IVF v únoru, březnu,... 2013 🙂

reennddyy
21. únor 2013

Ahoj holky,vím že je tu založená diskuze už o IVF,ale je poněkud starší a tak nějak to celý přečíst,by mi trvalo věčně.A tak sem se rozhodla založit další diskuzi na toto téma,tak se nezlobte 🙂 Jinak já mám naplánovanou IVF na březen...Dnes jsem vyfasovala injekce a od mrchy začínám píchat(kolem 2-3.3 má přít)...Tak bych si s někym o tom ráda povídala,vyměňovala názory,atd...

slaboska
24. bře 2013

@misinkam jojo to ti věřim,ale počkej jak budeš čekat až si budeš moct udělat test,to teprve uvidiš jak pomalu to utika 😉

renca1978
24. bře 2013

@slaboska pockeeeeeeej, na to se mne zeptej az tak za mesic na to kroceni se v jidlu 😀 ja ti pak rovnou napisu kilecka co mam nahore 😀

slaboska
24. bře 2013

@renca1978 😀 😀 ode dneška ti stopuji měsic a bacha vaha je jen do 120 kg 😀 😀

renca1978
24. bře 2013

@slaboska hihi, tak joooooooo, rano se zvazim a napisu ti, tak si to pak nekde poznamenej............... 😀 a za mesic to secteme, do 120 se vejdu 😀

ratatooy
24. bře 2013

@slaboska ty jo i digitalní?to me budou muset važit na nadraží 😀

ak24
24. bře 2013

ahojky mužu se kvam přidat,,ja podstoupila ivf v březnu tet čekam

misinkam
25. bře 2013

@slaboska jeee,to se z jedné strany i těším,ale z druhé... ☹ hlavně už bych chtěla mít za sebou ET.je to nekonečný

hanndy
25. bře 2013

@renca1978 krasny dalnice a myslim si ze jsi tim nikoho neotravovala 🙂 tady z toho mame radost kdyz je dalsi tehulinka ne?? 🙂
jinak krasny rano,nakecaly jste toho nak moc,kdyz dojedu na dalsi stranku,tak nevim co bylo na ty predesli 😀

@ak24 jiste ze muzes a kdy jsi byla na ET??

renca1978
25. bře 2013

Ahoj holky, moje dnesni a posledni testikovani 🙂

ratatooy
25. bře 2013

@renca1978 no nadhera tak pěkně těhulkuj a podavej info co a jak doufam že tu s nama pořad budeš

renca1978
25. bře 2013

@hanndy Caukyyyyyyy, jojo, vcera se tady ta debata kapanek rozvasnila, hlavne ohledne pribytku na vaze 😀 Jak se mas? 😉

renca1978
25. bře 2013

@ratatooy cauky, mnauky 🙂 jsem tady rada, dobre se mi s Vama pise, a je tady i sranda 🙂 a taky se mi libi, jak se tady vsechny vzajemne podporujeme, jeste ze v dnesni dobe existuji takovyhle stranky 🙂

ratatooy
25. bře 2013

@renca1978 jj to je fakt,a kdy seš teda objednana jestli seš n utz?kdy se mužem těšit na fazolku?

renca1978
25. bře 2013

@ratatooy mam to v patek na desatou, predpokladam ze UZ budou delat, kdyby si vedela, jak se bojim, by se ve mne krve nedorezal 😀

ak24
25. bře 2013

ahoj taky moc gratuluji ja byla v sobotu

hanndy
25. bře 2013

@renca1978 hele radsi uz netesti nevim kam by jsi chtela du dalnici jeste natahnou na severni pooool?? 😀 😀 jj ja jsem tu debatu cetla nejvic me pobavila veta ze ratatooy budou muset vazit na zeleznici 😀 jinak ja se mam krasne vcera jsem se byla pomazlikovat u kamardky maji holcicku 1,5mesice,tak jsem se ji nemohla nabazit vubec se mi nechtelo domu,tak nas to s pritou nakoplo a tesim se na KETIK

ak24
25. bře 2013

mužu se zeptat ,,je psane že 10 den se muže uděla test,,dělali jste to dřiv vidi že i 8 děn neco ukaže,,,

hanndy
25. bře 2013

@ak24 tak to budes mit jeste dlouhy a kolik ti zavadely em. a jaky??

ak24
25. bře 2013

v ponděli mi je opl.a měla jsem prodlouženou kultivaci na 6dni,,ale podle nich ze 7 ,,mi zustalo v sobotu všech 7,,a neni prej duvod čekat na 6 den,,a zavaděli mi 🙂 2

renca1978
25. bře 2013

@hanndy jeeeeeee, to je krasne......budu drzet palce 🙂

hanndy
25. bře 2013

@renca1978 dikes ale ten bude az koncem dubna 🙂

renca1978
25. bře 2013

@hanndy to nevadi, to je coby dup 😀

slaboska
25. bře 2013

@renca1978 ahojky,tak to tu čarku už maš tedka stejnou jak ja 😀 😀 ultrazvuku se neboj,mimčo i ze srdičkem jak zvon tam bude.jinak vahu ti budu zodpovědně zapisovat 😀 😀

slaboska
25. bře 2013

@ratatooy ty aji v masně maji vahu na vice kilo 😉 jestly budu v noci přad žrat tak mě ta vaha v masněčeka co nejdřiv 😀 😀

renca1978
25. bře 2013

@slaboska cauky, se tersu z toho UZ jak ratlik 😀 dnesni ranni vaha 59,6 kg 🙂 poslusne hlasim 😀

slaboska
25. bře 2013

@renca1978 ok,pišu si do poznamek 😀 neboj,ja jdu ve středu na 8.45 a už sem tak pos....,to tě bude čekat cele těhu,ale pak ta nadhera když ti řekne,že je vše ok.v patek musiš hnedka napsat,budu ti držet pěstičky i na nohach tak at na mě nezapomeneš a nemam z toho křeče 😀 😀

renca1978
25. bře 2013

@slaboska to vis, ze napisu 🙂 taky se ve stredu drz!no stress 😉

slaboska
25. bře 2013

@renca1978 ja ti to připomenu no stress 😀 a co takhle dělaš cely dny když jsi na neschopence?ja mam vchazky od 10-16 hod.a do 10 se nudim,to je hrozny,že člověk nemuže jit ven kdykoliv 😠

renca1978
25. bře 2013

@slaboska ja jsem presne vedela, ze mi to napises, im, ze to nejde se nestresovat, ale aspon to hezky zni 😀 hm?ja uklidim, vyperu, uvarim........musim 2xdenne se psem, mame stene hnedyho labradora, ten je silene narocnej, porad vyzaduje pozornost, jinak je hodnej, vychazky mam od 12-18.zatim nechci nikde moc chodit.....uvidim co jak bude dal, a navic je venku silene zima, tady porad mrzne, brrrrrrrrrrrr

slaboska
25. bře 2013

@renca1978 jo z ni to dobře,ja ti taky vždy rada radim a sama jsem strašpytel 😀 to jste si štenatko vzali v pravou domu 😀 ja měla taky od 12 hod.ale nechala jsem si to přepsat od 10.jo,ja zapoměla,že si na začatku,ja už beru,že jsi těhu jak ja.ja se ze začatku taky šetřila,aji jsem se bala tahat pradlo,tak mi ho vždy manža donesl,ja měla pořad stach,aby mimi nevypadlo 😀 😀 blazen,že? 😉