• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v únoru, březnu,... 2013 :-)

18. prosince 2013 
@mariiianka no vypada to tak,že se někam odstěhovala,doufam,že je v pořadku nebo už nerodi :wink: Hanča si našla pěknou zalibu :grinning: jj,mala spi tedka mi usnul i Roman takže mam volnaska :grinning:
19. zář 2013 ve 12:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slaboska to snad je v pořádku,jen na nás nemá čas :slight_smile: .A Hanče to nezávidím ani trošičku.Jéé,taky přemýšlím jestli nemám ulehnout :sweat_smile: ,ale když máš volňáska chvíli,tak ještě vydržím :wink:
19. zář 2013 ve 12:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mariiianka tak bych se natahla,ale odvezla jsem pejska na střihani a o pul 2 pro něho musim jet,tak nemužu,tak musim bdit :grinning: jo hanča je chudina,na dobrotu na žebrotu :frowning2: a co dělaš ty?
19. zář 2013 ve 13:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slaboska já hledám na netu,co k vánocům :grinning: .Adélce chceme koupit klávesy,tak pořád koukám,ale když tomu nerozumím tak je mi to k ničemu :sweat_smile:
19. zář 2013 ve 13:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mariiianka ten net je hrozna věc,ja zase koukam na zimni bundy,boty a kabat :grinning:
19. zář 2013 ve 13:10  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@slaboska to jo,a né se odtrhnout a né :grinning: :grinning: :grinning:
19. zář 2013 ve 13:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mariiianka @slaboska holky moje vy jste tak hodnx ze na me tak myslite,dneska jsem stihla i obvodni konecne,ale vysedela jsem si tam hodinu,nu coz jsem na nemocensky,tak kam bych chvatala,pak pro zeleny karty a pro lejstra na to auto jsem zvedava co na to rekne az to na nej vybalim,pak kavicka u svagrice a den je hrdeli
19. zář 2013 ve 14:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hanndy no vidíš a ty jsi měla strach jak se na nemocenský budeš nudit :grinning: a s ty stíháš takových věcí.Já se teď vykulila z pelíšku
19. zář 2013 ve 14:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mariiianka ty potvurko ty jsi spinkala jo? ja jsem taky ale mrtva,ted jsem se nadlabla jsem jak sud a asi usnu :sweat_smile: no to mas pravdu,nenudim se,ted bych potrebovala aby den mel alespon 30h a kdyz si predstavim ze pristi tyden znova
19. zář 2013 v 15:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mariiianka ahoj no doktora mam 5 min,od baraku tak jeto dobry,,no zatim prej se drži dobře,a cisař řekl že jsou hlavičkami nahoře takže přirozeni porod asi nehrozi
19. zář 2013 v 15:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slaboska ahoj no ja chtela radej normalne z cisařu mam strach,,ale pokud budu muset jit na cisař tak chci uspat cela
19. zář 2013 v 15:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hanndy no jasně a víš jak mi to prospělo :grinning: ..............nachvíli.No vidíš jak ty dny máš nadupaný,ještě,že já nikam nemusím :slight_smile:
@ak24 jééé,tak to máš dobrý,že to máš kousíček od domu.Tak jen aťse drží co nejdéle,nemají kam spěchat a císaře se neboj,snad to taky tak hrozný není
19. zář 2013 v 15:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
holkyyyy mě už je zase zlee z masa pomooocccc:grinning: sem si ho moc neužila sotva dva měsíce
19. zář 2013 v 16:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ak24 je cisaře se neboj a maš echt uspat celá je asi lepší ted mi řikala znama že mela epi a už by to neudělala že to bylo hrozny jak všechno škubání trhání atd cejtila
19. zář 2013 v 16:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mariiianka ja tak krasne vytuhla a ted jsem jak pitoma :unamused:
19. zář 2013 v 16:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ratatooy jak to prosim te?? ten tvuj spuntik bude asi vegatarian ci co :grinning:
19. zář 2013 v 16:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hanndy no asi jo vypadá to tak
19. zář 2013 v 16:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ak24 taky gratuluju ke kontrole a zatim nemysli na to jak se mimca dostanou ven,hlavne at jste vsichni v poradku
19. zář 2013 v 16:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ratatooy jejda chudáku,to tě lituju,já bych bez masa nepřežila :slight_smile:
19. zář 2013 v 17:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hanndy no to taky znám,než se člověk rozkouká co,tak je to šílený,ale zase ti bude líp :wink: .Já jsem chvíli venku,vylezlo sluníííčkoooooo :sunglasses:
19. zář 2013 v 17:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mariiianka no jo co už,no tak se budu cpat asi jen bramborama
19. zář 2013 v 17:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ratatooy hele ono to uteče a zase bude po mase dobře :wink:
19. zář 2013 v 17:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holčičky moje,jsem ok,já dnes byla na dia kontrole,nic mi na moje sladký úlety neřekli,za 2 minuty bylo vše poreseny.....pak jsem byla nakupovat a mela rande s par kámoškami co jsem dlouho nevidela
teď uklízím ráno přijedou rodiče a budou u nás. Přes víkend.
19. zář 2013 ve 21:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@renca1978 ahojky,vubec nic ti na to nerekli,tim lip tak si papej na co mas chut :grinning: to te celej vikend neuvidime vid to budete s vasima vyletit
20. zář 2013 v 08:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@renca1978 ahojky,tak to jsme rádi,že jsi v pořádku :slight_smile: .Tak když ti nic na sladký neřekli,tak to bude v pohodě :wink:
20. zář 2013 v 08:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mariiianka opet my 2 :grinning:
20. zář 2013 v 08:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hanndy ahojky,jj,jak jinak :wink: .Jak se dnes máš
20. zář 2013 v 08:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mariiianka ale jo jde to,vcera na vecer se mi udelalo nak blbe,motala se mi hlava jak bejk a bricho mi nak tvrdlo i na zvraceni mi bylo,tak jsem zblajzla magnesko a sla spinkat,tak doufam ze je prte ok...a co ty?
20. zář 2013 v 09:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
už jsme 3 :grinning:
@renca1978 jsem rada,že jsi ok,už bych ti dnes psala na mobil.
20. zář 2013 v 09:06  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@slaboska ahojky,to je dobře :wink:
@hanndy ale prosím tebe,to máš z toho běhání po úřadech,tak dnes nic nedělej a buď v klídku.A prcek je v pořádku :wink: .Já se dnes jen tak opět poflakuji,no spíš vymýšlím co bych šla dělat,ale nic se mi teda fakt nechce :sweat_smile:
20. zář 2013 v 09:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek