IVF v únoru, březnu,... 2013 🙂

reennddyy
21. únor 2013

Ahoj holky,vím že je tu založená diskuze už o IVF,ale je poněkud starší a tak nějak to celý přečíst,by mi trvalo věčně.A tak sem se rozhodla založit další diskuzi na toto téma,tak se nezlobte 🙂 Jinak já mám naplánovanou IVF na březen...Dnes jsem vyfasovala injekce a od mrchy začínám píchat(kolem 2-3.3 má přít)...Tak bych si s někym o tom ráda povídala,vyměňovala názory,atd...

hanndy
30. srp 2013
renca1978
30. srp 2013

@hanndy juchuuuuuuuuuuuuuu, vy uz jste velici 😉

mariiianka
30. srp 2013

@renca1978
@hanndy holky přesně,já bych postižený dítě teda fakt nedávala,to ať si mě kdo chce odsuzuje,ale tohle fakt ne.Když se má něco pos.....,tak jedině v začátcích,a nám to už holky nehrozí,my to dotáhneme do úplného cíle,MUSÍME!!!!!!

mariiianka
30. srp 2013

@hanndy no prosím a pak že to nejde.Krásný miminečko 😵

mariiianka
30. srp 2013

@renca1978 vidíš Reni
@hanndy jí chtěla syslit sama pro sebe 😀

hanndy
30. srp 2013

@renca1978 dneska jsem 14+1 ono je to zase napred..poprve jsem to vlozila pres tel..jj Reni radsi v 9tt nez dyl,nebo to postizeny mimco,ale stejne clovek si to vymodli a pak.... 😢

renca1978
30. srp 2013

@mariiianka musime...............a nikdo te neodsoudi, uz jsem o tom nekdy tady psala, taky bych to nedala............a nestydim se ze to..........ani nahodou..............a jak rikam, kdyby se ted neco posralo, tak uz to je mega pruser.............u nas u vsech.............takze my to dame!!!!vsechny!!!

renca1978
30. srp 2013

@hanndy no jasne, to nezlehcuji, je to strasny................a je mi to moc lito.............hruza

hanndy
30. srp 2013

@mariiianka ty jsi kecka vid jen jsem nechtela zapinat pc. A blbe jsem se vypinkala,boli me zada jak bejk ted jsem se najedla a asi se pobl.

mariiianka
30. srp 2013

@renca1978 takhle nad tím nesmíme přemýšlet,to by nás z toho mrsklo za chvíli,my už to dáme 😉

renca1978
30. srp 2013

proc to tady nemuze bejt formou chatu?mne to prijde jak 100 let za opicema, porad to rozklikavat.....nemate ten pocit?

mariiianka
30. srp 2013

@hanndy nestěžuj si,bude hůř,to mi věř 😉

mariiianka
30. srp 2013

@renca1978 taky jsem si to kolikrát už říkala 😀

renca1978
30. srp 2013

@mariiianka porad musim klikat na to upozorneni, jinak se mi to neukazuje ty novy vzkazy

mariiianka
30. srp 2013

@renca1978 přesně,to mě taky rozčiluje 😠 .Hele já stále přemýšlím a vymýšlím co tý naší Aďě k vánocům a vůbec mě nic nenapadá,ona hlavně všechno má

renca1978
30. srp 2013

@mariiianka sourozence prece 😀 toho prece jeste nema 😀 😀 😀 😀

renca1978
30. srp 2013

@mariiianka neeee, ted doopravdy................pockej si jeste ony zase zacnou frcet ty reklamy pro deti, aby vyzdimali z rodicu co nejvic chechtaku..................ja vubec nevim, co ted frci mezi detma......................treba neco vysonduj primo od Adelky, a treba ti pak sama rekne, co by ji udelalo radost 😉

hanndy
30. srp 2013

@renca1978 tak,tak ja klikam na stranku do upozorneni vubec nelezu tam mam 1280 vzkazu nebo jak to rict

mariiianka
30. srp 2013

@renca1978 no jako řeknu ti,tím mě teda jako překvapila 😕 .říkám ji co by chtěla od Ježíška,nejdřív mě teda usadila,že Ježíšek není,ale stále jí v tom utvzuju,že je 😅 .Aona že takový ten veliký kombajn od bruderu,to víš dítě z vesnice 😀 a pak že vysavač,takový ten do ruky malý,no a Kvída a stačí mi to 😀 .Tak mě to i potěšilo,protože jako malý mimino nikdy nechtěla,ale už asi pochopila,že bude naše,tak to docela bere dobře,to mě úplně zahřálo u srdíčka 😵

mariiianka
30. srp 2013

@hanndy mazééééc 😀 😀 😀 😀 😀

renca1978
30. srp 2013

@hanndy to mas co cist 😀 😀 😀 😀

mariiianka
30. srp 2013

@renca1978 jo reklamy,ty fungujou dobře 😠 😠 😠

renca1978
30. srp 2013

@mariiianka jéééééééééééééé, to je krásné Maru............... 😉 ty deti jsou fakt kouzelny 😉

mariiianka
30. srp 2013

@renca1978 ani nevíš jak mě tím potěšila 😵 😵 😵 .Do pokoje žádný mimčo taky nechtěla a když přišlo to lehátko,tak jí povídám,že ho občas bude v tom hlídat v pokoji a ona na to dobře pustím ho tam ale nesmí křičet a dělat prudký pohyby,to Pepíček (andulka) nemá rád 😀 😀 😀 .No jako mám kolikrát dost 😅

hanndy
30. srp 2013

@mariiianka tak mala je dobra to zahreje u srdicka..no co kadim na to abych to rozklikavala at si to tam naskakuje 😀

renca1978
30. srp 2013

@mariiianka ona je správnácká 😉

mariiianka
30. srp 2013

@hanndy hele,ale když klikneš na jedno,tak by ti to mělo zmizet ne.To zahřeje,já jsem vždycky říkala,že si druhý dítko pořídím až Aďa bude chodit do školy,pak mě to po třech letech přešlo,když jsme se začali snažit,ale ten nahoře mě asi vyslyšel 😀

hanndy
30. srp 2013

Tak ted jsem to rozklikla a jsem na nule 😀

mariiianka
30. srp 2013

@renca1978 no jako co někdy vymyslí,to stojí za to 😉 .Teď mi zase nosí domů zakrslího králíka,on je jinak venku.Včera z lesa si donesla žabičky,no prostě zvířátková

mariiianka
30. srp 2013

@hanndy no vidíš,můžeš sbírat nový zprávičky 😅