IVF v únoru, březnu,... 2013 🙂

reennddyy
21. únor 2013

Ahoj holky,vím že je tu založená diskuze už o IVF,ale je poněkud starší a tak nějak to celý přečíst,by mi trvalo věčně.A tak sem se rozhodla založit další diskuzi na toto téma,tak se nezlobte 🙂 Jinak já mám naplánovanou IVF na březen...Dnes jsem vyfasovala injekce a od mrchy začínám píchat(kolem 2-3.3 má přít)...Tak bych si s někym o tom ráda povídala,vyměňovala názory,atd...

slaboska
2. říj 2013

@hanndy to by ti byla hanba vzit si 500kč od mamky na mateřske 😀 😀

hanndy
2. říj 2013

@renca1978 neboj vsak si ho das a ja bych ho tam poslala i ted,vic ti skodi ten chleba k snidani

hanndy
2. říj 2013

@slaboska a na ten druhej si koukala? Ani ne me by to bodlo 😀 ale ze jsi to ty ,tak ti to necham no

slaboska
2. říj 2013

@hanndy jojo koukala,ale ten prvni se mi libi vic.a našla jsem si tam pěknou jidelni židličku,ale chtěji za to šupu 2700kč ☹

slaboska
2. říj 2013

@hanndy jo a pamatuj si,že penize kazi charakter 🙂 a přece nechceš,aby hvězdička viděla,že si zkažena 😉

hanndy
2. říj 2013

@slaboska to nechci,staci ze se mi to kazi ve strevech 😀 a jakou zidlicku? Posli odkaz ja se ti podivam je to vse drahy jak bejk..me se taky libi vic ten prvni a myslim ze je to zlatej stred 😉

slaboska
2. říj 2013

@hanndy odkaz je ten co jsi mě ty posilala posledni,když tam najedeš na ty židličky tak je to ta CAM židlička Campione 2012 2990kč a nebo Chicco -židle POlly 2989kč.Roman male koupil takovou podobnou židličku od Chicco a taky to ma na přidělaji jidelni stolek,ale je to jen do 1 roku a stalo to 4200kč a je to uplně k hov...myslel to dobře,ale je to k ničemu.takže budu potřebovat nějakou židličku,to co mame je spiše křesilko.

renca1978
3. říj 2013

@slaboska sníš či bdíš?píšeš sem v 1.27?špatná noc?

slaboska
3. říj 2013

@renca1978 ahojky,už bdime 😉 nene dobra noc,jen to byla doba kojeni.dnes vstavala po 4hod. a pak po 3hod.takže pohodička.

hanndy
3. říj 2013

Dobre ranko,,

slaboska
3. říj 2013

@hanndy dobre ranko

mariiianka
3. říj 2013

přeji také dobré ráno.i když dneska jsem nějak bez nálady.Spala jsem asi na hrášku,jak mě všechno bolí 😠

hanndy
3. říj 2013

@mariiianka tak si das po obidku opravnej spanek 😀 Maru jak zavadim ty globule na noc,tak jsem se rano normalne zdesila,oni jsou oranzovovo hnedy a na vlozce to vypadalo jak detska stolice,ee,ale mam pripravu.. 😅

mariiianka
3. říj 2013

@hanndy když mě už to ani ležet nejde 😒 .Večer mě začali bolet tak šíleně kyčle,teď se tu válím na gauči,ale copak můžu mít chvíli klid,když mě to škvrně tady tak skáče v břiše.Já je měla žlutý a můžu říct,že fakt pomohli

renca1978
3. říj 2013

@mariiianka cauk...................vcera jsem se ptala svyho porodnika na ty bolesti kysli a trisel.............a ty masivni Viktorciny pohyby...............rikal, ze to do 35tt prejde, pak uz pujde jen o jakysi vlneni..............treba se mi po tom jeste zasteskne, kazdopadne rikala jsem mu, ze nechci epidural a ze chci rodit uplne bez jakychkoliv oblbovaku

hanndy
3. říj 2013

@mariiianka to je v riti kazdej den tady mame kazda neco..tak mu nedavej sladky 😀 ja se ho snazim taky trochu rozhejbat,ale je to lenoch 😠

renca1978
3. říj 2013

@mariiianka mne prijde ze Vikinka snad nespi..............i kdyz dnes v noci to docela slo, ale rano jsem kychla a mala byla vzhuru, pak asi zase usnula............pak zvonil budik Pepinovi do prace a sup, zase se vzbudila....................ta ma teda usi 😀 vcera uz nam ani fotku neudelal, je uz moc velika, takze uz asi zadna fotecka nebude 😠

renca1978
3. říj 2013

Holky ja si dnes rano nalila asi 2 cm fanty do sklenice a do pullitru dolila perlivou vodou, to jsem si posmakla 😀

mariiianka
3. říj 2013

@renca1978 čauky,tebe taky bolí kyčle?Já včera myslela,že se ani nedoplazím do postele.Ty pohyby by šli,kdyby se nanepresoval pod žebra,to je pak žůžo 😒 .Super,já jsem proti veškerým oblbovákům,prostě si to užít se vším všudy 😀 ,asi jsem blázínek co.Už jsi začala konzumovat?

renca1978
3. říj 2013

jooooo, a chcete se pobavit?tohle jsem rano nasla v lednici......................Toho Pepina pretrhnu...............ale aspon jsem se zasmala 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

mariiianka
3. říj 2013

@renca1978 u nás je taky stále řádění,když jsem v pohybu,tak dá pokoj,ale pak mi to vynahradí,malý mstitel 😀 .A večer si myslím,že je klid,ale Pepa mi říkal,že mě držel a že teda fakt děsně řádil,ale jaksi jsem vytuhla a nic nepocítila 😀 😀

mariiianka
3. říj 2013

@renca1978 máš doma vtipálka co 😀 😀 😀 .Ale aspoň jsi mě rozesmála 😉

renca1978
3. říj 2013

@mariiianka na to jsem se ho ptala................on to povazuje za placebo, ale rikal at klido do toho jdu, ze i jeho zena to pred porodem jedla a pila....................zacnu lnene sem. az od 34tt a malinik asi od 36tt, co myslis?

slaboska
3. říj 2013

@renca1978 2cm to jsi toho nemohla moc citit 😀 a s tou fotkou mi vykladej,ja taky žadnou nemam.mala se pořad natačela zadama nebo zadečkem a pak už to nešlo,protože byla velka ☹ tak u druhyho snad budeme mit větši štesti 😀
holky asi budu muset pořidit na cely domeček koberce,mame jen v ložnici takovy běhounek a zjistila jsem,že když vysavam tak mala přestane brečet a je v klidu a jak ho vypnu spusti na novo 😀 😀

renca1978
3. říj 2013

@mariiianka chapes to?na to ho uzije.................. 😀 jojo kycle mne pobolivaj taky, ale ne nijak moc.........ale citim je........ale horsi je to s trislama, to je mazec...............to mam pocit jakoby mne kopala az tam................i kdyz vim, ze anatomicky to nejde, ale fakt divnej pocit 😒 docela to boli

slaboska
3. říj 2013

@renca1978 tak to je super,to se Pepinovi,ale fakt povedlo 😀

mariiianka
3. říj 2013

@hanndy Hani,to už k těhotenství asi vše patří.Myslíš,že je aktivní po sladkým,ale jak mám odolat 😀 .Včera jsme měli k večeři krupicovou kaši 😀 😀

renca1978
3. říj 2013

@slaboska tak to je dobry, si porid ten robotickej, to je bomba...............na muj vkus je teda dost hlucny ale maly by se to mohlo libit 😀

renca1978
3. říj 2013

@slaboska jojo, jak pisu na blbosti je expert.............

mariiianka
3. říj 2013

@renca1978 taky jsem se to někde dočetla,tak snad na nás porod nepříjde dřív,aby jsme to stihli zkonzumovat 😀