IVF v únoru, březnu,... 2013 🙂

reennddyy
21. únor 2013

Ahoj holky,vím že je tu založená diskuze už o IVF,ale je poněkud starší a tak nějak to celý přečíst,by mi trvalo věčně.A tak sem se rozhodla založit další diskuzi na toto téma,tak se nezlobte 🙂 Jinak já mám naplánovanou IVF na březen...Dnes jsem vyfasovala injekce a od mrchy začínám píchat(kolem 2-3.3 má přít)...Tak bych si s někym o tom ráda povídala,vyměňovala názory,atd...

mariiianka
12. lis 2013

@slaboska těšíme se na fotečky 😉 🙂 🙂

mariiianka
12. lis 2013

@renca1978
@slaboska holky snad je u Hanči vše v pořádku,pořád nakukuji celý den a ona zatím nikde 😕

ak24
12. lis 2013

@renca1978 DKUJI

ak24
12. lis 2013

HOLKY MOC VAM DĚKUJI,,jen damianka nemam doma nebo spiše jsem ho ani nevidla ,hned po porodu miho převezli do brna ,prej ma vlhkou plici žeseto stava u techto předčasne narozenich děti

hanndy
12. lis 2013

Ahoj Berunky,promin te mi ze jsem se už neozvala,ale celej den byl strašnej a přijela jsem asi před 20 min..No já to shrnu,mala se vubec neozvala,celou noc jsme nespali ja samozrejme bulela,tak jsem rano hned valila na gyn.ten samozrejme dovolenou,ještě ze mám švagrovou zdr.sestru a kontakty ma všude,nakonec jsme nemuseli do spitalu,protože odtut bych se domu už nepodivala,tak cinkla známému dr.ten me vzal okamzite i pres plnou cekarnu,fakt hodnej jakou dobu sledoval srdíčko jak bije to bylo ok.a říkal o te plodovce,ze je to špatný jestli to někdo řeší,jako muzu vám říct ze když jsem odcházela ,tak s ta ochota a starost úžasný ne jak ten můj..a ze malou prosté nebudu cítit tolik a ještě se ptal jestli krev a genetika dopadli dobře ze když je malo te vody,tak to muže byt naky geneticky problem-holky co když bude naka postižena to nepreziju ☹

hanndy
12. lis 2013

Jsem to shrnula co..hotovej roman

hanndy
12. lis 2013

@ak24 moc gratuluju k miminkum,Damianek bude urcite v poradku

renca1978
12. lis 2013

Holky co ta Hanule????rano napise to co napise, a najednou je pryc...............jsem z ni nervozni, snad je vse ok

hanndy
12. lis 2013

@renca1978 ty nectes? 🙂

renca1978
12. lis 2013

@hanndy uz to tady ctu....................celou dobu ti rikam, at jezdis jinam, ze ten tvuj dr. je magor!!!!!neboj, hvezdicka bude v poradku, co ted dal??????budou to nejak resit???

renca1978
12. lis 2013

@hanndy ted jsem aktualizovala, promin................uz jsem ti napsala

renca1978
12. lis 2013

@hanndy vim, ze rikas, ze v okoli uz nikdo neni.................i kdybych jezdila dal, radsi si zajedu nekolik km navic, jen abych mela jistotu, ze se nic nezanedba.............ja se uz nekolikrat divila, ze to neresi, vzpominas?uz jsme si o tom psali...............a on ti ani nedela UZ?????to je na zalobu, kreten jeden...............

hanndy
12. lis 2013

@renca1978 nevim co dal jsem z toho fakt spatna,bojím se o malou...ted si vycitam jestli jjsem na tu plodovku němela jit i za to ryziko.. Je to kreten,ale oni od tehle dvou doktoru pacientky prebihaji stejne,tak nevim no a jelikož urcon ten špitál bude,tak ho pak neuvidim

hanndy
12. lis 2013

Reni já zase dálku sama autem jezdit nechci to bych musela litat 50 km. A tam me nikdo vozit nebude..

