• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v únoru, březnu,... 2013 :-)

18. prosince 2013 
@ratatooy no já to nějak nehrotím,hold oblečky budu nakupovat potom v konkrétní barvě
4. říj 2013 v 18:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mariiianka prej koule si to do prosince rozmysli :grinning: ale to ji musis prominout ona ma trapeni s Vanes,tak se hur soustredi.. :sweat_smile: :sweat_smile: :grinning: boze ja zase vytuhla
4. říj 2013 v 18:16  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@hanndy to ses měla,já teď udělala česnečku a jdu do vany a pak na gauč,jak jinak :grinning:
4. říj 2013 v 18:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Romi ted jsem vycetla udelat odvar z hermanku a vytirat pusinku namocenym latkovym kapesnikem a jak psala Ratatoy o ty nemecky masti,tak je naka Mycomax a je v ni stejna ucina latka jako v tom nem.a stoji kolem 200..
4. říj 2013 v 18:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mariiianka uz do vany jo? ty trenujes prcka vid?
4. říj 2013 v 18:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hanndy no jasně že jo,jsem to vzala rychle :sweat_smile:
4. říj 2013 v 18:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mariiianka to teda cucim jak blazen
4. říj 2013 v 18:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hanndy se s ničím nepářu :wink:
4. říj 2013 v 18:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@renca1978 no to sem neviděla ani jedno jdu kouknout jestly to jde stahnout
4. říj 2013 v 19:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
á je víkend a nikde nikdo :grinning: ,ale i tak vám přeji pěknou sobotu :slight_smile:
5. říj 2013 v 09:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mariiianka ja tady jsem,pac macik je v jobu..co dnesni noc bylo to lepsi? ja usla az ve 4 rano,palila me zaha jako pjase,ale vis co zvezdicaceja si zakopal :dizzy_face: citila jsem to i na ruju az jsem byla na meko
5. říj 2013 v 10:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky ja Vam jdu taky popřat pěknou sobotu :slight_smile: jěště se tu dnes objevim,ale tedka musim jit uvařit a uklidit,protože mala konečně usnula :wink:
5. říj 2013 v 10:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slaboska tak je to lepsi??
Holky kolik stoji to velky baleni Bepantenu,myslim ze je to 100g ne?
5. říj 2013 v 10:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hanndy jo je to lepši,od kamošky jsem sehnala tu vodčku tak to potirame.jinak male baleni stoji 135kč a a to je 30g a to velke stoji 400kč a tedka k tomu davaji zdarma vlhčene ubrousky :wink: ale je pravda,že je opravdu dobry.jak na prsa tak na ten zadeček.
5. říj 2013 v 10:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slaboska tak to jsem rada ze je to lepsi.. ja prave jak jsem hledala vcera neco na tu vasi pusinku,tak jsem nasla toto
http://www.epharmia.cz/PITNICEK-DOPORUCUJE/Bepanthen-Care-mast-100g.html?listtype=search&searchparam=BEPANTHEN
5. říj 2013 v 10:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hanndy tak to doma mame,ale to si myslim,že na to nebde to je spiš na opruzeniny,ale diky.objednam si to,protože tady to vychaazi kevněji jak v lekarně :wink:
5. říj 2013 v 11:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slaboska ja to nemyslela na tu pusinku,ale jen ze jsem na to narazila ale nevedela jsem jestli je to dobra cena vis :grinning: ja to taky objednam a asi rovnou 2 baleni+jeste juknu na neco jinyho,aby se to vyplatilo pri postovnym
5. říj 2013 v 11:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hanndy čauky,až na záda,tak to bylo dobrý.Tak nevím co jsem to včera měla.Že by prcek povyrostl :grinning: .Dneska úplně normál funguju.Tak to je krásný že už cítíš pohyby,to je něco nepopsatelnýho viď :dizzy_face: .Já mam taky čas,napůl navařeno,úkoly už jsme zmákli,akorát chceme něco splácat ke kávičce,ale nic mě nenapadá
5. říj 2013 v 11:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mariiianka tak to je fajn ja jsem si ted musela dat pod hlavu velkej polstar at jsem vejs a parada..jj bylo to uzasny,ale ted se ani nehne a dneska me zase boli brisko a mam ho strasne ledovi,jste sikulky holky :wink: tak babovku,nebo pernik
5. říj 2013 v 11:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hanndy no počkej on se tě ještě nakope :wink: .Ze začátku jsem to pociťovala taky jen večer,za to teď je to skoro celý den.Doufám,že se teď vyřádí a pak bude hodňoučký :grinning: .To pečeme furt,ale našla jsem hraběnčiny řezy,takže po obědě jdeme na to
5. říj 2013 v 11:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hanndy ja teda s tim kopanim v zacatku taky neco prihodim.............i kdyz je mimco vymodleny, mne trvalo skoro 3 tydny, nez jsem se s tim vyrovnala...........jako bych mela najednou v brise parazita, nebo nevim.............bylo mi to spis neprijemne, pak jsem si zvykla.........ted uz bych to za nic na svete nevymenila :grinning:
5. říj 2013 v 11:50  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@renca1978 tak,tak je to hrozne divny ze se v tobe najednou neco mrskne,ale jsem hrozne rada ze uz se tam pohnul.. :grinning:
5. říj 2013 ve 12:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mariiianka je hrabenciny rezy mnam
5. říj 2013 ve 13:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hanndy jo aha,ja jsem fakt blondyna :grinning: ja myslela,že mi to radiš na tu pusinku.ja si objednala 3,protože toho využiji hodně. :wink:
5. říj 2013 ve 13:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slaboska :grinning: moc si krivdis:slight_smile: ja jdu taky zapnou pc a jdu obj.ty kremiky a naky haderky na sebe :slight_smile:
5. říj 2013 ve 13:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hanndy nic nekupuj,maš toho maloto mi vždy řika Romča :wink: ten net je někdy za trest :wink:
5. říj 2013 ve 13:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hanndy už jsou v troubě :slight_smile: .A co jsi si objednala
5. říj 2013 ve 13:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hanndy cauky,no jasně,to je super ze už mimo cítíš,já cítila malou az kolem 22tt.tak jsem to myslela ze to bylo divny,něco nového:slight_smile:fakt jsem si musela na to nějakou dobu zvykat.ted to mam naopak.chvíli ji necítím a už jsem z toho nervózní:slight_smile:
5. říj 2013 v 15:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slaboska taky si rikam ze je nekdy za trest :sweat_smile: ale co zmuzes vid :grinning:
5. říj 2013 v 15:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mariiianka delas mi chute a moooooc :angry: Marusko ty kalhoty,ale musim cekat na svagrovou az prijede,pac nemam krejcovskej metr a nerada bych ob.nakou jinou velikost :unamused: stejne porad dumam jestli si vzit ten balicek s trickme,kalhotama a pasem,nebo jen ty kadata :confounded: no mam to ale zase trapeni :grinning: :grinning:
5. říj 2013 v 15:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek