IVF v únoru, březnu,... 2013 🙂

reennddyy
21. únor 2013

Ahoj holky,vím že je tu založená diskuze už o IVF,ale je poněkud starší a tak nějak to celý přečíst,by mi trvalo věčně.A tak sem se rozhodla založit další diskuzi na toto téma,tak se nezlobte 🙂 Jinak já mám naplánovanou IVF na březen...Dnes jsem vyfasovala injekce a od mrchy začínám píchat(kolem 2-3.3 má přít)...Tak bych si s někym o tom ráda povídala,vyměňovala názory,atd...

hanndy
25. říj 2013

@renca1978 holky to je debata 😀 radši prestante nebo vyhlasite válku 😀

renca1978
25. říj 2013

Neco pro zasmati.................

hanndy
25. říj 2013

@renca1978 dobrý 😀

renca1978
25. říj 2013

@ratatooy kosile odeslana, konecne 😀 😀 😀 😀

ratatooy
25. říj 2013

@renca1978 no hele arsenál sice maji ale předpotopní takže kdyby něco začly Usa,čína,rusko je okamžitě smete z mapy

ratatooy
25. říj 2013

@renca1978 ješte tam chybí ředitel

ak24
26. říj 2013

ahoj holky ,jak se mate,ani nemam čas sem zajit,,mam dotaz když pojedete do nemocnice berete si veci pro miminko sebou na cestu domu a plinky,,ja pro see mat zbaleno,,ale nevim jestli vzit i veci pro kluky,,nebo ne

mariiianka
26. říj 2013

dobré sobotní ráno maminy 🙂 .................

mariiianka
26. říj 2013

@ak24 ahojky,u nás věci pro mimčo mi pak přiveze manža až pro nás pojede,ale plínky jo

ak24
26. říj 2013

@mariiianka ahoj no taky jsem otom uvažovala,,ale zase jsem si řikala že nez dojede tak mužu mit mimča oblečene ,a pak je dame do sedačky a pojedem dom

mariiianka
26. říj 2013

@ak24 tak den před 😉 ,ale určitě bych to netáhla hned do porodnice,ono už takhle stačí,že taška bude narvaná tvýmy věci.Ale abych pravdu řekla,já nad taškou ještě ani nějak nepřemýšlela 😅 .Hlavně ještě si musím koupit asi 2 košilky.Za 14 dní jdu na mateřskou,tak to začnu teprve připravovat.A jak se jinak cítíš?

hanndy
26. říj 2013

Ahoj mamci...
Jako holky dokoukavala jsem prostreno a ta mi tak hnula žluči linda jedna,ta by zasloužila ještě jednou pres hubu 😠

ak24
26. říj 2013

@mariiianka no ume jeto otazka času kdy me odvezou nebo prej v temto tydnu se většinou rodi,,jinak jemi dobře jen spodek me dost boli ,tak maleho mi vodi maleho mamka do školky..a 13 kg jsem nabrala

hanndy
26. říj 2013

@mariiianka ahojky...co mate dnes v plánu? Já ted musim uvařit a po obidku jedu na narozeniny už se tesim mezi lidi a az si vykrafu zobacek 😀 to budu mit napranej pupicek,ale abych nevypadala na dvojčata palk vid? 😀

slaboska
26. říj 2013

@ak24 ahojkyja si ty věci tam nesla pro Vanessku hnedka.
JInak přeeji všem pěkny vikend 🙂

ak24
26. říj 2013

@slaboska no ja u maleho taky hned,,ale asi sije vemu zrovna

slaboska
26. říj 2013

@ak24 ja si to přibalila do tašky,tolik mista to zase nezabere a plenky jsem nesla v ruce,ja si brala radši celej balik 🙂

ak24
26. říj 2013

@slaboska jojo ja si beru teda zatim plinky 43 kusu a pak mi dovezou ten druhy,,nebo jeden je malo,,ale zase nevim kdy mito naplanuji nebo 1,11
mam nastoupit do nemocnice teda pokud nebudu rodit dřiv 🙂

slaboska
26. říj 2013

@ak24 ja rodila poprve a nevěděla kolik plenek budu potřebovat tak jsem vezla balik těch 102ks 😀 však když budeš potřebovat tak ti chlap doveze,stejně tam bude jezdit každy den 😉 vydrž do 1.11 to je pěkny datum 😉

mariiianka
26. říj 2013

@hanndy čauky,to máme dneska stejné plány 😀 .Teď vařím,už mám i napečeno a navečer jedeme slavit 😀 .Takže ještě odpo musím zabalit dárky a dort máme v od včera v lednici

ak24
26. říj 2013

@slaboska nene muj je v praci dlouho takže jen o vikendu a to ma čas v nedeli a to bude z maly,,a 1,11 neni naplanovani porod jen nastup,,tak se uvidi co dal

hanndy
26. říj 2013

@mariiianka no paráda ,já jedu už ve 2...

mariiianka
26. říj 2013

@hanndy hezky si užij oslavičku a né že hvězdičku přepiješ 😀 😀 😀

hanndy
26. říj 2013

@mariiianka neboj jen na tuk jinak jsem ridic 😀 ty si to taky uzij

mariiianka
26. říj 2013

@hanndy i já jsem řidič 😅 ,takže taky smůla

ratatooy
26. říj 2013

tady šly dneska všichni pařit 😀 ja chci takyyyy

renca1978
27. říj 2013

ahojky holky, vcera porodila moje kamaradka, byla o 3 dny min tehotna nez ja...............jsou oba v poradku.............ale mne prepadl silenej strach..............strach z toho ze to taky muze prijit kazdou hodinu

hanndy
27. říj 2013

@renca1978 ahojky neboj Vikca tam zůstane az do císaře a na tu kamosku to přišlo samo,nebo mela naky problémy?

ak24
27. říj 2013

@renca1978 ahoj hlavně že jsou oba v pořadku,,no tet jeto otazka času,,mě taky řekl doktor žese divi že jsem v celku a že mužu počitat každou minutu kdy porodim,,

mariiianka
27. říj 2013

@renca1978 ahojky,Reni neboj se nic,Vikinka zůstane až do 18. u tebe 😉
@hanndy tak jaká byla oslavička,my šli spát až dneska 😀 ,docela náročný