IVF v únoru, březnu,... 2013 🙂

reennddyy
21. únor 2013

Ahoj holky,vím že je tu založená diskuze už o IVF,ale je poněkud starší a tak nějak to celý přečíst,by mi trvalo věčně.A tak sem se rozhodla založit další diskuzi na toto téma,tak se nezlobte 🙂 Jinak já mám naplánovanou IVF na březen...Dnes jsem vyfasovala injekce a od mrchy začínám píchat(kolem 2-3.3 má přít)...Tak bych si s někym o tom ráda povídala,vyměňovala názory,atd...

mariiianka
8. říj 2013

@hanndy jak navštivit rodiče,jeden pošli mě 😀 😀 😀

hanndy
8. říj 2013

@mariiianka i prd ty si ho pekne upec at si taky fajne zapatlana 😀 😀 kdyz jsi byla v pondeli na ko.nezasla jsi nakoukanou do Kiku? 😅

mariiianka
8. říj 2013

@hanndy no tak asi mi nic jiného nezbyde 😠 .Ale jsi šikulka,to se cení,to mě určo takhle nezdaří 😀 .Představ si ani kik jsem nenavštívila,navštívila jsem pouze lidl a kaufland a měla jsem toho dost.Ale uděláme si s Aďou možná příští týden výlet

mariiianka
8. říj 2013

holky mrkejte na co sem narazila,tohle je normální cena 😕 😕 😕 ?Nějak to nepobírám!!!! http://www.kocarkycz.cz/cz-kategorie_57084-1-fu...

hanndy
8. říj 2013

@mariiianka dobrej preklep jsi me pobavila tohle jsi mela najit Romce kdyz schanela fusak 😀 tak a chleba je luxusni, fakt,ale mela jsem ho tam nechat tak o 5 min dyl je nakej vlhci 😅

mariiianka
8. říj 2013

@hanndy hele nedělej mi tu chutě 😠 😀 😀

hanndy
8. říj 2013

@mariiianka co si budeme povidat kolacky jsou kolacky 😅

mariiianka
8. říj 2013

@hanndy no tak ty by taky bodli,sakra mě zase honí mlsná 😅

hanndy
9. říj 2013

Dobre ranko bobinky

mariiianka
9. říj 2013

dobré ráno..........
@hanndy teda ty jsi dneska nějaká čilá.Já už se z toho fakt zmrcnu,nechápu proč se to na mě všechno valí,v poledne jedu s Aďou na oční,oko červený a napuchlý,já nevím,že mi musíme mít fakt všechno 😠

hanndy
9. říj 2013

@mariiianka to vis uz od 3 mam zase zacpu uz 4den,tak s tim se moc spat neda 😒 chudacek mala a zkousela jsi ji to vyplachnout nema tam jen rasu,nebo tak neco,nebo jecny zrno

mariiianka
9. říj 2013

@hanndy jééé,tak to tě lituji,tak zase nasadit kefírky 😉 .Má to od včera a zkoušeli,tak s ní raději dojedu,ať se jí na to mrknou.A pak mám být v klídku,ale jak,když je stále něco 😒

mariiianka
9. říj 2013

@hanndy pokud nezabloudíme 😀 u nás teď padla šílená mlha

hanndy
9. říj 2013

@mariiianka aha uz od vcera,tak to tam radsi dojedte..u nas taky nejni videt na krok uz to zacina ty hnusny rana..to vis dneska uz muselo zasahnout projimadlo,ale stejne nic moc v brise mi to duni jak kdyz jde bourka,ale je pravda ze ted jsem tem jogurtum a kefirum ted moc nedala -knedlik atd.vypada lip nez ten jogurt 😅 a mam porad blbej pocit vuci prckovi,porad si myslim ze mu tim ublizuju 😅

hanndy
9. říj 2013

Marusko kde se nam couraji ty cacorky zase 😠 a doufam ze se dneska ukaze i Romca

mariiianka
9. říj 2013

@hanndy prckovi určitě neubližuješ a neboj on ti to pak ukáže sám,jak jsi ho terorizovala 😀 .Tak koukej nasadit jogurtíky,ty jsou taky důležitý 😉 .Já nevím,ještě že tě tu mám,bych si taky tady zachvíli mohla psát sama se sebou 😅

