• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v únoru, březnu,... 2013 :-)

18. prosince 2013 
@renca1978 no vidíš,ty to sleduješ,to já už jsem z pohádek tak nějak vyšla,u nás to příjde až za dlouhých zimních večerů.Normálně v lékárně a o lněném semínku jsem se dočetla,že to je taky dobrý k porodu a na dobrou funkci střev a pije se to obojí od cca 34 tt
15. srp 2013 v 17:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mariiianka tak na to se těším nejvíc :grinning: :grinning: :grinning: né jako s Aďou po 17 hod. :angry:
15. srp 2013 v 18:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@renca1978 no a ještě to pošlu sobě :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
15. srp 2013 v 18:01  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@hanndy ty už zase běháš po lese :grinning: ?Co jsem poslala odkaz Renče,tak si to přečti,to bys mohla vyzkoušet :wink:
15. srp 2013 v 18:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mariiianka no pockej..............ja myslela, ze se oboji pije..............
15. srp 2013 v 18:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mariiianka to zni dobre................tam pisou od 30tt, tak co myslis?pokud na tom neco je, necham si domu privest avii lneneho seminka :wink: hlavne at porodim rychle :wink:
15. srp 2013 v 18:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@renca1978 jo taky jsem se to pak dočetla :grinning: ,promiň že podávám špatné info :sweat_smile: .Ono se to dá asi i jíst,já jsem to četla na miminu,že to holky používali,ale víš jak to je,50 na 50.Ale nám to rozhodně pomůže :grinning: !!!!!!Já už mám doma krabičku,tak uvidím.Hele tím nic zkazit rozhodně nemůžeme.Aspoň budeme mít dobrý pocit,že jsme pro to udělali maximum :grinning: :wink:
15. srp 2013 v 19:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mariiianka jo, to urcite nezkazime..................Maru, a to je klasicke lnene seminko, co koupim v obchode?
15. srp 2013 v 19:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@renca1978 to asi jo,já to mam teda taky z lékárny a na krabičce je lněné semeno-sypaná bylina.Chceš to nafotit?
15. srp 2013 v 19:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mariiianka kdyz budes tak hodna, ale nemusis hned, az budes mit cas..............kujuuuuuuuuuuuuu :wink: a pro dnesek se loucim, jdu do sprchy a dospat ty 2 noci, snad bude zaludek v klidecku a ja se konecne vyspim :slight_smile:
15. srp 2013 v 19:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
paaaaaaaaaa vsem...........
15. srp 2013 v 19:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mariiianka ja jsem ted dorazila domu a zase jsem prosvihla Slabosku jo :unamused: takze dneska jsem slintala v Tesku po hadrikach maji tam uplne bozi laclacky a saticky ,ale jelikoz nevim co cekame tak jsem to tam musela nechat :frowning2: ale s prazdnou jsem neodesla neodolala jsem bodyckam s medou Pu :grinning: 5ks..zitra vyfotim,prijela jsem v pul 6 to jsme jeli jeste na urad konecne zmnenit bydliste a u tchyne :unamused: no bylo to vycerpavajici
15. srp 2013 ve 20:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hanndy no jo,když ty si takhle cestuješ,pak se tě mám tady dočkat :grinning: .To naštve co,když nevíš co u sebe nosíš a těch věcí suprovejch,to já si říkám taky,ale co nadělám :frowning2: .Hele tak ráno ať jsi tu dřív než já :grinning: ,ať udělá aspoň někdo slabosce radost :grinning: :grinning: :grinning:
15. srp 2013 ve 21:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@renca1978 tak Reni,tohle budeme zobat a půjde to raz dva :grinning:
15. srp 2013 ve 21:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobrý ráno přeji všem a hlavně
@slaboska :grinning:
16. srp 2013 v 06:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mariiianka dobre rano,no nekecej :grinning: ja se schvalně připojila kvuli tobě a čekala jsem,že tu nebudeš tak mam připravenou řeč a ty tady :grinning:
16. srp 2013 v 07:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slaboska to jsem tě překvapila viď,to bych ti nemohla udělat,to bych si pak vyslechla :grinning:
16. srp 2013 v 07:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mariiianka no jsem mile překvapena :wink: ty mi chceš zpřijemnit posledni dny před porodem,že?toho si cenim :wink:
16. srp 2013 v 07:10  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mariiianka cauky Maru,to jsou ty malinký,co bejvaj na některým pečivu?už se na ně těším....
16. srp 2013 v 07:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teda holky....tohle ráno se mi líbí....
16. srp 2013 v 07:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slaboska náš poslední patek broučku,drzim palce!
16. srp 2013 v 07:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slaboska no samozřejmě,musím tě nějak podpořit.Koukej s Vanes teď hezky odpočívat ať spinká a odpo se probehni kolem nemocnice,ať je hodně akční :wink:
16. srp 2013 v 07:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@renca1978 jj,to jsou přešně ony,budeme zobat ostošet :slight_smile: ,hlavně aby jsme to pak stihli dojet do porodnice :grinning:
16. srp 2013 v 07:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja jsem jeste v posteli,vedle pochrapuje manza,píšu z mobilu,joj to je vopruz.....jinak super ze jsme se tak hezky sešli.ja v noci spala jako zabita,ale teď už zase cejtim,jak se mi derou nahoru ty kyseliny ze žaludku.hlavne ale ze ustoupily ty křeče.
16. srp 2013 v 07:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mariiianka vid?hele to se přece ale nedá ani moc rozkousat,vid?
16. srp 2013 v 07:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mariiianka no zatim o ni nevim a mam zas nervy jestly je vše ok,to je prostě peklo,už at je venku.
@renca1978 dobre rano,jj posledni patek bez Vaness,už se nemužu dočkat.chudino s tim žaludkem,tak lež a a ni se nehybej,teda jen rukou at nam mužeš psat :grinning:
16. srp 2013 v 07:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@renca1978 tak hlavně že jsi se konečně vyspala :wink: .No já musím Adě poklidit trochu pokoj před tou školou a hlavně dneska se vrací a potřebuju jí probrat stůl,to víš jí se všechno hodí,ale když to neuvidí,tak ani nebude vědět :grinning:
16. srp 2013 v 07:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja ja uz jsem tu taky :grinning: hezky ranko
16. srp 2013 v 07:23  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@mariiianka ty brdo,jak to letí..za chvili je po prázdninách....to je fofr
16. srp 2013 v 07:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek