• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v únoru, březnu,... 2013 :-)

18. prosince 2013 
@hanndy strasne moc ti to slusi :slight_smile:
17. zář 2013 v 17:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slaboska jj ted jsem jak po 10ti pivech :grinning:
17. zář 2013 v 17:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hanndy to ne,tak po 5 a vepřo,knedlo zelo :wink:
17. zář 2013 v 17:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@renca1978 strasne moc jo :grinning: :grinning:
17. zář 2013 v 17:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slaboska tak to jsi se trefila,mela jsem knedlo,vepro,spenat a ted jdu na bramboracku...a dostala jsem kilovou nutelu,tak jsem zvedava jak dlouho mi vydrzi :sweat_smile:
17. zář 2013 v 17:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hanndy ja ne,to ma koule :grinning: :grinning: teda takovou nutelu bych s taky nechala libit,ja si dnes koupila taky jednu skleničku,ale pořad na mě volala ROMI,POJD ME OCHUTNAT :slight_smile: tak už tam pulka chybi,asi Vanesska si dala
17. zář 2013 v 17:58  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@slaboska jo koule,nebo 2 stranky zpet :grinning: na me taky vola az na gauc predstav si to :grinning: ale radsi na ni nekoukam...no Vanes to dostane v ridkym stavu
17. zář 2013 v 18:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hanndy no pěkně se nám kulatíš :slight_smile:
17. zář 2013 v 18:38  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
jinak teď jsem dorazila ze školské rady,dvě hoďky jsem tam seděla a pěkně mě bolí záda.Ale zase můžu říct,že mě dítko mile překvapilo,než jsem došla domů,tak si udělala sama úkoly,šikulka moje :slight_smile:
17. zář 2013 v 18:42  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mariiianka to jsou ty knedliky :grinning: a co jsi se dovedela peknyho na skolske rade? mas sikovny ditko no :wink:
17. zář 2013 v 19:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hanndy ale ,to mi máme takhle 2x do roka.Tak si hlavně říkám,aby jí to vydrželo :sweat_smile: a pak mě potěšila ještě jednou,když vytáhla ze zásob studenskou pečeť :grinning:
17. zář 2013 ve 20:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@renca1978 Reni vyprala jsem tu zavinovačku a představ si,je celá :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
17. zář 2013 ve 20:19  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mariiianka no nejni poklad to dite,studenskou pecet to potesilo vic jak ty ukoly vid :grinning:
17. zář 2013 ve 20:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hanndy no to si piš :grinning: :grinning: :grinning: ,úplně mňamózní :grinning: :grinning: :grinning:
17. zář 2013 ve 20:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mariiianka a ja se tady drzim abych nevlitla na tu nutelu,ale ja to vydrzim :sweat_smile:
17. zář 2013 ve 21:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mariiianka a zůstala tak nadýchaná?
17. zář 2013 ve 21:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@renca1978 hezký den,jj,kupodivu i zůstala,ale měla jsem obavy,když jsem jí vyndala z pračky
18. zář 2013 v 07:58  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mariiianka taky pekny den ale tady leje :unamused:
18. zář 2013 v 08:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hanndy tobě taky :wink: .U nás vysvitlo trochu slunko,ale myslím,že to dlouho nevydrží.A co nutela,vydržela :grinning:
18. zář 2013 v 08:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mariiianka ja doufam ze se to vybere a pujdu prochazkovat..to si pis ze vydrzela a ted jsem na ni vubec nemyslela,takze dekuju.. :sweat_smile:
18. zář 2013 v 08:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hanndy jj,nemáš zač :grinning: .Se máš,že půjdeš na procházku.Já peru zase hadříky,co jsem ještě nestihla a musím juknout po nějakých zimních věcičkách do krabic ještě
18. zář 2013 v 08:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mariiianka tak ze bych misto ty prochajdy taky vyprala tech 5 hadriku co tu mam :grinning: :grinning: jdu si dam jablicko,pomrdanc a pak tu cokoladovou dobrutku
18. zář 2013 v 09:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hanndy no nějak začít musíš :grinning:
18. zář 2013 v 09:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky maminy

@hanndy u mě nutela nevydržela,pořad tak volala,že jsem se obětovala a snědla ji :wink:
@mariiianka člověče ty pořad něco pereš :wink:
18. zář 2013 v 09:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mariiianka skoda praciho prasku a vody :grinning: to vis vcera jsem si vyslechla u kamosky at nic nekupuju ze se to nema ze ona kupovala kocar az po porodu a bla,bla..tak jsem ji zastavila a rikam ze ja na povery nejsem,ze kdyz se ma neco podelat,tak se to posere i bez postylky atd a urcite nepujdu kupovat kocar az po porodu :unamused:
18. zář 2013 v 09:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slaboska nekecej :grinning: no Petr se najivne tesi na vikend ze si ji da s chlebikem no nevim,nevim :sweat_smile:
18. zář 2013 v 09:26  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@slaboska čauky,to jsi ji zbaštila jako celou :sweat_smile: ?To seš holka šikovná :grinning: :grinning: :grinning: .No jo,když vždycky něco nakoupím,tak to musím navonět,pak se mi už vůbec nebude chtít :sweat_smile:
@hanndy prosím tě,kdo by všechno jako kupoval po porodu.A přesně jak píšeš,když se má něco podělat,tak ty to stejně neovlivníš.Ale takhle nad tím nepřemýšlej,protože bude vše na jedničku :wink:
18. zář 2013 v 09:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mariiianka jojo,celou,ale na 2x a hlavně Vanesska mi pomahala :wink:
@hanndy tak Roman tak naivni neni,vi,že bud to musi snist hnedka nebo riskuje,že už to pak nenajde :slight_smile:
18. zář 2013 v 09:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hanndy jo a chtěla jsem ti poděkovat................................ten déšť sis mohla nechat :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
18. zář 2013 v 09:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slaboska no to seš dobrá,to já bych zase takhle nemusela a nebo jo,ale musela bych to zajídat něčím masitým :grinning: ,jen aby se zase ty chutě vyrovnali :grinning: :grinning:
18. zář 2013 v 09:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek