• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v únoru, březnu,... 2013 :-)

18. prosince 2013 
@mariiianka ono ti jeste neco do nosanku cvrnkne :slight_smile: ja nemam v planu vubec nic,vcera jsem mela krizicku a dneska to nejni o moc lepsi,takze valena :grinning:
2. srp 2013 v 09:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hanndy to si piš,že cvrkne :grinning: .Ale když tady koukám do tý skříně,tak nevím nevím,radši po ničem koukat nebudu :grinning: .Za 14 dní si chci objednat sadu do postýlky,asi to moc prožívám nebo užívám :grinning: .A krizi tu mám každodenní :grinning: ,jen se musím vždycky k něčemu dokopat :grinning: :grinning:
2. srp 2013 v 09:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@silvik77 jj ja vim,ja jsem zjistila ze jsem tehu v sobotu a v pondeli uz jsem byla u doktora :slight_smile: to byl 5tt a koukej kde uz jsem ani nevim jak jsem se dostala jak to utika,uz jen tyden a budes nejstastnejsi
2. srp 2013 v 09:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hanndy Taky jsem to zjistila v sobotu, a měla jsem málem strach i chodit, aby se něco nestalo :grinning: teď už ale funguju zase normálně :slight_smile:
2. srp 2013 v 09:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mariiianka jo devce uzivas a to je spravne ja si taky zacnu uzivat po krvi a to nevim co tomu rekne tatuldova karta :grinning: a hlavne az co to bude jestli se potvrdi slabosky kluk
2. srp 2013 v 09:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@silvik77 no vidis nakonec jsi to rozchodila :grinning: fakt nema smysl se omezovat,telo si rekne kdy ma dost,treba moje telo ma dost 24hod.denne :grinning: :grinning:
2. srp 2013 v 09:58  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@hanndy přesně po všech vyšetření si člověk opravdu oddychne a užívá si to naplno :wink: .Já jsem zvědavá jestli mi dr. v pondělí taky už konečně řekne co to vlastně je :sweat_smile: .Hele co karta,ale co tomu řekne taťulda :grinning: .Manža taky roste když mu ukážu co jsem zase pořídila novýho,ale z jeho peněz to nejde,tak je v klídku.Akorát se vždycky zeptá kolik že těch dětí budu oblíkat :grinning: :grinning: :grinning:
2. srp 2013 v 10:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mariiianka to jsem taky zvedavka jestli ti to povi a mas tucha co by to mohlo byt..to vis moje karta je na bodu mrazu zacatkem roku 3mes.marod kvuli ivf a to co jsem naskudlila,tak odeslo po splatkach a ted to same,tak se hold bude muset objetovat :grinning:
2. srp 2013 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj jak se máte jdu vás jen pozdravit,nejde nám net a ke tchyni se mi moc litat na net nechce,smrdí to tu:grinning:
2. srp 2013 v 10:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak sem doprala a dožehlila oblečení pro mimouše šimonek je nadšeně skládal do skřínky,koupil mu dudlík a ani nepipl že by chtel taky dudlík,jinak kopance nejaky už cejtím ale hrozně málo a spíš ve formě takový křeče pač mam zrovna v oblasti pupku placentu,jinak sem se chtela zeptat jestly vám měřily pánev?me jo i poprve a zajimalo by me jaky sou otimální čísla pro porod
2. srp 2013 v 10:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ratatooy ahojky a já myslela,že jste odcestovali se dovolenkovat :slight_smile:
2. srp 2013 v 10:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ratatooy taky jsem doprala a vyžehlila,tak aspoň nejsem sama :grinning: .Pánev mi měřil na začátku těhu a jinak ne,ale s těma číslama ti teda neporadím.Jinak kopanečky jsou u nás už i vidět
2. srp 2013 v 10:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hanndy hele tucha teda vůůůbec nemám,každopádně to bude nějaký Rambo nebo malá bojevnice Xena :grinning: ,protože co v tom břiše vyvádí,to je někdy děs :grinning: :grinning: :grinning: .Hele tatík to s kartou přežije,bude muset :wink: :grinning: .Mě akorát v lednu skončila pojistka,tak se to šiklo
2. srp 2013 v 10:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ratatooy ahojky ja jsem zastance ke tchyni nelezt :grinning: a ty uz vis co cekate? ted nevim jestli mi to neuteklo :sweat_smile:
2. srp 2013 v 10:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slaboska hele proutek je porad proutek,at ses na Moravě nebo v cechach :grinning:
2. srp 2013 v 10:53  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mariiianka no ja bych taky nakou pojistku uvitala,ale bohuzel vsechno je v baraku nu coz..bojovnice xena :grinning: treba vyleze i v tom kozenym monduru :grinning: :grinning:
2. srp 2013 v 10:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hanndy sama jsem napnutá,kdo že se to u mě schovává :grinning:
2. srp 2013 v 11:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak koukám,všichni naložený v bazéně :sunglasses:
2. srp 2013 ve 14:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja nee jela jsem si pro vetrak a je mi strasne zle,takze az dorazim dom tak si jdu hajnout
2. srp 2013 v 16:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
už jste se vratili všichni od bazenu? :slight_smile: to byl zase dnska masakr,zase mam pravou nohu jak fiona :angry:
2. srp 2013 v 18:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slaboska ja jsem gaucak,takze stale na prijmu :slight_smile: a co jsi se dozvedela pekneho u kamaradky?
