IVF v únoru, březnu,... 2013 🙂

reennddyy
21. únor 2013

Ahoj holky,vím že je tu založená diskuze už o IVF,ale je poněkud starší a tak nějak to celý přečíst,by mi trvalo věčně.A tak sem se rozhodla založit další diskuzi na toto téma,tak se nezlobte 🙂 Jinak já mám naplánovanou IVF na březen...Dnes jsem vyfasovala injekce a od mrchy začínám píchat(kolem 2-3.3 má přít)...Tak bych si s někym o tom ráda povídala,vyměňovala názory,atd...

slaboska
1. říj 2013

@renca1978 děkujeme.a ty nejsi naočkovana proti chřipce?

renca1978
1. říj 2013

@slaboska neeee, nejsem..................a ani to neplanuju, at si ty jejich sracky nechaj...............vcera i tom mluvili v TV, ze uz ti ti proplati pojistovna, to vis, business jako krava, nechali jsem navezt takove sracky a nikdo to nechce, tak chtej vymlatit prachy aspoon od pojistoven

renca1978
1. říj 2013

holky ke snidani 1,5 rohliku se sunkou a 1 grep...............presto mam hlad, pak prochazka se psem 20 minut a presto jsem namerila 10,5, mne uz z toho vazne trefi slak........................tak asi prestanu jist uplne..................nebo ja uz nevim.....................fakt mne to trapi...........

ratatooy
1. říj 2013

@mariiianka naše kojeny sice nebude ale mimina malinky malokdy chytnou nemoc to spíš až kolem roka

ratatooy
1. říj 2013

@renca1978 to ti asi udělal ten grep

slaboska
1. říj 2013

@renca1978 ja se taky nenechavala očkovat....s tim tvym cukrem to,ale fakt neni normalni 😠 tak maš jist normalněa ten cukr tak nevyleti.a to se budeš hlidat a měřit až do porodu?

ratatooy
1. říj 2013

@renca1978 ale taky by mi to nestačilo k snidani,ja jdu na cukrovku zitra tak sem zvedava ale doufám že me to tentokrát mine,ale co vymyslet aby jsi se víc najedla a nevyletel cukr??10,5je už docela hodně teda,to sem nikdy nemela nejvíc sem měla kolem 7.
skus třeba celozrny hleba to te možna zasytí víc jak rohlík,šunky bych se nebála,ty bych si dala kolik chci k tomu zeleninu

mariiianka
1. říj 2013

@renca1978 taky jsem proti očkování chřipky!!!!Cože?Takhle ti to vyletělo,no to je mazec

ratatooy
1. říj 2013

@slaboska to se práve musí hlídat ještě celý 6nedělí

mariiianka
1. říj 2013

@ratatooy jj,to je pravda,ale i to kojení tomu dost pomůže.I když ono je to jedno,mi jsme si s Aďou užili ježdění po doktorech až až od 5 měsíce,tak doufám,že teď nás to všechno mine

ratatooy
1. říj 2013

@mariiianka tak určo kojeni asi pomuže ale ja sem zastancem toho že o nic moc víc než sunar,že sou přikrmy na takovy urovni jak mateřsky mliko a neli někdy líp protože by se matka musela stravovta hodně bio aby bylo mliko kvalitnía bez chemie

renca1978
1. říj 2013

@slaboska jojo, az do porodu..............ale uz mi dochazi ty tstovaci papirky 😠

renca1978
1. říj 2013

@ratatooy mela bych se hlidat i v 6 nedeli...............ale jak porodim, odevzdavam glukometr zpet do dia poradny

slaboska
1. říj 2013

@ratatooy cely 6neděli tak to je mazec,jsem rda,že aspon tohle mě minulo.

mariiianka
1. říj 2013

@ratatooy to je jasný,každý má na to svůj názor 😉 .A už jste se dohodli na těch jménech nebo je to stále ve hvězdách

ratatooy
1. říj 2013

@slaboska no a v horších případech nekomu zustane po tomto klasicka cukrovka už napořád

renca1978
1. říj 2013

@ratatooy Oni mi prave ty celozrnny veci zakazaly, z chlebu muzu jen sumavu, a pry bily rohlik...............ale zase jsem vycetla, ze bile pecivo neeeeeeeeeeeeee, tak ja uz nevim................hlavne mam fakt porad hlad

slaboska
1. říj 2013

@ratatooy ja teda kojim,ale už se těšim až mala bude mit 6 ěsicu a přestanu,pořad se omezovat v jidle 😠 v neděli jsem si udělala banan ze šlehačkou ve spreji a malou to tak nadulo,že jsme včera cely dopol.plakali jak nas bolelo břiško,přešlo to až odpol.

ratatooy
1. říj 2013

@mariiianka nedohodly ja chci tobiáška nebo kryštofa a chlap chce karla nebo petra

renca1978
1. říj 2013

@ratatooy doufam, ze mi odezni po porodu.............jinak mne trefi.............si nedokazu ten zivot vubec predstavit

slaboska
1. říj 2013

@ratatooy no tak to by byla radost kdyby to zustalo.a prosim tě když kojim mužu smaženy věci?třeba řizek,jatra?ja někde četla,že to nemužu a někde,že jo,tak tedka nevim ☹

mariiianka
1. říj 2013

@ratatooy kam na to ty chlapi choděj,tak to budete mít ještě veselý 😅

renca1978
1. říj 2013

zkusim to mereni zopakovat ve10.45, to bude 2 hodiny po jidle.........

renca1978
1. říj 2013

@ratatooy jezisi jen ne Karla..............

slaboska
1. říj 2013

@renca1978 přejde neboj 🙂 tak pěkně jsme začali tak i pěkně skončime.ja jdu dneska na hematologii tak už mi pomalu začnou vysazovat ten warfarin už,aby to bylo,to je pořad nějaky litani 😠

renca1978
1. říj 2013

@slaboska taky mazec................Romi ja jsem z ty cukrovky uplne mega otravena

slaboska
1. říj 2013

@renca1978 ja se ti nedivim,mě tě je uplně lito ☹ ale už to maš za par,Viky bude zachvili venku a pak to nebudeš tak řešit,taky si to nemusela mit a měla by jsi klid,že?to jsem spiš čekala u sebe,ktera jsem jedla brutalně sladky,nevim podle čeho se ta cukrovka děla.

renca1978
1. říj 2013

@slaboska mne nejvic trapi, ze ublizuju maly...............ale co mam delat????porad jsem hladova............a ze vzduchu prece zit nemuzu.............mam silenou chut na sladky...........ale mam pocit ze se to zhorsilo, ze zacatku jsem nikdy takovy hodnoty nenamerila ☹

slaboska
1. říj 2013

@renca1978 a jak tim ubližuješ maly?ja myslim,že nijak akorat by mohla byt velka,ne?je to na prd...jak pišeš ze vzduchu žit nemužeš.tak to nedodržuj když pak je ten cukr v normě.

renca1978
1. říj 2013

@slaboska ma to pry vliv na jeji mozek............muze bejt postizena.................fakt je mi z toho blbe, sice to uz by byl extrem..............ale trapi mne to