IVF v únoru, březnu,... 2013 🙂

reennddyy
21. únor 2013

Ahoj holky,vím že je tu založená diskuze už o IVF,ale je poněkud starší a tak nějak to celý přečíst,by mi trvalo věčně.A tak sem se rozhodla založit další diskuzi na toto téma,tak se nezlobte 🙂 Jinak já mám naplánovanou IVF na březen...Dnes jsem vyfasovala injekce a od mrchy začínám píchat(kolem 2-3.3 má přít)...Tak bych si s někym o tom ráda povídala,vyměňovala názory,atd...

mariiianka
12. zář 2013

@renca1978 ty bábo jedna 😀 ,no vidíš nejmenší bříško,vždyť říkám,že to nebude tak hrozný

renca1978
12. zář 2013

@mariiianka dekuju🙂

slaboska
12. zář 2013

@renca1978 vidiš pořad bys jezdila nkam do ciziny a ted si zjistila,že si stači zajit na cukr a připadaš si jak mimo Čr 😀

renca1978
12. zář 2013

@slaboska asi tak nějak🙂

hanndy
12. zář 2013

@renca1978 tak si tam nezapomen s nekym poklabosit 😅

mariiianka
12. zář 2013

holky buď mě už vystřelte na mars nebo po mě fakt tolik touží 😠 😠 😠 😠 😠 OPĚT KONROLA!!!!!!POMOOOOOC

slaboska
12. zář 2013

@mariiianka tak to si dělaš prdel 😠 ato bereš takovou almužnu ☹

ratatooy
12. zář 2013

@hanndy pokud to vždycky přejde a nekrvácíš nic se neděje,dr mi prakticky řekl že všechny bolesti břich sou dobry protože vím že se telo připravuje na porod

ratatooy
12. zář 2013

a dkonce se holky dostanem i na mini dovolenou pojedem s bráchem a jeho rodinou na lipno na 3 dny

mariiianka
12. zář 2013

@slaboska no almužnu jak prase 😠 .Já už chci být zase volná,ty bláho ještě měsíc a půl musím vydržet

mariiianka
12. zář 2013

@ratatooy no vidíš,to je super.My za měsíc taky jedeme na tři dny,těšila jsem se,ale už mě to pomalu nějak přechází

slaboska
12. zář 2013

@mariiianka ty si tady jedina ktera zažila kontrolu 😉 měsic a pul to už daš 😉 🙂

mariiianka
12. zář 2013

@slaboska asi to vybírám za vás všechny 😅 ,to už musím dát,nic víc mi nezbývá.Akorát pak už mi to bude k ničemu,když se nebudu moci nikam vyvalit 😀

ratatooy
12. zář 2013

@mariiianka hele stejne nastupuješ mteřskou už za mesíc nejak ne?kamošce nekdo tenkrát řekl že jako tehu když přijde kontrola tak přijde akorát o 3dny nemocenský,to sems e zasmála takovou kravinu kdo vymyslel

mariiianka
12. zář 2013

@ratatooy hlavně je to celý padlý na hlavu,neříkám jako ze začátku,ale kolem toho čtvrtýho měsíce by ti mohli dát pokoj.No já jsem si říkala,že příjdou ještě jednou,ale že během 3neděl je tady budu mít znova,to jsem fakt nečekala.Ale naštěstí vždycky dorazí dopoledne a to doma jsem

hanndy
12. zář 2013

@mariiianka to si delas kozy ne,teda ty mas peska ☹ snad uz si daji pohov

mariiianka
12. zář 2013

@hanndy věřím,že mě ještě navštíví 😒 .No jo každý máme něco

hanndy
12. zář 2013

@ratatooy ja jsem vcera prakticky celej den jen cestovala autem a mackala si bricho v kalhotech a pak se nam jeste stala takova neprijemnost,vcera nam vlitla naka holka ze skolky malem pod auto a jak na to svagrova dupla,tak ten pas pres bricho a ten sok tomu taky nepridali..

hanndy
12. zář 2013

@mariiianka tak stejne je to divny asi se jim nelibis jinak to nevidim 😅

mariiianka
12. zář 2013

@hanndy a nebo až moc 😀 .Prosím tě co to čtu s tím dítětem,to mazec,to musel být šok,hlavně že se nikomu nic nestalo

hanndy
12. zář 2013

@mariiianka nebo tak..no sok to byl ja ji rikam bacha na tu zenskou v tom otevrenym aute a ona tak co sejmu ji dvere,tadxw nema co parkovat a najednou za tim autem vybehla holka tak 3r.ale jeli jsme 40 tak se to ubrzdilo my jsme nestihli v tu chvili ani vylezt z auta a servat ji

mariiianka
12. zář 2013

@hanndy no to by bylo asi po mě 😕 ,ale i takový případy jsou co jim to nedochází,co všechno se může stát,stačí blbá vteřina a průser je hned

mariiianka
12. zář 2013

@renca1978 tak copak ti řekli,jsem děsně zvědavá.Jinak já mám dneska den,mi na tváři vylezla nějaká vyrážka nebo co to je

slaboska
12. zář 2013

@mariiianka taky pořad nakukuji,kdy nam Renča napiše.

hanndy
12. zář 2013

Renca to sla asi zapit 😀

mariiianka
12. zář 2013

@slaboska
@hanndy nebo se zakecala s cizinkama 😀

hanndy
12. zář 2013

@mariiianka 😀 a nebo tak..to pocasi je tak depresivni 😖

mariiianka
12. zář 2013

@hanndy mě to vyjímečně ani nevadí,což se teda divím.Ale snad budeme mít ještě krásně,musííííí 🙂

hanndy
12. zář 2013

@mariiianka to me to primo se... 😅 rikaji ze konec zari ma byt babi leto,tak si myslim ze slunecka si jeste uzijeme..

mariiianka
12. zář 2013

@hanndy tak aspoň něco.Dneska jsem si objednala povlečení do postýlky,tak jsem jsem zvědavá kdy dorazí.Po tom dopoledni jsem si musela spravit náladičku 🙂