IVF v únoru, březnu,... 2013 🙂

reennddyy
21. únor 2013

Ahoj holky,vím že je tu založená diskuze už o IVF,ale je poněkud starší a tak nějak to celý přečíst,by mi trvalo věčně.A tak sem se rozhodla založit další diskuzi na toto téma,tak se nezlobte 🙂 Jinak já mám naplánovanou IVF na březen...Dnes jsem vyfasovala injekce a od mrchy začínám píchat(kolem 2-3.3 má přít)...Tak bych si s někym o tom ráda povídala,vyměňovala názory,atd...

slaboska
22. bře 2013

@renca1978 no pila jsem i lepši věci jak je voda s citronem,to maš pravdu 😀 ten tden uteče a jak pak uvidiš srdičko tak se uklidniš,ten boj vyhrajeme 😀

renca1978
22. bře 2013

@slaboska Musime vyhrat 😉
Uz piju treti, tak pro dnesek uz budu mit splneno 😀

slaboska
22. bře 2013

@renca1978 ty sesš teda poctiej pacient 😀 ja pila rano,odpol.,večer 😉 viš co si myslim,ty budeš stejna těhule jak ja 😀 ja se pořad něeho bojim,prvni,aby bylo srdičko,pak aby nepřestalo bit,pak zase genetika 😉 a dr.to o mě vi,tak chodim na kontroly co 14 dni,jinak těhule jako jsem ja už maji chodit 1x za 3 tydny,ale ja jsem aspon klidna 😉

renca1978
22. bře 2013

@slaboska mne ty prave prijdes uplne v pohode, ja jsem starsna srakora, ale az ted...............nechapu, spise jsem se nikdy s nicim moc neparala.............. 😀 ale ted se fakt bojim vseho.Ty se mas, ze uz ses v 2 trimestru

slaboska
22. bře 2013

@renca1978 tak jsem už sem relativně v poho,ale každa konrola mě děsi,aby bylo vše ok.ja ten strach znam,třeba tedka ve středu jdu zase na kontrolu a od ponděli špatně spim,vždy se objednavam hnedka na rano at už vim vysledek 😉 neboj,taky budeš co nevidět i ve 3 trimestru,ja kolikrat hledim jak moc to leti,ale to mě snad popohani ten strach 😀

ratatooy
22. bře 2013

holky to slyšim prvne že na to pomaha voda s citronem ja teda toto piju normalne každej den nemam rada sirupy

renca1978
23. bře 2013

Ahojky holky, jak se dari?Nam asi dobre 😉 pripojuji dnesni ranni testik 🙂 Ja mam taaaaaaaaaaaakovou obrovitanskou radost 😀

ratatooy
23. bře 2013

@renca1978 no supeerrrr vidíš pořád sílí,tak už je to jasny na 300%,ja dnesak pichla první orgalutran a mazec palilo me to štipalo no hnus,a přesne jak u prvniho ivf furt se mi ruka nechtela s injekci pohnout,manža se mi smál,ja sem prvne hrdě šla že už to znám ne že to zmaknu a prd 😀 😀 😀 😀 😀

renca1978
23. bře 2013

@ratatooy to znam moc dobre, a to pracuju ve zdravotnictvi...........ja mela jehlu u pupku treba 15 minut a porad ne a ne pichnout, na to si clovek nezvykne nikdy, Ja mela Fostimon, ten mne strasne stipal a pak Cetrotide, na tej rikala sestra, ze ten strasne boli no a ten mne k memu prekvapeni nebolel vubec..............no, je to hnus fialovej to pichani..........brrrrrrrr 😀 Jinak moje // uz jsou fakt zretelne videt, mam velikou radost, doufam, ze neprijdou nejaky karamboly....Snazim se bejt pozitivni, a ke vsemu uz i to spineni ustalo, a bricho uz taky neboli, snad to vydrzi a znovu to neprijde, to by mne asi trefil slak 😀

ratatooy
23. bře 2013

@renca1978 neboj to už určo nepřijde

renca1978
23. bře 2013

@ratatooy cetla jsem, ze nektery zensky to maj jakoby misto menses treba cely tehu..............snad to nebude muj pripad

ratatooy
23. bře 2013

@renca1978 jj a nekdo ma v tehu i normalni ms třeba prvni 4mesice,me to taky řikaly že v dbe ms se muže objevit špinení že je to po uhnizdění

sakalmilion
23. bře 2013

@renca1978 ahojky...tak to blahopřeji...určitě už žádný problém nebude...jsou tam krásný čárky...já dnes píchám 5 den a v pondělí první UZ,tak jsem zvědavá,zda tam něco roste..doufám že joooooo 😀 tak pak budu informovat....zatím papa..čeká mě úklid....zítra má dcera 12 narozeniny....tak ať nás návštěva nepomluví... 😝

mariiianka
23. bře 2013

@renca1978 super,krásný dálnice 😉 .Já jdu v pondělí na další utz,tak jsem zvědavá jak folikuli poporostli.Ale myslím že dost protože mě pěkně bolí podbříšek.Jak já už se těším,jak tohle vše dopadne.Taky bych chtěla už takový dalnice jako ty.

slaboska
23. bře 2013

@renca1978 maš ty čarečky krasny 🙂 neboj,karambol už žadny nebude ikdyžse budeš bat pořad.ja vždy dosti citim podbřišek(a to tak,že mam strach,abych to nedostala 🙂 )začatkem měsice a to byl vždy termin ms,ptala jsem se na to Dr.a to je v pořadku.a ze začatku jsem to měla vic,takže ty to neřeš a začni se těšit,že budeš mamina 😀 😀 je to nuevěřitelne,že to všlo na prvni pokus,že?

renca1978
23. bře 2013

@sakalmilion Ahojda,to vis, ze rostou, urco jich tam bude nekolik a krasnych, tak dej vedet, ju?Jo, a preju krasnou narozeninovou party 🙂 papa

renca1978
23. bře 2013

@mariiianka tak jestli te boli brisko, tak se tam urco neco deje, dobry znameni, moc ti drzim palecky at to dopadne uplne nejlip 😉 Jak snasis injekce?Ja mela koprivku po celym tele, no hrozny to bylo, musela jsem na kozni, tam mi predepsaly nejaky masticky, ty stejne nepomohly, svedilo to dal, prestalo to az za 4 dny po aplikaci posledni injekce.......Vsechno dobre dopadne, uvidis, ze jo. 😉

renca1978
23. bře 2013

@slaboska no uplne neuveritelne, porad tomu jeste nemuzu verit 🙂 Dnes jsme to oznamili rodicum, stestim plakaly 🙂 Bylo to a nadale je nadherny.
Co se tyce tech bolesti podbrisku, presne jak pises, jak to zacne pobolivat jako na MS, tak mam uplne strach, ze zakrvacim.....................ale clovek uz se bude bat celeej zivot.Jak se dnes mas? 😉 U nas je strasne zima, mrzne a fouka, brrrrrrr

mariiianka
23. bře 2013

@renca1978 byla jsem ve čt na utz a dr.říkal že to vypadá dobře,když jsem se ptala kolik jich asi tak je,tak mi řekl,že jsou zatím malý a že se spočítat moc nedají,ale prý na jedný straně asi 7 a na druhý 8.Tak mam strach aby pak nebyli prázdný a vůbec něco bylo.Jinak injekce docela fajn,jsem šťastná že mam špíčky 😀 ,jinak nevím jak bych to dala.Vyfasovala jsem centrotide,jednu ráno,když jsem to viděla tak jsem se nejdříve zhrozila 😕 .Sestra mi to ukázala co a jak a v pátek jsem měla premiéru,byl to teda mazec.Nejspíš jsem si to asi blbě píchla,pěkně to štípe a pak to i bolelo,ale dneska už dobrý 😅 .Trochu jsem to měla červený,ale jinak nic,tak jsem byla ráda a doufám,že už nic horšího mě nečeká.Jen mam obavy ještě z narkozy 😒 ,ale snad to taky zvládnu.Už se těším na pondělí 😵

renca1978
23. bře 2013

@mariiianka Ja mela taky Cetrotide, ten mne nestipal, ten aspon pro mne byl fajn, ale ten Fostimon, to byla hruza, to mne velice stipalo.Takze 15, to je krasa, no vidis, vsechno dobre dopadne.
Jooooo, a na co jsem si ted vzpomnela, doktor mi poradil, az budu po ET, at zapalim svicku a pak doufam 🙂 Malem jsem to zapomnela udelat, ale udelala...............uz jsem to slysela od vice lidi, tak pak nezapomen 😉

mariiianka
23. bře 2013

@renca1978 no hlavně doufám,že se to nějak stihne,protože manžel má jít 2.4. na zákrok se zubama 😒 .A prosím tě máš neschopenku už od OPU nebo až v den ET?Svíčku???To jsem nikdy neslyšela,ale provedu,u nás hoří svíčky neustále 😀 ,taková moje mánie 😅

renca1978
23. bře 2013

@mariiianka Neboj, vsechno stihnete, jak mate, ono je to vsechno nacasovane.Ja mam PN od OPU, samy mi ji nabidly...............taky mam rada svicky, nejvic vanilkovy 😉 To OPU bylo v poho, akorat jsem pak kapanek zaspinila a trosku pobolivalo bricho, nic hroznyho, druhej den uz to bylo v cajku 😉

mariiianka
23. bře 2013

@renca1978 no uvidíme,už aby bylo to pondělí.Se mi to nějak začalo i líbit 😀 ,na to jaký jsem z toho měla strach.Já si ty injekce snad i zamiluju 😀 .Jo to už mi taky dr.říkal,že se potom může špinit,tak abych se nelekla.Zatím jsem v klidu a nestresuju se,horší to bude až budu doma a budu se nudit,to budu přemýšlet o blbostech.A ty jdeš v pátek jen na krev nebo i na utz?

renca1978
23. bře 2013

@mariiianka ja se ty stimulace taky strasne bala, az na tu koprivku, to byla pohodicka.Hlavne clovek je rad, ze se konecne neco deje 🙂 Ja mam v patek oboji, UZ i krev, jsem jako na trni, at je vse ok.Doufam

mariiianka
23. bře 2013

@renca1978 tak to už se těšíš viď 🙂 .Neboj bude vše tak,jak má 😉 .To máš pravdu člověk je rád,že se to konečně zase někam pohnulo a doufám,že jsme na dobrý cestě a za 9 měsíců nás bude víc 😵

renca1978
23. bře 2013

@mariiianka jojo, tesim se moc.Moc ti preju, aby Vam to vyslo 😉

mariiianka
23. bře 2013

@renca1978 děkuji,taky držím palečky.Člověk se hold bojí pořád.Dám vědět,co a jak dál 😉

renca1978
23. bře 2013

@mariiianka jojo, dej vedet, papa

hanndy
23. bře 2013

@renca1978 ahojky ty jses ukazkovej pripad jak maji testiky silit 😀 fakt gratulace a do patku to utece jako voda a pak se zase nebudes moct dockat dalsiho UTZ jak bobek roste 😀
Vsem preji krasny den a ty co prave stimuluji,tak at je krasna urodicka

hanndy
23. bře 2013

@ratatooy ja myslela ze pujdes na KET,nebo v tom mam bordel me zarazi ten orgalutran 😕 😀