• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v únoru, březnu,... 2013 :-)

18. prosince 2013 
@mariiianka jojo, jsem z toho nejaka otravena
6. zář 2013 v 15:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@renca1978 ahojky,tak snad tě trochu uklidnim.ten vytok jsem měla i ja intimku jsem nosila až do porodu a Dr.mi na to nic nedal,řikal,že to je v těhu normalni.bolesti v noci jsem měla takovy,že mě to chytlo a to byla takova bolest,že jsem si sedla na postel a udělala si klubičko a čekala až to přejde.a idiš Vaness je ok.takže neboj to stejny je i u tebe,viš,že mame vše stejny :wink:
6. zář 2013 v 16:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slaboska ahoj, ses hodna..............uvidim, co bude dnes v noci
6. zář 2013 v 16:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@renca1978 a jiš to megnesko?mě pak Dr.odebral krev a zjistil,že mi chybi,nemohlo by to byt tim?
6. zář 2013 v 17:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slaboska mozna mohlo.................beru ty GS mamvit, pockej, jdu se schvalne podivat jestli to magnezko ty tablety obsahuji.....................jak se mate vy?
6. zář 2013 v 17:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slaboska jojo, tak jedna tableta obsahuje 100mg, coz je 27% denni davky, o je asi na mne malo
6. zář 2013 v 17:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@renca1978 mame se dobře :slight_smile: už je to mnohem lepši.lepši je asi brat megnesko samostatně.
6. zář 2013 v 17:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsme byli na houbach a jako nic moc teda,ale rizky uz mame v sobe :grinning:
6. zář 2013 v 18:22  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Nazdar babovky,co dneska vytvarite??
7. zář 2013 v 19:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, vidim ze vikend je tady uplne mrtvej:slight_smile:my jsme se vratili z Jiznich Cech, byly jsme tam u znamejch na chalupe...............jinak magnesium jsem si nasadila, a je to lepsi.............o hodne..............jak se vsechny mate a jakej jste meli vikend???
8. zář 2013 v 09:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@renca1978 Ahojky a kde jste tady byli ja jsem z Jiznich cech.. Jsem rada ze magnezko zabralo a doktor ti urcite rekne to same ze ho potrebujes :slight_smile:
8. zář 2013 v 09:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky maminy :wink:
@renca1978 jééé,tak to je dobře že už se máš mnohem lépe,já měla víkend pracovní a dneska mě vše bolí,jak jsem to přehnala
@hanndy teda to jste měli ale docela houbiček dost,my jsme minule našli 2 kousky a 2 kousky klíšťat jsem si ještě donesla,takže do lesa mě zase nikdo dlouho nedostane
8. zář 2013 v 09:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mariiianka Me to povidej ja taky mela nakou uklizeci vceraa vecer jsem jeste sekla zahradu a vecer jsem myslela ze pojdu jak me bolelo v krizi..Tak neco v tom kosiku bylo,ale pulka cervava :angry:
8. zář 2013 v 09:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hanndy no to mi ráno vybrali brambory,pak jsme si dali relax a jeli na výstavu zvířátek,samozřejmě si Adélka přivezla 2 křepelky :sweat_smile: a pak jsme dělali dřevo.A včera večer jsem byla totálně KO.Dneska nedělám nic
8. zář 2013 v 09:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krepelky?? :grinning: tak to jsi mela tky divokej den..Maru nemas nakej dobrej recept na babovku
8. zář 2013 v 10:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@renca1978 ahojky,tak to je dobře,že ti to pomohlo,aspon jsi klidnějši a ve středu ti jen Dr.potvrdi,že je ve ok :wink:
no jo vikendy tady nikdo moc netravi,všichni mužsky doma a tady to podle toho tak vypada :grinning:
8. zář 2013 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vůbec tady nejste,asi vás vyměním :grinning:
8. zář 2013 v 10:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@renca1978 ja se k tobě přidavam :grinning:
8. zář 2013 v 10:16  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@hanndy to byl až moc divokej den,ještě že šel Pepa dnes do práce,že mám klídek :sweat_smile: .My děláme jen ty klasický bábovky,já zase scháním spíš na bábovku do pekárny
8. zář 2013 v 10:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@renca1978 prosím tě za co by jsi nás měnila :sweat_smile: ,by se ti brzy stýskalo :grinning:
8. zář 2013 v 10:41  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mariiianka to ještě nevím to musím ještě promyslet :slight_smile:
8. zář 2013 v 10:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slaboska jsem zvědavá jak dopadla ta cukrovka,ale mala už je zase divoška,tak snad ok:slight_smile:
8. zář 2013 v 10:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@renca1978 :grinning: :grinning: :grinning: až v prosinci za Viktorinku,ale to máš ještě spoustu času na nás :wink:
8. zář 2013 v 10:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@renca1978 Odpovis mi kde jste byli v jiznich cechach,nebo ne :angry: :angry: Teba vymenime
8. zář 2013 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mariiianka no ja mam vsude babovku z masla a piplacka s tim,ale ted jsem nasla na netu hrnickovou rychlou a vypada to zatim krasne :grinning: mnam to bude ke kavicce
8. zář 2013 v 10:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hanndy no já dělám spíš klasiku piškotovou.Ale chci zkusit šátečky z listového těsta s oříškama,neteř je dělá a jsou výborný,jen se k tomu dokopat :sweat_smile:
8. zář 2013 v 11:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mariiianka no nam ma mozna prijet navsteva,jinak bych se na to vyprdla :sweat_smile: pac me boli bruch
8. zář 2013 v 11:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hanndy aha,a já myslela že tě honí mlsná :sweat_smile:
8. zář 2013 v 11:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mariiianka ta taky :sweat_smile: ,ale musim omezit
8. zář 2013 v 11:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hanndy ty hubeňoure,to nevím co by jsi chtěla omezovat.Jen si dej,když máš chuť :wink:
8. zář 2013 v 11:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek