IVF v únoru, březnu,... 2013 🙂

reennddyy
21. únor 2013

Ahoj holky,vím že je tu založená diskuze už o IVF,ale je poněkud starší a tak nějak to celý přečíst,by mi trvalo věčně.A tak sem se rozhodla založit další diskuzi na toto téma,tak se nezlobte 🙂 Jinak já mám naplánovanou IVF na březen...Dnes jsem vyfasovala injekce a od mrchy začínám píchat(kolem 2-3.3 má přít)...Tak bych si s někym o tom ráda povídala,vyměňovala názory,atd...

ratatooy
29. bře 2013

@akashka ajoo no ja už mam jen agulitin a ten estrofem ale podivam se tak to mam asi neco podobnyho tak tomuže byt assi i hormonalního puvodu

ratatooy
29. bře 2013

@ak24 super na tom druhym už je to zřetelně videt

ak24
29. bře 2013

@ratatooy jojo na tom prvnim to jde malo videt ale na tom druhem vic

mariiianka
29. bře 2013

Ahoj holky,tak nám zůstalo všech devět a zítra ráno bude ET.

mariiianka
29. bře 2013

@renca1978 a jakpak ty jsi dopadla?

hanndy
29. bře 2013

@ak24 krasny je fakt pekne videt aby to nebyly dvojcatka 😀

hanndy
29. bře 2013

@mariiianka tak to jsme na tom stejne ja zitra taky jedu ,ale na KET na Rencu taky myslim nekde se nam coura

mariiianka
29. bře 2013

@hanndy tak to je super,nebudu v tom sama 😉 .Chtělo by to tu tabulku,aby byl přehled,ale já zdatná na to nejsem 😒

sakalmilion
29. bře 2013

ahoj holky...tak jsem po OPU...bylo 11 folíků a z toho 7 vajíček 😅 mám si volat v úterý jak to vypadá a zda bude ET ve středu nebo už v úterý 😀

reennddyy
autor
29. bře 2013

Ahoj holky,nejde mi to vyfotit ☹ Tak ráda bych vám to ukázala...Jinak mám stejnej testík jako renca 10 a 11 den po et...Až to budou úplný dálnice,tak vám to sem hodim i rozmáznuté 😀 To půjde už 100% vidět 🙂 Jinak se vás chci zeptat kdy jste šli pak na krev a utz?

hanndy
29. bře 2013

@mariiianka ja na tabulky taky moc zdatna nejsem 😅

hanndy
29. bře 2013

@sakalmilion to je krasny pocet do utery budes jak na trni 🙂

hanndy
29. bře 2013

@reennddyy to nevadi my ti verime 😀 az budou dalnice,tak se pochlubis 🙂 hlavni je ze je tam vidis ty

ratatooy
29. bře 2013

stavila sem se v lekarne pro testy,a asi tu neseženu mamatest pani v lekarne řikala že dealer co to vozil byl takovej debil že ho už nikdo nechce videt

ratatooy
29. bře 2013

@reennddyy na krev i utz po 4tydnech od eT

mica21
29. bře 2013

ahoj. tak já se o nějakou tabulku večer pokusím, ale neslibuji... 😉

sakalmilion
29. bře 2013

@hanndy no to mi povídej.. 😖

reennddyy
autor
29. bře 2013

@ratatooy tak to mám před sebou ještě další dva týdny čekání,jsem zvědavá,jak to vydržim...Protože to chci utajit před manželem až dokud nebude hotová krev a utz ☹ Ale už teď to sotva v sobě držím...Jazyk si můžu ukousat 😀

ratatooy
29. bře 2013

@reennddyy a on se te neptá?to manža přesne vi kterej den budu testovat

reennddyy
autor
29. bře 2013

@ratatooy ptá,ale já mu říkala,že mám testit až příští týden 😉 A že dřív 100% testit nebudu 😀 😀 😀

mariiianka
29. bře 2013

@sakalmilion tak to je krásný počet,ale čekat do úterý?Uff,to dá práci,ale neboj uteče to 😉
@mica21 konečně se našel někdo zdatný,super 🙂

sakalmilion
29. bře 2013

@mariiianka no právě až do úterý 😒

mariiianka
29. bře 2013

@sakalmilion tak to budeš chudáku,jak na trní 😒 .Ale neboj zvládneš to 😉

sakalmilion
29. bře 2013

@mariiianka no bohužel mi nic jiného nezbyde 🤐

mariiianka
29. bře 2013

@sakalmilion a jak se cítíš po OPU

sakalmilion
29. bře 2013

@mariiianka trochu bolí břicho a jsem unavená 😖

ak24
29. bře 2013

@hanndy jojo ja si nechala dat 2

mariiianka
29. bře 2013

@sakalmilion tak to jsem měla taky tak,vyspala jsem se a bylo to dobrý.Teď už je to v pohodě,ale jak se snažím stále dost pít,tak jsem nafouklá jak žába ☹

sakalmilion
29. bře 2013

@mariiianka a proč pít???

mariiianka
29. bře 2013

@sakalmilion abych neměla OHSS.Tobě to neříkali 😕 ???Mě na to teda upozorňoval jak dr.na gynekologii,tak i dr.v laboratoři