• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v únoru, březnu,... 2013 :-)

18. prosince 2013 
@slaboska no jo vy jste prcci :sweat_smile: tak na zacatek to snad unosime uvidime,kazdopadne ted jsem si privezla pul pytle oblecku,boticky a 2 jeste cekaji na prebrani ,budu moct oblikat jak diva :sweat_smile:
19. říj 2013 v 17:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hanndy Vaness bude asi drobunka,každej mi řikal moc 56 nekupuj,že to budu mit tak na tyden a jěště jsem musela dokupovat :slight_smile: tak to maš super,žesi dostala tolik věci se hvězdička bude moct pěkně paradit :wink:
19. říj 2013 v 17:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slaboska prave nikdy nevis co vyleze za obrika :wink: jj bude to paradnice,jako jsou to podedeny veci po 3 detech,ale veci pekny vubec bys to nesekla a kdyz si vemu tech penez usetrenejch..
19. říj 2013 v 17:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky jdu Vam popřat pěknou neděli :slight_smile:
20. říj 2013 v 10:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slaboska taky preju krasnou nedeli dneska je tam nadherne
20. říj 2013 ve 12:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,nebály jste se už kde jsem:grinning:měl sem jen rozbitej pc,

holky ta školka to je masakr,jako už ted mám hrůzu až tam budu muset dát druhý dítě a to ještě uvažuju že odsud šimonka vezmu a dám ho tam až v září jestly nebudem s miminem stíhat a jak šimon řve jak kdyby ho vraždily
20. říj 2013 v 15:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slaboska hele kamaradka vlastne dve maji takový drobý holčičky že ještě v 8mesicich nosí normálne 62 a jedny se vleze ještě i do 56
20. říj 2013 v 15:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ratatooy Ahoj,mne to bylo divny
20. říj 2013 v 18:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slaboska nazdar paní,hezkej zbytek neděle.jak se mas celej víkend?
20. říj 2013 v 18:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,tak jsem se Vám vrátila :slight_smile: .Bylo to super,počasí úplně nádherný,akorát dneska ráno pršelo,ale pak se to vybralo,máme pěkně bříška přepapaný :grinning: a tělo unavený,včera jsme ušli až moc km :sweat_smile: .Spaní teda nic moc,už se těším do svý postýlky :wink:
20. říj 2013 v 18:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mariiianka ahoj bobino,tak to je parada ze pocasko vyslo a hlavne ze se vam libilo..zitra nam musis povypravet..my jsme se taky vratili z hodne dlouhy prochajdy a nak to nemuzu rozdejchat,boli me bricho a v krizi..
20. říj 2013 v 18:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ratatooy ja se nebala ty jsi takova saboterka :grinning: tak Simonkovi se nelibi,ale ja bych jeste vydrzela..
20. říj 2013 v 18:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@renca1978 a co ty a tvuj krcek je to lepsi?
20. říj 2013 v 18:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hanndy no uvidime ale mě už je z představy že tam zitra musí zle už ted
20. říj 2013 v 18:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ratatooy ja vim na tohle se taky netesim,delej jak myslis my ti do toho kecat nemuzeme,ale jestli je to tak strasny,tak ho nech doma
20. říj 2013 v 19:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hanndy njn je to děs,hlavně jeho nezajimají vubec děti,upnul se na učitelku,chce aby byla pořád u nej všechno s ním dělala tak jak kdyby byl doma se mnou a to nebyl žádnej mamanek,a blbě prej snáší změny jako procházka,svačina na kterou jdou do jidelny to vždycky řve
20. říj 2013 v 19:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ratatooy tak to je fakt spatny,treba se to tenhle tyden otoci a bude si s detma hrat a uci se pusti, neco podobneho mela znama,ale malej vyrustal jen s dospelejma a zadny deti a ve 4letech mluvil taky jako dospelej uca zneho byla v soku rodicum vynadala ze to nejni normalni a ted je ve 3 tride a porad jsou problemy
20. říj 2013 v 19:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, vy už ty začátky máte za sebou, tak bych se chtěla zeptat :slight_smile:
čeká nás první návštěva U Apolináře. Jak to probíhá od první návštěvy? Už mi "hrabe" z toho neustálého čekání, tak mě zajímá, jak to probíhá od první konzultace k IVF -časově.
(mám PCO, bez vyvolávačky nemenstruuju, přítel trochu pomalejší spermie, myslím, že u nás IUI j zbytečná ztráta času....)

děkuji :slight_smile:
20. říj 2013 v 19:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@4092010 Ahoj,my chodili do Gestu,u Apolináře teď budeme rodit:slight_smile:my jsme první návštěvu konzultoval,počkali na menses,udělali Uz,a začali stimulovat.....pote hned OPU,následně ET,Takze všechno bylo během jednoho měsíce.predtim 6xIUI,neúspěšně,jsme oba zdraví,ale po stimulaci fostiminem u mne odebráno 7 folikulu a z toho jen 1 vajíčko,které zavedli po 72 hodinach,a výsledkem bude už brzy nase Viktorie:slight_smile:Takze na iui se vyprdnete,a ivf berte pozitivně,moc držím palce!!!!
20. říj 2013 ve 20:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hanndy Ahoj,krk už lepší,ale celou noc jsem nemohla spát,potila jsem se hrozně.zitra snad bude líp
20. říj 2013 ve 20:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@4092010 ahojky,neboj ja myslim ze hrabe vetsine zenkym ktery tohle musi podstoupit, hlavu vzhuru.. :wink: kazdy CAR jiny praktiky-za nas prvni navsteva dlouhy pohovor,tak se ptaj jak dlouho se snazite,nemoci v rodine,vase zdravotni problemy,pak vysetreni ,partnes sperma a oba krev,tam jsme se hned domluvili ze chceme IUI a dalsi cyklus uz to jelo..
20. říj 2013 ve 20:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@renca1978 to je úžasné, gratuluji!
@hanndy

děkuji moc, jste zlaté :slight_smile:
to mě těší, že to může jít tak rychle :slight_smile: mě vychází ta první návštěva na 27.den cyklu, takže bychom pak mohli hned začít :slight_smile: již jsem brala 2krát clostík, pregnyl a předtím 5měsíců utrogestan... takže snad to IVF nám hned dovolí....
20. říj 2013 ve 20:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@4092010 znám holku tady z koníka která taky chodila k Apolináři a vyšlo jim to taky napoprvé.moc si to tam chválila:slight_smile:
20. říj 2013 ve 21:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@4092010 tak urcite stuj si za svym ze chcete IVF oni ti vyhovi..preju hodne stesticka at to klapne hned na poprve..
21. říj 2013 v 07:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krasne ranko zeny...dneska mam budicek a ja bych tak spala,v pul 8 mi privezou tu malou cacoru je marod a nema kdo hlidat,tak jsem zvedava za jak dlouho budu marod ja..
21. říj 2013 v 07:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hanndy cau,ty brdo,abys nedopadla jako já!!!!!!nejhorší je ze si nemůžeš ani nic vzít za prášky......mne je už dnes lip.Tak Uvidím jak to bude dal.....
21. říj 2013 v 08:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@renca1978 snad ne,ona je u nas vzdy v pohode nechrchla a nic,podle me je to tim ze mame novej barak a nemame pretopino a zadny plisne a oni starej vlhkej a plisne..jenze co s tim..
21. říj 2013 v 09:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hanndy ty plisne jsou nebezpevny, vsechno se vdechuje, muze se z toho vyvinout az astma :unamused: neni to prdel.............
21. říj 2013 v 11:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@renca1978 ja vim ja taky mela astma..ani jednou nezakuckala jsem zvedava az prijedou domu
21. říj 2013 ve 13:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
A Jako kde jste vsichni
21. říj 2013 ve 13:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek