IVF v únoru, březnu,... 2013 🙂

reennddyy
21. únor 2013

Ahoj holky,vím že je tu založená diskuze už o IVF,ale je poněkud starší a tak nějak to celý přečíst,by mi trvalo věčně.A tak sem se rozhodla založit další diskuzi na toto téma,tak se nezlobte 🙂 Jinak já mám naplánovanou IVF na březen...Dnes jsem vyfasovala injekce a od mrchy začínám píchat(kolem 2-3.3 má přít)...Tak bych si s někym o tom ráda povídala,vyměňovala názory,atd...

hanndy
1. lis 2013

Tak my akorad vymalujeme a nábytek budeme kupovat asi az tak v letě protože mala bude stejné snama,teda jestli nás tatka neodstehuje 😅 ale když se naskytne peknej nábytek tak ho koupime,všechno to mám už v hlavě po skládány jen to z realizovat..kde je dneska Maruska

mariiianka
1. lis 2013

ahoj holky,tak jsem včera myslela,že je to moje poslední,začalo mě bolet šíleně břicho a záda,jakoby bolesti na ms.Tak jsem dnes vlítla k dr. no a samozřejmě začínající zánět,tak jsem vyfásla zase bobule na zavádění,ach jo a to jsem si lebedila jak je mi dobře.Kdyby se to zhoršilo,tak vyfásnu antibiotika 😒

hanndy
1. lis 2013

@mariiianka no nekecej,ty vado takhle ke konci vid,tak at je brzo lip

mariiianka
1. lis 2013

@hanndy no doufám že bude.Večer to byl teda mazec,hoďku jsem trpěla 😠 .Pak se to srovnalo a dneska pobolívá jen tak lehce při chůzi.Ale prďolkovi jsem koupila zase jedny kalhoty a tríčo s vestou 😀 .A jestli ze mě nakonec vyleze holka,tak se na to budu moct jen dívat 😀 😀

hanndy
1. lis 2013

@mariiianka a mas zese ty hnusny hnědý globule,hroznej sajrajt vid? Je pochlubis se? Hele jestli jsi pisnu viděla tak tam je..

mariiianka
1. lis 2013

@hanndy já měla a mám žlutý a to je teda taky něco 😠 .Hlavně aby mu cestou neupad 😀 😀 😀

mariiianka
1. lis 2013

@hanndy nákup samozřejmě v kik 😀 ,kde taky jinde a vyšlo mě to tričko s vestou 79,- a kaťata 55,-,to by byl hřích to tam nechat 😀 😀

hanndy
1. lis 2013

@mariiianka to budou asi ty samy..jo vám upadne a nám naroste ne 😅

hanndy
1. lis 2013

@mariiianka to je bozi to bude fraja 😀

mariiianka
1. lis 2013

@hanndy no už se na ně děsně večer těším 😠 .Myslíš že až tak 😀 ,tak to pak hodíme výměnou 😀 😀 😀

hanndy
1. lis 2013

@mariiianka já doufám ze ne 😅 ted mi taky říkal ze je tam holka a vis co asi u nás vyhraje ta Adelka 😀

hanndy
1. lis 2013
mariiianka
1. lis 2013

@hanndy Tak to jste vybrali mooooc krásné jméno 😉 😵 😵 .Tý jo,vy máte hotový obuvnictví 😀

hanndy
1. lis 2013

Vid? A to jsem si nebrala všechny je strašný co člověk všechno nastrada

slaboska
1. lis 2013

@renca1978 Reni ja mam koupenou tu Biodemu,uvidim jaka bude.dnes jsem poprve vytahla fusak a když tam da Vaness tak mam plnej kočarek 🙂

slaboska
1. lis 2013

@hanndy maš pro Adelku uplně luxusni botičky.

renca1978
1. lis 2013

@slaboska cauky, tak ja si ji taky koupim...........mam tu biodermu hodne rada, na plastice jsme ji prodavali, vice rad............ale tu modrou neznam, nemas s ni zkusenosti..............si myslim, ze je Vanessky plny kocarek...........ja dneska koukala na ten muj casual, a je to fakt malicke ta korba

renca1978
1. lis 2013

Moji šneci 🙂

renca1978
1. lis 2013

@hanndy Ty brdo..............tak to je nase Viky jako social proti vasi Adelce 😀 😀 😀 mame jenom 1 boty 😀 takze v nedeli smer Praha a vyrazim na nakupy.............. 😠 😠 😠 ti pekne dekuju 😀

slaboska
1. lis 2013

@renca1978 nemam s tim zkušenost,ale poradila mi to kamaradka,že ho měla a spokojenost.pěkni šneci hnedka bych si jeden dala do pusy 😀 no ten x-lander neni taky velky,jsem zvědava do kdy nam vydrži,aby jsme nemuseli kupovat jěště nějaky na golfač bude za 2 měsice brzo a dele si myslim,že tam nevydrži ☹

renca1978
1. lis 2013

@slaboska neblazni............musi tam v ty korbicce vydrzet do kvetna 😉 na sportak je brzo, nevim proc ty kocarky jsou dneska vsechny tak malicke...........i ten bugaboo je uzouckej

slaboska
1. lis 2013

@renca1978 jako Vaness do května?tak to leda,že bych ji ten předek uřizla,aby měla nohy ven 😀 jo ja jsem viděla,že je taky uzky 😠

renca1978
1. lis 2013

@slaboska myslis ze do kvetna to nedate?

slaboska
1. lis 2013

@renca1978 vubec ja budu rada když tam vydržime do konce unora ☹

renca1978
1. lis 2013

@slaboska fakt jo???tak to je mazec.............clovek tak dlouho vybira kocarek a ani si to nestihne moc uzit, vid??? 😠

slaboska
1. lis 2013

@renca1978 přesně,ale mě připadaji všechny takovy malinkaty 😠 asi ji budu vozit na bobech 😀

renca1978
1. lis 2013

@mariiianka jezisi co to tady ctu?????ty konce tehu fakt stoji za to.................a z ceho to muzes mit?nedavala sis vanu???

hanndy
1. lis 2013

@renca1978 tak ted jsem se tady pekne zasmala prej social 😀 😀 😀 😀 Reni ale to je vše podedeny jinak bych mela jen fusky... A snecci jsou luxusní já ted dodelala nepecenej dort,mcik ma zítra 31 ,ale nevim jestli se povede ten kremik v byl nakej divnej takovém netuhnouci 😅 dystak to bude na lžíci 😀 😀

hanndy
1. lis 2013

@slaboska já myslím ze x-lander je nejmenší kočárek co je,ale tobě se líbila ta růžová vid já bych řekla ze je to kočár spis od jara do podzimu..

mariiianka
1. lis 2013

@renca1978 čauky,super co.Tak já se ve vaně koupu docela často,tak z toho to asi nebude.Vůbec nevím kde jsem to pochytila,ale je fakt,že jsem chvíli seděla venku na lavičce,když bylo tak krásně,tak možná z toho.Ale teď už je to docela v pohodě,včera teda bylo mnohem hůř a doufám,že už se to nevrátí.Akorát mě štvou ty bobule 😠 ,to zase bude hnus 😖