IVF v únoru, březnu,... 2013 🙂

reennddyy
21. únor 2013

Ahoj holky,vím že je tu založená diskuze už o IVF,ale je poněkud starší a tak nějak to celý přečíst,by mi trvalo věčně.A tak sem se rozhodla založit další diskuzi na toto téma,tak se nezlobte 🙂 Jinak já mám naplánovanou IVF na březen...Dnes jsem vyfasovala injekce a od mrchy začínám píchat(kolem 2-3.3 má přít)...Tak bych si s někym o tom ráda povídala,vyměňovala názory,atd...

mariiianka
15. srp 2013

@renca1978 no vidíš,ty to sleduješ,to já už jsem z pohádek tak nějak vyšla,u nás to příjde až za dlouhých zimních večerů.Normálně v lékárně a o lněném semínku jsem se dočetla,že to je taky dobrý k porodu a na dobrou funkci střev a pije se to obojí od cca 34 tt

mariiianka
15. srp 2013

@mariiianka tak na to se těším nejvíc 😀 😀 😀 né jako s Aďou po 17 hod. 😠

mariiianka
15. srp 2013

@renca1978 no a ještě to pošlu sobě 😀 😀 😀 😀 😀

mariiianka
15. srp 2013

@hanndy ty už zase běháš po lese 😀 ?Co jsem poslala odkaz Renče,tak si to přečti,to bys mohla vyzkoušet 😉

renca1978
15. srp 2013

@mariiianka no pockej..............ja myslela, ze se oboji pije..............

renca1978
15. srp 2013

@mariiianka to zni dobre................tam pisou od 30tt, tak co myslis?pokud na tom neco je, necham si domu privest avii lneneho seminka 😉 hlavne at porodim rychle 😉

mariiianka
15. srp 2013

@renca1978 jo taky jsem se to pak dočetla 😀 ,promiň že podávám špatné info 😅 .Ono se to dá asi i jíst,já jsem to četla na miminu,že to holky používali,ale víš jak to je,50 na 50.Ale nám to rozhodně pomůže 😀 !!!!!!Já už mám doma krabičku,tak uvidím.Hele tím nic zkazit rozhodně nemůžeme.Aspoň budeme mít dobrý pocit,že jsme pro to udělali maximum 😀 😉

renca1978
15. srp 2013

@mariiianka jo, to urcite nezkazime..................Maru, a to je klasicke lnene seminko, co koupim v obchode?

mariiianka
15. srp 2013

@renca1978 to asi jo,já to mam teda taky z lékárny a na krabičce je lněné semeno-sypaná bylina.Chceš to nafotit?

renca1978
15. srp 2013

@mariiianka kdyz budes tak hodna, ale nemusis hned, az budes mit cas..............kujuuuuuuuuuuuuu 😉 a pro dnesek se loucim, jdu do sprchy a dospat ty 2 noci, snad bude zaludek v klidecku a ja se konecne vyspim 🙂

renca1978
15. srp 2013

paaaaaaaaaa vsem...........

hanndy
15. srp 2013

@mariiianka ja jsem ted dorazila domu a zase jsem prosvihla Slabosku jo 😒 takze dneska jsem slintala v Tesku po hadrikach maji tam uplne bozi laclacky a saticky ,ale jelikoz nevim co cekame tak jsem to tam musela nechat ☹ ale s prazdnou jsem neodesla neodolala jsem bodyckam s medou Pu 😀 5ks..zitra vyfotim,prijela jsem v pul 6 to jsme jeli jeste na urad konecne zmnenit bydliste a u tchyne 😒 no bylo to vycerpavajici

mariiianka
15. srp 2013

@hanndy no jo,když ty si takhle cestuješ,pak se tě mám tady dočkat 😀 .To naštve co,když nevíš co u sebe nosíš a těch věcí suprovejch,to já si říkám taky,ale co nadělám ☹ .Hele tak ráno ať jsi tu dřív než já 😀 ,ať udělá aspoň někdo slabosce radost 😀 😀 😀

mariiianka
15. srp 2013

@renca1978 tak Reni,tohle budeme zobat a půjde to raz dva 😀

mariiianka
16. srp 2013

dobrý ráno přeji všem a hlavně
@slaboska 😀

slaboska
16. srp 2013

@mariiianka dobre rano,no nekecej 😀 ja se schvalně připojila kvuli tobě a čekala jsem,že tu nebudeš tak mam připravenou řeč a ty tady 😀

mariiianka
16. srp 2013

@slaboska to jsem tě překvapila viď,to bych ti nemohla udělat,to bych si pak vyslechla 😀

slaboska
16. srp 2013

@mariiianka no jsem mile překvapena 😉 ty mi chceš zpřijemnit posledni dny před porodem,že?toho si cenim 😉

renca1978
16. srp 2013

@mariiianka cauky Maru,to jsou ty malinký,co bejvaj na některým pečivu?už se na ně těším....

renca1978
16. srp 2013

Teda holky....tohle ráno se mi líbí....

renca1978
16. srp 2013

@slaboska náš poslední patek broučku,drzim palce!

mariiianka
16. srp 2013

@slaboska no samozřejmě,musím tě nějak podpořit.Koukej s Vanes teď hezky odpočívat ať spinká a odpo se probehni kolem nemocnice,ať je hodně akční 😉

mariiianka
16. srp 2013

@renca1978 jj,to jsou přešně ony,budeme zobat ostošet 🙂 ,hlavně aby jsme to pak stihli dojet do porodnice 😀

renca1978
16. srp 2013

Ja jsem jeste v posteli,vedle pochrapuje manza,píšu z mobilu,joj to je vopruz.....jinak super ze jsme se tak hezky sešli.ja v noci spala jako zabita,ale teď už zase cejtim,jak se mi derou nahoru ty kyseliny ze žaludku.hlavne ale ze ustoupily ty křeče.

renca1978
16. srp 2013

@mariiianka vid?hele to se přece ale nedá ani moc rozkousat,vid?

slaboska
16. srp 2013

@mariiianka no zatim o ni nevim a mam zas nervy jestly je vše ok,to je prostě peklo,už at je venku.
@renca1978 dobre rano,jj posledni patek bez Vaness,už se nemužu dočkat.chudino s tim žaludkem,tak lež a a ni se nehybej,teda jen rukou at nam mužeš psat 😀

mariiianka
16. srp 2013

@renca1978 tak hlavně že jsi se konečně vyspala 😉 .No já musím Adě poklidit trochu pokoj před tou školou a hlavně dneska se vrací a potřebuju jí probrat stůl,to víš jí se všechno hodí,ale když to neuvidí,tak ani nebude vědět 😀

hanndy
16. srp 2013

Ja ja uz jsem tu taky 😀 hezky ranko

renca1978
16. srp 2013

@mariiianka ty brdo,jak to letí..za chvili je po prázdninách....to je fofr