hanndy
9. říj 2013

@mariiianka mi povidej ja nad tim taky obcas premyslim ze ten chudacek tu zacpu podedi po me,bude trpet a my s nim 😒 uz je jogurtik ve me,ale nak mi to nejede chleba je chleba 😅 jj ale oni se ukazou 😉

mariiianka
9. říj 2013

@hanndy to jo,nejhorší je když brečí a ty ani nevíš proč,to je pak bezmoc 😖 Ty nemusíš jogurty,to já musím si dát každý den

hanndy
9. říj 2013

@mariiianka toho se hrozne bojim,ale tak zvladnout to musime...ja je nak nemusim poslednich 14 dni,ale musim to tam nak nahnat,tak 2 dene snad budou stacit ne?

mariiianka
9. říj 2013

@hanndy to víš že to zvládneme,jsme maminky šikulky 😉 🙂 🙂 .Tak měly by stačit.Jdu si dát nějaký ovoce,vitamíny do sebe nahnat,ať už je mi líp.Převlíkla jsem si postele,aby se mi večer lépe spalo a tím asi dnes končím

hanndy
9. říj 2013

@mariiianka ty jsi sikulka maminka uz to mas jednou za sebou..jen jdi doplnit vitaminky ja zblajzla 2 jabka a suseny svestky....ty jsi zase akcni ja se valim u telky

mariiianka
9. říj 2013

@hanndy všechny budeme 😉 ,ty bláho víš jak to uteklo a já v tom budu znova jak začátečník 😀 ,už si toho moc nepamatuji za těch 8 let 😅 .Akční rozhodně nejsem,jen ty peřiny a už jsem taky na gauči 😀 😀

hanndy
9. říj 2013

@mariiianka ono to rychle utika vid se nenadejeme a ty nase ratolesti pujdou do skolky...gaucik ti schvaluju ja dosla pustit pesana a tot ma cinnost,ale jeste se urcite hnu 😅 boze ja mam hlad,dala bych si toustika nebo ten dobrouckej chlebicek,priste udelam jen polovicni davku a sobe tam pridam naky seminka...zitra otviraji v CB novy Asko a Petr me lanari at tam dojedu jestli tam nebudou mit nakou komodu na prebalovak je to divny,ale me se samotny nechce a ridit taky ne...

mariiianka
9. říj 2013

@hanndy letí to šíleně a až nastoupí do školy,to je teprve mazec.Jo ještě mam hodˇku odpočinek,pak odjíždím k tý dr.,to ti věřím,že se ti nikam nechce,já taky poslední dobou nemusím cestovat.Ale hold mi nic nezbývá,dítě je dítě,nenechám jí trpět.Díky bohu že mám řidičák a nemusím se na někoho spoléhat.

hanndy
9. říj 2013

@mariiianka tak to je jasny alespon na to koukne da nakou mast a bude ji hned lip to ji nechas doma do patku ne? 😉 ja si to taky nedokazu predstavit bejt bez ridicaku,bych byla silena me ted spis vadi ridit kvuli pasu,celkove to nejni nic pohodlnyho a tech blbcu na silnici je des..

mariiianka
9. říj 2013

@hanndy pokud jí takovou suprovou mastičku jako tenkrát mě,tak má do zítra pokoj a hlavně do školy musí kvůli kroužku na piánu,už se na to chudák těší takovou dobu,to bych jí nemohla udělat.Ale uvidíme co dr.řekne,že to má.To mě ten pás ani tak nevadí,ale jak píšeš,spíš ty machírci na silnicích 😠

hanndy
9. říj 2013

@mariiianka to je zodpovedne ditko.. 😀 machyrci to jsi je nazvala moc slusne..

mariiianka
9. říj 2013

@hanndy víš co ona se na to těší,kroužky mají teď od října a minule byla doma,tak to propásla.Včera byla na tom včelařským,tak byla taky z toho unešená.Hele já bych kolikrát na těch silnicích vraždila 😠

mariiianka
9. říj 2013

@hanndy tak se loučím prozatím a pak dám info,co nám našli

hanndy
9. říj 2013

@mariiianka drzim pesticky,pak urco pisni treba se tady ukazou i ty hrabenky