renca1978
12. lis 2013

@hanndy Hani, prosim te ty musis jit jinam................nedivim se ti, ze mas strach, mne spis bylo uz predtim divbny, ze to nikdo neresi.............mne pri kazdy poradne pise, jaky mam mnozstvi plodovky, je to dost dulezita vec...............a oni te teda posilaji do spitalu????jed, a jed co nejdriv................moc na tebe myslim, at vse dobre dopadne

renca1978
12. lis 2013

@hanndy za zdravi hvezdicky to stoji............my taky dojizdime, pepa si pokazdy naplanuje volno, bohuzel.........radsi si dojedu k profikovi, nez aby mi nejakej bridil znicil zivot a ja si to do konce zivota vycitala................

hanndy
12. lis 2013

@renca1978 ne neposilaji,ale hrozí..Reni to měření plodovky to dělají u nás jen na genetice z doktoru to nikdo nedělá sam od sebe..a z Gen.tam me hlidaji..ti říkám tady je to vše na švestku i s kammoskou jsme si vjely k vůli tomu blbcovi do vlasu..

hanndy
12. lis 2013

@renca1978 ale když tady žádný profici nejsou a nebo jsem případ..já něco vymyslim

renca1978
12. lis 2013

@hanndy skoda, ze to mas do Prahy tak daleko, nekoho bych ti sehnala................prave proto, ze mas malo plodovky ti ma delat UZ pokazdy.............fakt si koleduje o pruser............ja bejt tebou, tak se tomu spitalu nebranim, aspon to konecne zacnou resit!!!

hanndy
12. lis 2013

@renca1978 já se špitálu nebranim,radsi budu lezet tam,nez se doprosovat,ale vše je na hranici,tak to zatím nechavaji a me taky jinak nic nejni,já se domluvim na ty genetice...

renca1978
12. lis 2013

@hanndy tak uvidis............ 😉

mariiianka
12. lis 2013

@hanndy brouku,to je hrozný s tím tvým dr.,ale Renča má pravdu,zkus to nějak řešit za včasu.To snad není ani možný,že to tomu kreténovi je jedno,neboj se hvězdička bude v naprostým pořádku.Myslím na tebe už od rána a pořád jsem lítala k pc jestli už jsi se ozvala

ratatooy
12. lis 2013

@mariiianka jj jsem celá neboj,nam jen nejde net věčně

mariiianka
12. lis 2013

@ratatooy a jak je,ještě to trochu zvládáš.Ještě celý měsíc viď

ratatooy
12. lis 2013

@slaboska ahoj hele to očkování je sice jako povinný ale povinný není mužeš říct že nechceš očkovat ditě ničím a oni nemužou,sice se pak budeš setkávat u doktorky s kecama kdyby byl očkovanej a bla bla bla....ale fakt ta kamradka nemela malyho za cely 3roky kluka nemocnyho

ratatooy
12. lis 2013

@mariiianka jj přesne mesíc,no už mám co dělat nejvíc me ale serou ty ruce nemužu vubec nic udržet už se m blbě řídí protože ruce mi u řízení brní,a ta bolest v noci ani nemluvim,do toho me bolívá celá pravá strana břicha takže už to neni na žadny tůry

ratatooy
12. lis 2013

@renca1978 ahoj tak jak u vás už jen do pondělí?se máte😀hele malyho v tom 33tt změřily na 2750g

hanndy
12. lis 2013

@mariiianka jj neboj já si ted prijdu jjak boxovaci pytel....Petr mi tady taky porad něco husti,prijdu si jjak neschopnej debil,ale když po něm chci at jede semnou,tak nemůže..chci usnout a probrat se v únoru...

mariiianka
12. lis 2013

@ratatooy tak to musí být šílený.Já to asi dneska přehnala s prací a děsně mě bolí kyčle v noci zase křeč do lýtka.Doufám,že už to mám taky aspoň za měsíc 😅

ratatooy
12. lis 2013

@mariiianka no je to sranda,aspon že v ty šklce se to už lepší