IVF v únoru, březnu,... 2013 🙂

reennddyy
21. únor 2013

Ahoj holky,vím že je tu založená diskuze už o IVF,ale je poněkud starší a tak nějak to celý přečíst,by mi trvalo věčně.A tak sem se rozhodla založit další diskuzi na toto téma,tak se nezlobte 🙂 Jinak já mám naplánovanou IVF na březen...Dnes jsem vyfasovala injekce a od mrchy začínám píchat(kolem 2-3.3 má přít)...Tak bych si s někym o tom ráda povídala,vyměňovala názory,atd...

mariiianka
4. říj 2013

@hanndy bolí mě dneska nějak břicho,mě už z toho fakt mrskne 😠 .To je dobře že už je ti líp.Myslím,že to mám následky ze včera,když jsme chodili po městě.Fakt jsem k ničemu 😖

mariiianka
4. říj 2013

@ratatooy tak to by jí snad vyhodit nemohli né.Tak snad těch pár dnů tam nějak přetrpíme

renca1978
4. říj 2013

@mariiianka cauky, mrkni na net, na webovky porodnice kde budes rodit, Apolinar to tam ma napsane, veci i doklady.......

mariiianka
4. říj 2013

@renca1978 právě že koukám a nemůžu nic najít.Ale už jsem hodila do pračky župan 😀

slaboska
4. říj 2013

dobre rano holky,tak Vam řeknu,že ja do porodnice tahla celou velkou cestovku.nakonec jsem potřebovala kojici podprdu,pleny,vlhčeny ubrousky,ručnik a hygienu.pyžamo i župan chtěli,aby jsme měli jejich.jo a papuče.sadlo teda ne 😀 a na prsa bepanthen a to je i mimču na prcinu.takže za mě tak 😉

renca1978
4. říj 2013

@ratatooy cau, o tom sadle jsem slysela.............pry po nem vubec kuze nepraska............za to smrdis jako rizek 😀 otazka zustava, co je lepsi............ja jsem rozhodne pro sadlo 😉

renca1978
4. říj 2013

no hele ja byla uplne prekvapena jak je ten Bepanthen drahej.............to vetsi baleni stoji kolem 400,- je dobrej i na bradavky, tak mi kamoska prinesla 3 baleni z prace 😀

renca1978
4. říj 2013

@mariiianka tak ja ti zkopiruju ten odkaz Marusko, chces?

hanndy
4. říj 2013

@renca1978 smrdis jako rizek 😀 dobry

renca1978
4. říj 2013

@mariiianka Hele a vis, ze mas odpocivat!!!!tady vidis, ze ani ta delsi chuze pro tebe moc neni...........kdy jedete do tech Krkonos?

renca1978
4. říj 2013

holky asi jsem uplne blba, ale uz se prodavaji zajezdy na leto 2014 s velikyma slevama..............strasne moc bych chtela do Recka na Mykonos, asi neco objednam 🙂 a dam to manzovi k narozkam 🙂 Milujeme Recko, oba...........akorat se bojim, aby to pak vsechno vyslo

renca1978
4. říj 2013

@hanndy myslim, ze po tom sadle i znicis tricka, musis bejt silene masna.............ale vazne jsem o jeho pozotivnim ucinku slysela 😉

renca1978
4. říj 2013

Holky ja zacinam zitra 33tt, to je fičák 😀

mariiianka
4. říj 2013

@renca1978 to je dobrý,já to někde snad najdu,ale jsi hodná,dík.Však já odpočívám,jen občas potřebujeme taky nakoupit 😀 .Hele Pepa už začal dneska jezdit a už teď se toho hrozím,co když nebude doma a na mě to příjde.Vím,že mám ještě 2 měsíce čas,ale stejně,jeden nikdy neví.

renca1978
4. říj 2013

By bylo dobry udelat reklamu na sadlo, jako novej Elasti Q 😀 😀 😀 levnejsi varianta

renca1978
4. říj 2013

@mariiianka jojo, to nevis...............tak treba tchan nebo nekdo znamej............ze by te odvezl, radsi at mas nekoho v zaloze 😉

mariiianka
4. říj 2013

@renca1978 jo jinak jedeme za 14 dní,tak snad to bude v klídku.Prostě jsem nějak blbě asi vstala 😖

renca1978
4. říj 2013

@mariiianka treba kolem obeda uz bude lip.......... 🙂

slaboska
4. říj 2013

@renca1978 jj,je drahej,hlavně je pořad pryč,ale na tu prcinu je nejlepši.taky bych radši smrděla jak řizek,ale měla bych strach,aby mě nesnědl nějaky bernardyn 😀 a byli jste někdy na Zakynthos?tak se libilo hrozně nam 🙂

mariiianka
4. říj 2013

@renca1978 hold to musíme, ještě nějak promyslet 😒 .I když to má v práci nahlášený,ale stejně.Ach jo,asi mě bere nějaká depka

renca1978
4. říj 2013

@slaboska jojo, tam jsme byly pred 3 lety, to bylo moc hezke 😉

renca1978
4. říj 2013

@mariiianka neeeee, co blaznis?to bude ok

hanndy
4. říj 2013

@renca1978 ja vim je to nej.mazadlo hlavne na popaleniny atd.hlavne nesmi byt slany

renca1978
4. říj 2013

Koukala nektera z Vas vcera na Jilkovou Mate slovo?vcera o domacich porodech?byl tam prednosta Apolanare Parizek.............a bylo to hustyyyyyyyyyyyyy...........jsme se s manzou u toho strasne navztekali

mariiianka
4. říj 2013

@renca1978 já nevím,prostě mě to nějak asi začíná teprve teď v hlavě spínat,že už je to do finále fakt kousíček 😅

slaboska
4. říj 2013

@renca1978 jojo koukala a uplně jsem nad tim kroutila hlavou 😠

renca1978
4. říj 2013

@mariiianka dyt bud rada, konecne!!!!prece lepsi nez bejt na zavatku, hm?ber to pozotivne, za chvili je konec, a my uz budeme doma mit ty nejkrasnejsi vanocni darky 🙂

mariiianka
4. říj 2013

@renca1978 však já jsem,ale stále mi to příjde,že ještě nemám vše a nebo už toho mam tolik,že se neorientuju už v tom 😀 .Já mam fakt asi dneska divnej den

renca1978
4. říj 2013

@mariiianka no to teda mas.......... 😀 prosim te jdi se z toho vyspat 😀 😀 😀

renca1978
4. říj 2013

@mariiianka dyt mas vsechno blazinku