• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v únoru, březnu,... 2013 :-)

18. prosince 2013 
@hanndy bolí mě dneska nějak břicho,mě už z toho fakt mrskne :angry: .To je dobře že už je ti líp.Myslím,že to mám následky ze včera,když jsme chodili po městě.Fakt jsem k ničemu :confounded:
4. říj 2013 v 09:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ratatooy tak to by jí snad vyhodit nemohli né.Tak snad těch pár dnů tam nějak přetrpíme
4. říj 2013 v 09:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mariiianka cauky, mrkni na net, na webovky porodnice kde budes rodit, Apolinar to tam ma napsane, veci i doklady.......
4. říj 2013 v 09:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@renca1978 právě že koukám a nemůžu nic najít.Ale už jsem hodila do pračky župan :grinning:
4. říj 2013 v 09:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobre rano holky,tak Vam řeknu,že ja do porodnice tahla celou velkou cestovku.nakonec jsem potřebovala kojici podprdu,pleny,vlhčeny ubrousky,ručnik a hygienu.pyžamo i župan chtěli,aby jsme měli jejich.jo a papuče.sadlo teda ne :grinning: a na prsa bepanthen a to je i mimču na prcinu.takže za mě tak :wink:
4. říj 2013 v 09:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ratatooy cau, o tom sadle jsem slysela.............pry po nem vubec kuze nepraska............za to smrdis jako rizek :grinning: otazka zustava, co je lepsi............ja jsem rozhodne pro sadlo :wink:
4. říj 2013 v 09:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
no hele ja byla uplne prekvapena jak je ten Bepanthen drahej.............to vetsi baleni stoji kolem 400,- je dobrej i na bradavky, tak mi kamoska prinesla 3 baleni z prace :grinning:
4. říj 2013 v 09:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mariiianka tak ja ti zkopiruju ten odkaz Marusko, chces?
4. říj 2013 v 09:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@renca1978 smrdis jako rizek :grinning: dobry
@mariiianka Hele a vis, ze mas odpocivat!!!!tady vidis, ze ani ta delsi chuze pro tebe moc neni...........kdy jedete do tech Krkonos?
holky asi jsem uplne blba, ale uz se prodavaji zajezdy na leto 2014 s velikyma slevama..............strasne moc bych chtela do Recka na Mykonos, asi neco objednam :slight_smile: a dam to manzovi k narozkam :slight_smile: Milujeme Recko, oba...........akorat se bojim, aby to pak vsechno vyslo
4. říj 2013 v 09:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hanndy myslim, ze po tom sadle i znicis tricka, musis bejt silene masna.............ale vazne jsem o jeho pozotivnim ucinku slysela :wink:
4. říj 2013 v 09:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky ja zacinam zitra 33tt, to je fičák :grinning:
4. říj 2013 v 09:27  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@renca1978 to je dobrý,já to někde snad najdu,ale jsi hodná,dík.Však já odpočívám,jen občas potřebujeme taky nakoupit :grinning: .Hele Pepa už začal dneska jezdit a už teď se toho hrozím,co když nebude doma a na mě to příjde.Vím,že mám ještě 2 měsíce čas,ale stejně,jeden nikdy neví.
4. říj 2013 v 09:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
By bylo dobry udelat reklamu na sadlo, jako novej Elasti Q :grinning: :grinning: :grinning: levnejsi varianta
4. říj 2013 v 09:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mariiianka jojo, to nevis...............tak treba tchan nebo nekdo znamej............ze by te odvezl, radsi at mas nekoho v zaloze :wink:
4. říj 2013 v 09:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@renca1978 jo jinak jedeme za 14 dní,tak snad to bude v klídku.Prostě jsem nějak blbě asi vstala :confounded:
@mariiianka treba kolem obeda uz bude lip.......... :slight_smile:
@renca1978 jj,je drahej,hlavně je pořad pryč,ale na tu prcinu je nejlepši.taky bych radši smrděla jak řizek,ale měla bych strach,aby mě nesnědl nějaky bernardyn :grinning: a byli jste někdy na Zakynthos?tak se libilo hrozně nam :slight_smile:
4. říj 2013 v 09:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@renca1978 hold to musíme, ještě nějak promyslet :unamused: .I když to má v práci nahlášený,ale stejně.Ach jo,asi mě bere nějaká depka
4. říj 2013 v 09:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slaboska jojo, tam jsme byly pred 3 lety, to bylo moc hezke :wink:
4. říj 2013 v 09:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mariiianka neeeee, co blaznis?to bude ok
4. říj 2013 v 09:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@renca1978 ja vim je to nej.mazadlo hlavne na popaleniny atd.hlavne nesmi byt slany
4. říj 2013 v 09:40  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Koukala nektera z Vas vcera na Jilkovou Mate slovo?vcera o domacich porodech?byl tam prednosta Apolanare Parizek.............a bylo to hustyyyyyyyyyyyyy...........jsme se s manzou u toho strasne navztekali
4. říj 2013 v 09:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@renca1978 já nevím,prostě mě to nějak asi začíná teprve teď v hlavě spínat,že už je to do finále fakt kousíček :sweat_smile:
4. říj 2013 v 09:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@renca1978 jojo koukala a uplně jsem nad tim kroutila hlavou :angry:
4. říj 2013 v 09:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mariiianka dyt bud rada, konecne!!!!prece lepsi nez bejt na zavatku, hm?ber to pozotivne, za chvili je konec, a my uz budeme doma mit ty nejkrasnejsi vanocni darky :slight_smile:
4. říj 2013 v 09:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@renca1978 však já jsem,ale stále mi to příjde,že ještě nemám vše a nebo už toho mam tolik,že se neorientuju už v tom :grinning: .Já mam fakt asi dneska divnej den
4. říj 2013 v 10:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mariiianka no to teda mas.......... :grinning: prosim te jdi se z toho vyspat :grinning: :grinning: :grinning:
4. říj 2013 v 10:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mariiianka dyt mas vsechno blazinku
4. říj 2013 v 10:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek