• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v únoru, březnu,... 2013 :-)

18. prosince 2013 
@renca1978 Reni krásně,počasí nám vyšlo,pořád jsme jedli :grinning: .V pátek teda večer začalo pršet a v sobotu snad za celý den jsme ušlápli kolem 10 km a měla jsem toho plný zuby.Ale v pohodě vydržela jsem,vyjeli jsme si lanovkou na rozhlednu,na kterou jsem vlezla do půlky :grinning: - nesnáším výšky :grinning: :grinning: :grinning: .Postel bych teda vyměnila to jsem se vůbec nevyspala,kyčle mě z ní boleli hrůza děs.Ale v so jsem padla,ani nevím jak.A v ne ráno taky pršelo,ale než jsme dosnídali,tak se udělalo tak krásně a teplíčko,to jsme stihli i bobovku,na kterou mě Aďa taky vytáhla :sweat_smile: .A řeknu ti všude dobře ale doma nejlíp :grinning: ,v neděli jsem usnula jak miminko :grinning: :grinning:
21. říj 2013 v 19:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mariiianka si jela bobovou drahu????tak to bych nedala.............ses nebala tech otresu????
21. říj 2013 v 19:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@renca1978 jasně,na týhle žádný otřesy nejsou :wink: ,bylo to super.Prosím tě to bych nemohla nic a kdo ví třeba to zrovna tomu malýmu pomohlo,že se už konečně otočil :wink: :grinning: :grinning: .Akorát to jídlo nechci delší dobu vidět,jsem ráno ani nechtěla vlízt na váhu,ale světe div se,jsem vůbec nepřibrala :sweat_smile:
21. říj 2013 v 19:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@renca1978 opravdu? To je krásné slyšet! :slight_smile: děkuji!!!!!
21. říj 2013 ve 20:13  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@hanndy :slight_smile: děkuji moc :slight_smile:
21. říj 2013 ve 20:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ratatooy děkuji za zkušenost :slight_smile: myslím, že v našem případě ztrácet čas s IUI i tak to bude procedur....
21. říj 2013 ve 20:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko bobinky tak jsem to odsrala na plné čáře, mám teplotu mluvit už taky nemůžu z nosu mi teče jak ženichovi z vocasu :grinning: :grinning: :grinning:
22. říj 2013 v 06:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hanndy Ahoj myško,to je mi líto,to vypadá že mas to co já,taky to začalo takhle rychle a teduz jsem ok....musíš poctivě ležet uvidíš že zítra bude o hodně lip.ja se porad nalejvala horkým čajem s citrónem
22. říj 2013 v 07:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@renca1978 ja doufam ze me to prejde stejne rychle jako tebe,ale jak me zacne bolet hlava,tak je to v pr.jsem vzhuru uz od 3 jak me tresti.., tak snad si to vybereme a uz to na nas nevleze
22. říj 2013 v 07:39  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@hanndy no Hani co to čtu :frowning2: tak rychle pod peřinu a čajik :wink:
dobre rano všem.
22. říj 2013 v 08:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mariiianka tys malyo nechtěla otočit,ale snad vytřepat :grinning:
22. říj 2013 v 08:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slaboska klasika pořád něco :angry: neboj já se nehnu
22. říj 2013 v 08:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hanndy je chudáku tak si dej paralen
22. říj 2013 v 08:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ratatooy paralen mám v sobe ,ale na mě to ňák nezabírá já bych tam potřebovala šoupnout brufen ,ale ten nemůžu :unamused:
22. říj 2013 v 08:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hanndy phe...víš kolik sem za těhu sežrala už brufenů
22. říj 2013 v 08:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hanndy lepší brufen než bolest hlavy protože tím se vyplavuje hromada stresových hormonů
22. říj 2013 v 08:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ratatooy nekecej ,tak ze bych ho slupla :sweat_smile:
22. říj 2013 v 08:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hanndy tak snad je to posledni věc co tě za těhu chytne.
@ratatooy ja když byla těhu tak jsem se bala vzit brufen :frowning2: sice mě hlava bolela,ale ja měla strach o Vanes.tedka už to valim zase ve velkym :grinning:
22. říj 2013 v 08:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slaboska jednoho brufenu se fakt bát nemusis me taky nic jinyho nepomohlo a jako aby me dva dny bolela hlava to nee
22. říj 2013 v 09:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slaboska jinak po těhu beru an hlavu zase opět leky na migrenu
22. říj 2013 v 09:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ratatooy ty maš migrenu,tak to tě lituji.mě stači jak trpim když mě boli hlava normalně natož mit migrenu,tak se asi houpu na laně :grinning:
22. říj 2013 v 09:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slaboska jo to je slast potom když te bolí hlava třeba týden
22. říj 2013 v 09:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja mam radost jakej krásnej fusak sem tu sehnala
22. říj 2013 v 09:20  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
holky a už máte nachystaný všichni postylky?ja asi nachystám za 14dní ještě potřebujem koupit sedačku do obyvaku nejakou tak chci ješte zvládnout ikeu a pak přestvaet trochu nabytek a už nachystám tu postylku
22. říj 2013 v 09:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ratatooy fusak je super.a ja už postylku nachystanou mam :grinning:
22. říj 2013 v 09:27  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@ratatooy fusak je krásnej ...mě se postýlka zatím netýká :grinning:
22. říj 2013 v 09:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slaboska no ješte aby mala spala na zemi:grinning:
22. říj 2013 v 10:01  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@ratatooy ja uz postylky mam nachystany, uz dlouho.................ale aspon mam ted klid..............a ted uz funim jako sentinel, neujdu ani 100m, tak jsem happy ze jsem to udelala vsechno driv :grinning: :grinning: :grinning: prosim te zitra ti poslu tu kosili, ja jsem nemozna, vcera jsem byla na poste a kosili jsem zapomnela doma :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
22. říj 2013 v 10:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ratatooy a co dneska malej jak se vám šlo do školky ?
22. říj 2013 v 10:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hanndy no pořád stejný včera prej řval až do tech 12ti hodin než sem přišla
22. říj 2013 v 10:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek