IVF v únoru, březnu,... 2013 🙂

reennddyy
21. únor 2013

Ahoj holky,vím že je tu založená diskuze už o IVF,ale je poněkud starší a tak nějak to celý přečíst,by mi trvalo věčně.A tak sem se rozhodla založit další diskuzi na toto téma,tak se nezlobte 🙂 Jinak já mám naplánovanou IVF na březen...Dnes jsem vyfasovala injekce a od mrchy začínám píchat(kolem 2-3.3 má přít)...Tak bych si s někym o tom ráda povídala,vyměňovala názory,atd...

renca1978
6. zář 2013

@mariiianka jojo, jsem z toho nejaka otravena

slaboska
6. zář 2013

@renca1978 ahojky,tak snad tě trochu uklidnim.ten vytok jsem měla i ja intimku jsem nosila až do porodu a Dr.mi na to nic nedal,řikal,že to je v těhu normalni.bolesti v noci jsem měla takovy,že mě to chytlo a to byla takova bolest,že jsem si sedla na postel a udělala si klubičko a čekala až to přejde.a idiš Vaness je ok.takže neboj to stejny je i u tebe,viš,že mame vše stejny 😉

renca1978
6. zář 2013

@slaboska ahoj, ses hodna..............uvidim, co bude dnes v noci

slaboska
6. zář 2013

@renca1978 a jiš to megnesko?mě pak Dr.odebral krev a zjistil,že mi chybi,nemohlo by to byt tim?

renca1978
6. zář 2013

@slaboska mozna mohlo.................beru ty GS mamvit, pockej, jdu se schvalne podivat jestli to magnezko ty tablety obsahuji.....................jak se mate vy?

renca1978
6. zář 2013

@slaboska jojo, tak jedna tableta obsahuje 100mg, coz je 27% denni davky, o je asi na mne malo

slaboska
6. zář 2013

@renca1978 mame se dobře 🙂 už je to mnohem lepši.lepši je asi brat megnesko samostatně.

hanndy
6. zář 2013

Tak jsme byli na houbach a jako nic moc teda,ale rizky uz mame v sobe 😀

hanndy
7. zář 2013

Nazdar babovky,co dneska vytvarite??

renca1978
8. zář 2013

Ahojky holky, vidim ze vikend je tady uplne mrtvej🙂my jsme se vratili z Jiznich Cech, byly jsme tam u znamejch na chalupe...............jinak magnesium jsem si nasadila, a je to lepsi.............o hodne..............jak se vsechny mate a jakej jste meli vikend???

hanndy
8. zář 2013

@renca1978 Ahojky a kde jste tady byli ja jsem z Jiznich cech.. Jsem rada ze magnezko zabralo a doktor ti urcite rekne to same ze ho potrebujes 🙂

mariiianka
8. zář 2013

ahojky maminy 😉
@renca1978 jééé,tak to je dobře že už se máš mnohem lépe,já měla víkend pracovní a dneska mě vše bolí,jak jsem to přehnala
@hanndy teda to jste měli ale docela houbiček dost,my jsme minule našli 2 kousky a 2 kousky klíšťat jsem si ještě donesla,takže do lesa mě zase nikdo dlouho nedostane

hanndy
8. zář 2013

@mariiianka Me to povidej ja taky mela nakou uklizeci vceraa vecer jsem jeste sekla zahradu a vecer jsem myslela ze pojdu jak me bolelo v krizi..Tak neco v tom kosiku bylo,ale pulka cervava 😠

mariiianka
8. zář 2013

@hanndy no to mi ráno vybrali brambory,pak jsme si dali relax a jeli na výstavu zvířátek,samozřejmě si Adélka přivezla 2 křepelky 😅 a pak jsme dělali dřevo.A včera večer jsem byla totálně KO.Dneska nedělám nic

hanndy
8. zář 2013

Krepelky?? 😀 tak to jsi mela tky divokej den..Maru nemas nakej dobrej recept na babovku

slaboska
8. zář 2013

@renca1978 ahojky,tak to je dobře,že ti to pomohlo,aspon jsi klidnějši a ve středu ti jen Dr.potvrdi,že je ve ok 😉
no jo vikendy tady nikdo moc netravi,všichni mužsky doma a tady to podle toho tak vypada 😀

renca1978
8. zář 2013

Vůbec tady nejste,asi vás vyměním 😀

slaboska
8. zář 2013

@renca1978 ja se k tobě přidavam 😀

mariiianka
8. zář 2013

@hanndy to byl až moc divokej den,ještě že šel Pepa dnes do práce,že mám klídek 😅 .My děláme jen ty klasický bábovky,já zase scháním spíš na bábovku do pekárny

mariiianka
8. zář 2013

@renca1978 prosím tě za co by jsi nás měnila 😅 ,by se ti brzy stýskalo 😀

renca1978
8. zář 2013

@mariiianka to ještě nevím to musím ještě promyslet 🙂

renca1978
8. zář 2013

@slaboska jsem zvědavá jak dopadla ta cukrovka,ale mala už je zase divoška,tak snad ok🙂

mariiianka
8. zář 2013

@renca1978 😀 😀 😀 až v prosinci za Viktorinku,ale to máš ještě spoustu času na nás 😉

hanndy
8. zář 2013

@renca1978 Odpovis mi kde jste byli v jiznich cechach,nebo ne 😠 😠 Teba vymenime

hanndy
8. zář 2013

@mariiianka no ja mam vsude babovku z masla a piplacka s tim,ale ted jsem nasla na netu hrnickovou rychlou a vypada to zatim krasne 😀 mnam to bude ke kavicce

mariiianka
8. zář 2013

@hanndy no já dělám spíš klasiku piškotovou.Ale chci zkusit šátečky z listového těsta s oříškama,neteř je dělá a jsou výborný,jen se k tomu dokopat 😅

hanndy
8. zář 2013

@mariiianka no nam ma mozna prijet navsteva,jinak bych se na to vyprdla 😅 pac me boli bruch

mariiianka
8. zář 2013

@hanndy aha,a já myslela že tě honí mlsná 😅

hanndy
8. zář 2013

@mariiianka ta taky 😅 ,ale musim omezit

mariiianka
8. zář 2013

@hanndy ty hubeňoure,to nevím co by jsi chtěla omezovat.Jen si dej,když máš chuť 😉