😀 😀

slaboska
31. črc 2013

@hanndy chudaček,takhle ho vystresovat,ale to člověka vždy napadne to nejhorši ☹ o to pak je větši ta radost,že je vše ok.

mariiianka
31. črc 2013

@hanndy tak to mu teda dali chudákovi,to se mu ani nedivím.A co to je telka,to přes léto ani neznám.Žehlím pidi věcičky a už teď se rozmýšlím jestli neotevřít bazárek 😀 .Už nic nekupuju.......leda,že by mi dr. v pondělí řekl,že to bude chlapeček 😀 ,to je pak jiná 😀 😀

mariiianka
31. črc 2013

hotovo,vyžehlen první koš,ufff 😅

hanndy
31. črc 2013

me se to chytlo 😠 😠 akorad me mrzi ze to taky nevidel na tom UTZ jak se ma k svetu

slaboska
31. črc 2013

@hanndy tak se na to vyprdni a maš klid,asi ti to neni přano 😉

mariiianka
31. črc 2013

@hanndy tak u toho nedřímej a bude to v poho,nebo nemáš dnes svůj den,nech to na jindy 😉

silvik77
31. črc 2013

Ahoj holky, já to čekání snad nevydržím. Ráno jsem měla takový tlak na levém vaječníku, tak už jsem měla hrůzné myšlenky, naštěstí už to přešlo...

mariiianka
31. črc 2013

@silvik77 ahojky,vydržíš,je to teda děsně nekonečný,ale to zvládneš 😉 .To si člověk představuje vše možný viď,jak ho hned někde píchne a tak,ale neboj vše je v pořádku 😉

silvik77
31. črc 2013

@mariiianka No právě. Jsem těhotná poprvé tak ještě nevím co a jak a člověk hned za tím vidí bůhvíco...

hanndy
31. črc 2013

@slaboska jak jako vyprdni merunky otrhany od pondeli ty uz z kosiku malem odesly po svych 😀 to mam z toho ze tady s vama spisuju a nevenuju se tomu cemu mam,ale dilo se podarilo marmoska je luxusni 😝 😀 uz mam i ten rybiz otrhanej jen to dodelat

hanndy
31. črc 2013

jej holky a vite na co se me ta doktorka zeptala?? Prej kolikaty je tohle vase dite,tak jsem na ni koukala jako jestli si dela prdel ze nejsem zadna cernota,no chapete to ta mi bude lezet v zaludku hodne dlouho

hanndy
31. črc 2013

@silvik77 neboj ja taky silim,ale tyhle babuchy 😀 vzdy podrzi a kdyz rikaj ze to je ok tak je a pockej az se @slaboska jukne do svoji koule to ti mozna rekne i pohlavi 😀 😀 😀 apropo Slabi nepodivala by jsi se mi co to bude??

mariiianka
31. črc 2013

@hanndy to se mohla zeptat taky trošku jinak,prosím tě kde jsi to byla,ta byla teda ochotná ve všem koukám
@silvik77 tak se zbytečně nestresuj,i každý píchnutí je dobrý znamení 😉

slaboska
31. črc 2013

@hanndy atakova debilni otazka,to by ju člověk trefil 😠 koule ukazuje na kluka,ale to se muže klidně změnit,vidim to nějak rozmazaně 😀 😀 ale bude to zdrave a donošene až do konce,to vidim jasně 😀 😉

mariiianka
31. črc 2013

tak kam jste se všichni poděli 😕 ???