IVF v únoru, březnu,... 2013 🙂

reennddyy
21. únor 2013

Ahoj holky,vím že je tu založená diskuze už o IVF,ale je poněkud starší a tak nějak to celý přečíst,by mi trvalo věčně.A tak sem se rozhodla založit další diskuzi na toto téma,tak se nezlobte 🙂 Jinak já mám naplánovanou IVF na březen...Dnes jsem vyfasovala injekce a od mrchy začínám píchat(kolem 2-3.3 má přít)...Tak bych si s někym o tom ráda povídala,vyměňovala názory,atd...

mariiianka
27. zář 2013

@hanndy mám spoustu věciček 🙂 .Broučku,to ti věřím a kdy ti bude dělat utz.Já ho naposledy viděla na začátku srpna a teď budu mít až toho 21.10.a myslím,že i poslední 😠 .Nechápu proč dělají utz jen 3x,teda aspoň u nás 😖

hanndy
27. zář 2013

@mariiianka ted jsem volala na genetiku,tak 14.10 se jedeme podivat na toho naseho bobanka jestli je zdravouckej to vis mohli jsme tam jet uz 10.10,ale jelizok muj chlap nejni schopnej si vyzvednou ridicak a a OP,tak musime az 14 😒

mariiianka
27. zář 2013

@hanndy tak to už uteče 😉 .Za chvíli se ztrácím přijede kámoška na pokec,tak zase trošku zpestření dne.Tak tu trochu poklízím 😅 ,i když mi na neschopence máme naklizeno pořád viď 😀 😀 😀

hanndy
27. zář 2013

@mariiianka snad to utece no,ale mam nakej divnej pocit,kdybych bobka alespon citila byla bych klidnejsi,tak si kamosku uzij a to slunko mi posli ju?

hanndy
27. zář 2013

A kde jsou zbyle cacorky...

mariiianka
27. zář 2013

@hanndy naprosto tě chápu,ale všechno je v pořádku 😉 .A než se naděješ,pohyby jsou tu 🙂 .Slunko jsem poslala,tak snad dorazí 😉 🙂

hanndy
27. zář 2013

@mariiianka asi mas pravdu mam nakou spatnou naladicku...asi pujdu zavrit ocko

slaboska
27. zář 2013

@renca1978 ahojky,tak to mi Dr.vubec neřikala.tedka 2.10 jdu na kyčle tak jsem zvědava co nam řeknou,ja davam normalně jen plenku.a to jsme dnes byli u Dr.a řikala,že kyčle vypadaji v pořadku.2 ti řeknu co mi řekli.
@hanndy to nevadi,že ho neměli,ale i tak ti moc děkuji za ochotu.

hanndy
27. zář 2013

@slaboska ale me to fakt docela naserdilo,ze tam skoro nic nemeli,tak se zkus podivat u vas jeste

renca1978
27. zář 2013

Cauky holky..............tak hledam ty kalhotky na to baleni na sirooko na bavlneny pleny.................nasla jsem nasledujici, poradte, ktery.............vubec nevim................maj jich tam asi 20 vzoru, libi se mi vsechny..............

hanndy
27. zář 2013

@renca1978 me se libi ty s hvezdickama a ty se zviratky,kolik za to chteji

mariiianka
27. zář 2013

@renca1978 čauky,jj,to jsou přesně ony a za mě rozhodně fialový 😀

renca1978
27. zář 2013

@hanndy 295,- ale staci ti jedny na to siroky baleni, ja ho asi radsi preventivne chci delat do toho dokoncenyho 3 mesice

mariiianka
27. zář 2013

@renca1978 ta cena je taky dobrá,viděla jsem i dražší a jen v bílé barvě

renca1978
27. zář 2013

@mariiianka a myslíš ze je to ono co hledám?dvě pleny látkové aby to ty pleny udrzelo...ja tomu vůbec nerozumum

hanndy
27. zář 2013

@renca1978 ty to je taky palka za 1 spodiny vid? Ale co by jsme pro ty piskoty neudeli ze? 🙂

hanndy
27. zář 2013

@mariiianka ty uz mas po navsteve?

renca1978
27. zář 2013

@hanndy jojo,přesně tak....dneska mi šíleně tvrdne břicho,sem tam už je videt a nahmatat nožičky.....spis se dneska válím....

mariiianka
27. zář 2013

@renca1978 to víš že to je ono 😉.Počkej juknu ještě jinám.To víš já tady pobíhám mezi kuchyní a počítačem,pracuju na koláčích 😀

renca1978
27. zář 2013

Myslím ze malá už má tak 2kila,cely to břicho je o dost těžší

mariiianka
27. zář 2013

@hanndy mám,to byla jen krátká návštěvička 😉 ,ale i tak dobrý

renca1978
27. zář 2013

@mariiianka jeeeee,pošli mi koláček🙂jaky pečeš?vyměním koláček za domaci tláču nebo jitrnici....kamarad zabíjeli tak přivezl

mariiianka
27. zář 2013

http://www.baby-eshop.cz/nepropustne-kalhotky-p... to bude všechno stejný,ale dávají se normoš na papírovou plínu 😉 a to se divím,že to Romče žádný dr.neřekl,protože u nás ti to řeknou i jako kvůli prevenci i když jsou kyčle OK.Pak chudáci ty děti s těma třmínkama,vůbec si to nedokážu představit

mariiianka
27. zář 2013

@renca1978 jééé,tak tláču s jitrnicí,mňam.Hned co upeču posílám a měním 😀 😀 😀 .............snad se mi podaří 😅

hanndy
27. zář 2013

@renca1978 ja jsem se hnula az ted byla jsem uplne pitoma dopoledne,rano me bolelo bricho jak prase a mela jsem krece ve stehnech,ted varim cockovou a houbovku s knedlikem,tak pekne odpocivej a magnezko jsi vyzunkla?

renca1978
27. zář 2013

@mariiianka určitě je budes mít výborný

hanndy
27. zář 2013

@mariiianka ja bych taky prosila jeden kolacek 🙂 a slunicko doslo dekuju

hanndy
27. zář 2013

Holky vcera jsem si koupila knizku o materstvi bichle jako kr..a tech informaci co tam je a stala jen 99,-

mariiianka
27. zář 2013

@renca1978 no to jsem na to sama zvědavá,moje hokusy pokusy 😀 jo a jinak budou tvaroh,povidla a jablíčka 😉