• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v únoru, březnu,... 2013 :-)

18. prosince 2013 
@renca1978 už jsem tady,prosím tebe,jsem si udělala něco s pc,tak tu byla neteř,aby se na to koukla,co jsem ti psala odpolko,ty jsi možná antitalent,ale já ještě něco horšího :grinning: .Jinak v lese byl vzduch krásný a těch hub,celé 2 kousky za hoďku a půl :grinning: :grinning: :grinning:
29. srp 2013 ve 20:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@silvik77 brouku,co to čtu :cry: ,to mě strašně moc mrzí,ale holky mají pravdu,a když se má něco podělat,tak raději takhle na začátku,než pak i kdyby to bylo větší.Věřím,že se brzo zadaří a donosíš zdravé krásné miminko.Já bych to teda asi nedávala,máš můj velký obdiv,ale bohužel i tom je život :cry: :cry: :cry:
29. srp 2013 ve 20:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mariiianka tak to jste toho nasli vic nez my,ale kdyby jsme sbirali prasivky tak tam naka houba bude
29. srp 2013 ve 20:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hanndy čauky,ty by jsi snad chtěla vědět kdo se u tebe schovává :sweat_smile: ,podívej já to taky nevím a už mě to docela štve :angry: :grinning: ,ale stále to beru s humorem,třeba na nás vykoukne až v prosinci
29. srp 2013 ve 20:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hanndy vážně,tak to mě zase ale těší :grinning: ,ale procházka byla supeeeer :wink:
29. srp 2013 ve 20:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Díky holky....
@mariiianka Já to taky nedávám, nejvíc se mi nechce na ten zákrok, úplně hrozně....kéž by to nemuselo být...jsem zdrblá jak nikdy, a musím fungovat, nechci aby to někdo věděl, víte to jen vy na koníkovi a dvě kamarádky...naštěstí jsem to nikomu neřekla, chtěla jsem počkat a udělala jsem dobře...
29. srp 2013 ve 20:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@silvik77 tak to ti věřím,tohle by se stávat teda fakt nemělo :frowning2: .Je to hrozně smutný :cry: ,ale drž se a přeju hodně hodně sil
29. srp 2013 ve 21:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
prvvííííííííííííííííííí...............bry rano zeny :grinning:
30. srp 2013 v 07:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
druháááá :grinning:
@renca1978 dobrý :wink:
30. srp 2013 v 07:27  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@renca1978 tak já jako když si můžu pospat,když dneska nemusím vařit,tak ten náš vetřeleček v tom břiše mě prostě nenechá,to bude asi pěkný kvítko už od mala :sweat_smile:
30. srp 2013 v 07:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mariiianka Marusko my jsme s manzou zjistili, ze ona se normalne budi na budika :grinning: fakt, takze slysi, holka jedna moje
30. srp 2013 v 07:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mariiianka my jsme rano byly s manzou v obchode, vecer budeme mit navstevu..........a rovnou si koupila koblihy k snidani :grinning: :grinning: :grinning:
30. srp 2013 v 07:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mariiianka Marusko to to leti................tenhle tejden jsem profrcela ani nevim jak................zitra zacinam 28tt, mazeeeeeeeeeeeeec, to snad ani neni mozny................porad si to ne a ne uvedomit
30. srp 2013 v 07:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@renca1978 určitě slyší,ale to je dobrý na budíka :grinning: ,tak hlavně jestli ho nemáte na pátou,to by mě potom asi švihlo :sweat_smile: .Tak přihoď koblížek :grinning: ,aspoň spolu jednou posnídáme :grinning: :grinning: :grinning: ,dobrou chuť :wink:
30. srp 2013 v 07:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@renca1978 no jo Reni,zachvíli rodíííííme :dizzy_face: :grinning:
30. srp 2013 v 07:36  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mariiianka kez by to slo, hned bych ti ho poslala :wink:
jojo, Marusko ale ted vazne, uz to mame za par.....................
30. srp 2013 v 07:39  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@renca1978 víš jak mě to teď poletí fofrem,jen co Adélka nastoupí v pondělí do školy,to pak bude pro mě mazec
30. srp 2013 v 07:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mariiianka hlavne se bojim, abych neporodila doma, abych stihla prijet do spitalu.................a pokud to stihnu, tak se uz ve dverich zeptam, jestli muzu kricet :grinning:
30. srp 2013 v 07:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mariiianka to jooooo.hlavne si vem, kdyz jsem otehotnela, vsude snehu, zima jako v ruskym filmu, zimni bunda a ted nanovo.................leto bylo krasne, fakt uteklo...........a to jsem doma, ani do prace enchodim............
30. srp 2013 v 07:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@renca1978 tak to se neboj,že by jsi to nestihla :wink: a křičet,rovnou řvááát,já myslím,že jsou zvyklí :sweat_smile:
30. srp 2013 v 07:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mariiianka asi jo............... :grinning: vcera jsem se dozvedela ze je dalsi kolegyne tehu.................to uz je asi desata...........babyboom...............za chvili na tom Aru nebude mit kdo delat :grinning:
30. srp 2013 v 07:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@renca1978 no právě,hele třeba budou v prosinci mouchy padat vedrem :grinning: ,takže klid matko,to zvládneme :wink:
30. srp 2013 v 07:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mariiianka tak aby to po tom nasem semenu a maliniku nebyl az zase moc velkej fofr :grinning:
30. srp 2013 v 07:44  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@renca1978 no hezky je to u vás nakažlivý :grinning: :grinning:
30. srp 2013 v 07:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mariiianka musime to zvladnout, akorat si to zatim neumim moc predstavit :grinning:
30. srp 2013 v 07:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@renca1978 jééé,kéž kdyby,předtím jsem rodila 17 hod.,co teď bych za to dala
30. srp 2013 v 07:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@renca1978 to si ani radši moc nepředstavuj :wink: ,ono až to příjde tak poznáš.No vidíš,ty ještě dva týdny a začneš zobat,už to máš nakoupený?
30. srp 2013 v 07:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mariiianka taky mas sem tam nekterou cast bricha uplne tvrdou a vystouplou?jak se tam mimco hybe...............nekdy se mi natlaci jakoby uplne do podbrisku, to pak se nemuzu ani poadne narovnat, jakoby mi mel kazdou chvili prasknout
30. srp 2013 v 07:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mariiianka jeste neeeee, musim to objednat pres net...........
30. srp 2013 v 07:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mariiianka hele prisli ty zavesy...............asi je ty ruzovy v tom pokoji uz moc...................chtela jsem to mit hezky a ted je to spis kyc :angry:
30. srp 2013 v 07:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek