IVF v únoru, březnu,... 2013 🙂

Ahoj holky,vím že je tu založená diskuze už o IVF,ale je poněkud starší a tak nějak to celý přečíst,by mi trvalo věčně.A tak sem se rozhodla založit další diskuzi na toto téma,tak se nezlobte 🙂 Jinak já mám naplánovanou IVF na březen...Dnes jsem vyfasovala injekce a od mrchy začínám píchat(kolem 2-3.3 má přít)...Tak bych si s někym o tom ráda povídala,vyměňovala názory,atd...
ratatooy
16. říj 2013
@renca1978 prosím te pul krajíce ja sem mela na snidani povoleny ale dva rohlíky nebo krajíc a půl chleba no každej dr to asi vidí jinak taky
renca1978
16. říj 2013
@ratatooy myslim si, ze to nesmi............jenom kdyby si mu podepsala novou smlouvu
renca1978
16. říj 2013
@ratatooy ja nesmim rohliky vubec ]-( ]-(
slaboska
16. říj 2013
@hanndy u tebe jak se bliži porod,tk začinaš mit mamčovskou zodovědnost kterou ja už mam tak se začiname shodovat 😃 to se pk pry děla tak,že na měsic jde na mateřskou manžel a pak si mužeš určit delku sama a hlavně tam maš tu mateřskou.
hanndy
16. říj 2013
@ratatooy aha,to je tim ze se furt neco meni a clovek aby byl jak kniha ]-( ,tak to mas dobry ze budes mit materskou,ale jestli ti s tim muze hnout nevim,ale asi jo no
Hele a kdyz nam se teda zadari za ty 3 roky mimco,tak na me uz se to podle toho noveho nebude teda vstahovat nebo jak?? :-N ted jsem z toho jelen
hanndy
16. říj 2013
@slaboska prej blizi porod 😃 😃 holka podiv se na me tydny :-N ja mam do odpocitavani daleko jeste..
ratatooy
16. říj 2013
@renca1978 ajo tak to by melo byt ok,
ratatooy
16. říj 2013
@hanndy jsi zamestnaná?a máš narok an mateřskou?
slaboska
16. říj 2013
@hanndy to se nezda,ale uvidiš jak to uteče,parkrat se vyspiš a jdeš rodit 😃
hanndy
16. říj 2013
@ratatooy jo ja jsem zamesnana a oddelano mam,ale jak to teda bude ze ty 3 roky kdyby bylo nahodou druhy vis jsem ted zmatena :-N
hanndy
16. říj 2013
@slaboska tak v tom pripade chci usnout a probudit se az po porodu 😃 to asi neklapne vid?? 😃 😃 😃
slaboska
16. říj 2013
@hanndy to je pravě na hovno 🙂 když si daš tedka rodičak na 3 roky a pak hnedka otěhotniš a nebudeš mit zase oddělanych těch 280dni tak jsi v haji a jdeš automaticky na 4 roky.proto jde na měsic chlap a ty to pak převezmeš jak kdyby po něm a tam si mužeš určit na jak dlouho.ja už si to zjištovala 🙂
hanndy
16. říj 2013
MARUSKO ted mi prisly ty kalhoty a jsou fak pekny,akorad jsou dlouhy jak tejden,tak je musim zkratit --mas pochvalu 😉
ratatooy
16. říj 2013
@hanndy tak když jsi zamestnana a maš odděláno tak maš ted narok na mateřskou a pak při každým dalším dítěti
slaboska
16. říj 2013
@hanndy tak mužeš to zkusit,ale nejsem si jista jestli to klapne a hlavně nam bys tady chyběla 😉
ratatooy
16. říj 2013
@slaboska je tak to není,pokud jsi zamestnaná tak nemusíš znovu odpracovávat 280dní to se ti počítá automaticky z ty první várky odpracovaných dní
hanndy
16. říj 2013
@slaboska to ja vim,ale zarazila me Ratatooy jak psala ze ona ma po staru narok zase na materskou vis..stejne je to bordel toto..
slaboska
16. říj 2013
@ratatooy pravě,že nemaš 😞 a nebo se vratit na chvilku do prce a pak neschopenka
hanndy
16. říj 2013
@slaboska hrajes na city co?? ty si chces odcinit toho kluka 😃 😃
ratatooy
16. říj 2013
@slaboska ale pokud jsi na pracáku nebo ti končí smlouva a nestihneš v ochrane lhutě nastoupit na mateřskou máš automaticky rodičák na 4roky a u dalšího ditěte zase na 4roky jen rodičák
slaboska
16. říj 2013
@hanndy tys mě prokoukla 😃 adaři se mi to 😉
ratatooy
16. říj 2013
@hanndy tak to jdu sachavlne zavolat známý co delá na socce a vyřizuje toto ale pokud jsi pořád zamestnanec podle me máš pořád narok na mateřskou protože první mateřská a rodičák se počítá jako pracovní doba
mariiianka
16. říj 2013
@hanndy za ty prachy ,dobrý ne 😉 ,taky jsem je musela zkrátit a máš i to tríčo.Zrovna jsem se tě chtěla zeptat jestli už dorazili 😃
hanndy
16. říj 2013
@ratatooy volej to me taky zajima..
renca1978
16. říj 2013
@ratatooy urcite mas pravdu
hanndy
16. říj 2013
@slaboska no tak jen drobicek... 😃
slaboska
16. říj 2013
@ratatooy tak to prosim tě schvalně zavolej,protože mě bylo řečeno tohle,tak att vime.proto jsem byla naštvana,že kdybych otěhotněla třeba za 2,5 roku tak jsem doma za 4 roky a za těžkou almužnu.
slaboska
16. říj 2013
@hanndy ak ja jěště něco vymyslim a přidam 😃
hanndy
16. říj 2013
@mariiianka prave za ty prachy jsou super a u nas v Honzikovi meli ty samy za 800,- sila co..jsme holky sporivy 😃 trico jsem si nakonec nevzala,jen pas a ten je taky super,akorad doufam ze nepriberu na zadku mam je tam akorad
renca1978
16. říj 2013
@slaboska ctu tady ty prispevky ohledne materske............Ratatoy to pise dobre.ty kdyz prave po rodicovske nastoupis do prace, tak ti to nemaj z ceho pocitat, budes brat nula nula prd...............ale kdyz otehotnis behem rodicovske tak se ti to vse pocita jako pri prvnim tehu, ty castky jsou stejny, nemeni se

Začni psát odpověď...

Odešli