2. srp 2013 v 18:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hanndy stale na přijmu a pišeš mi po 40 min. :angry: no,že ten cisař je super,že 1 den teda hruza,ale pak to jde.co jsem čuměla,že do porodnice si musim vzit plenky,to jsem netušila a že to tam je psycho,že tě sestry nuti kojit co 3 hod.ikdyž mimčo spi,ale mam si pry řikat,že dooma bude lip :grinning:
2. srp 2013 v 19:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slaboska taky se musim venovat Petikovi ne :grinning: a rozebirali jsme rodicak,ze pry jeho kamos daval na rodicak jeho plat a to ted pobira ta jeho zena,ale me se to zda jak blbost,tak jsem to hledala a nenasla,teda nasla,ale to nemela ta zenska odmakano a manzel musel byt nakou dobu doma ci co,nechapu to.. tak to se tesis na cisare uplne vid,to vis oni tam ty maminy hrozne blbnou to rikala i svagrova ze u tretiho si to udelala jak byla zvykla ona a sestry ani nepiply :grinning:
2. srp 2013 v 19:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hanndy tak v tom ti neporadim :frowning2: tak na segru si netroufnou,ale na prvo rodičku jo :angry: :angry: tak trochu ze mě ta obava z porodu opadla,ale samozřejmě ne uplně :slight_smile:
2. srp 2013 v 19:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slaboska ona se tady naka chytra hlava najde :grinning: to vis oni jsou vycurany a hrozne ty zensky deptaji,kdyz rikaji takhle totdelate spatne,musite takhle stejne si to kazda zenska zabehne po svem,to jsem rada ze ten strach trochu opadla
2. srp 2013 v 19:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hanndy jj,ja dnes řešila kdo proplaci mateřskou dovolenou těch 28tt a nakonec jsem to musela vygooglit :grinning: člověk tolik věci nevi :frowning2: některy sestry jsou fakt kravy,ale to přežijeme,no ne? :grinning:
2. srp 2013 v 19:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slaboska ale ty uz na matersky jsi ne?? To vis ze to prezijeme ono nam nic jinyho nezbyde :slight_smile: tak ted jsem vylezla ven je tam krasne tak jsem zalila kvetenky byli na umreni chuderky
2. srp 2013 ve 20:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hanndy jj,ja už jsem na mateřsky od 1.7.tak mě zajimalo kdo to plati.zatim nic nedošlo.u nas je pořad dusno,ale určo lip jak přes den.
2. srp 2013 ve 20:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slaboska tak to prijde az ted v srpnu ne,jako vyplata..u nas je ted uzasne byli jsme se projet na skutriku a paradicka :slight_smile:
2. srp 2013 ve 21:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,tak konečne jsem doma,,na ultrazvuku všechno dobre a že necitim pohyby je prej proto že jsou hodně klidne ale bat se nemusim i srdička jim byjou jako zvon,,,
a oba jsou kluci,,ttakže holčička nebude :wink: ,,tak jmena jsou pro kluky Dominik o Nick
2. srp 2013 ve 21:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek