IVF v únoru, březnu,... 2013 🙂

reennddyy
21. únor 2013

Ahoj holky,vím že je tu založená diskuze už o IVF,ale je poněkud starší a tak nějak to celý přečíst,by mi trvalo věčně.A tak sem se rozhodla založit další diskuzi na toto téma,tak se nezlobte 🙂 Jinak já mám naplánovanou IVF na březen...Dnes jsem vyfasovala injekce a od mrchy začínám píchat(kolem 2-3.3 má přít)...Tak bych si s někym o tom ráda povídala,vyměňovala názory,atd...

ratatooy
8. dub 2013

@lucik1986 to už si nepamatuju ale při odberu cca 16mm je to možny?asi jo to ti ještě doroste neboj kdy maš opu?ješte až tak za tyden ne minimalne?

lucik1986
8. dub 2013

@ratatooy já zatím nevím, ale dřív jak za týden to asi nebude 🙂

janice_opice
8. dub 2013

tak holky, krev nabraná, pěkně jsem jim to tam řekla a mrcha se rozjíždí čím dál tím víc. Zítra v poledne si mám volat co kdyby náhodou.....což je blbost a pak vysazuju utrogestan a přiznávám, že v pátek jdu do hospody!!! aspon si dám na vaše zdraví

renca1978
8. dub 2013

@slaboska presne tak 😉

slaboska
8. dub 2013

@renca1978 je to peklo,teprve ponděli,ja se do toho čtvrtka snad zblaznim 😉 řikam si,že pak budu do porodu klidna,ale vim,že to neklapne ☹ už at si radši pišeme co i mimčo děla 😀

ratatooy
8. dub 2013

holkyyy ja vam musim napsat...ja mam kamaradku debila...co by jste na to řekly,,,snaži se o druhe dite první ma přirozeně hned na první šup a ted už nebere půl roku antiko tak tento meic začla s tím že ji prvne začly bolet prsa,pak noční žranice a ona ani nečekala do zmeškání ms aby si udelala test a šla se naložit do vřelý vany a dala si víno k tomu......nevim kdo z vas to zná ale toto je babská rada pro potrat tak je asi debil ne?

renca1978
8. dub 2013

@slaboska presne tak, ty se mas, ses o hodne napred proti mne..............

renca1978
8. dub 2013

@ratatooy to je............. 😒

slaboska
8. dub 2013

@renca1978 sice jsem napřed,ale věř,že nervy mam jak ty. ☹ pořad se třepat,aby vyšetřeni dopadli dobře.po tehle genetice už jich moc naštesti neni,ale my to zvladneme až do konce 😉

slaboska
8. dub 2013

@ratatooy to je...ale viš co,to muže udělat jen člověk,ktery nezažil to co my.pk si toho jinak važiš.

ratatooy
8. dub 2013

@slaboska jj to asi jo nechci bejt svině ale za to bych ji ted přála aby jim to nejakou dobu nešlo

slaboska
8. dub 2013

@ratatooy nebudem přat nikomu nic zleho,ale neboj každymu se to jednou vrati,ikdyž to co udělala je pro nas nepochopitelne 😠

ratatooy
8. dub 2013

@slaboska jj vrátí třeba nekde jinde

renca1978
8. dub 2013

@slaboska to sice zvladneme, ale s sedivym hárem 😀 😀 😀

ratatooy
9. dub 2013

@hanndy ahoj tak dnešní opetovný test na pregnyl 7den po ET je už zas silnejší takže to už nebude asi pregnyl😀

ratatooy
9. dub 2013

tak se mi spinění vrátilo nebo co me snad klepne pepka no asi to nebudem mit v klidku jak poprve 😀 no nic jedem ke kamošce na navštěvu at se furt nekontroluju

renca1978
9. dub 2013

@ratatooy ja myslim, ze to budes mit v pohode 😉

mariiianka
9. dub 2013

@ratatooy taky si myslím,hlavně že sílí 😉

mariiianka
9. dub 2013

dnešní testík,mýslím,že trochu zesílila 😅

hanndy
9. dub 2013

@ratatooy tak super a toho spineni si nevsimej to nic nebude hlavne ze nekrvacis

renca1978
9. dub 2013

@mariiianka jeeeeeeeeeeeeee, je krasne videt........... 🙂 sili, takze to uz mas jisty 🙂 🙂 🙂

hanndy
9. dub 2013

@mariiianka ja myslim ze dost zesilila gratuluju

renca1978
9. dub 2013

@mariiianka kolikatej den po ET to dneska je?

mariiianka
9. dub 2013

@renca1978 dnes 10 den,ještě pošlu pro srovnání 😉
@hanndy a co ty kočko,myslím na tebe a držím vše co mám 😉

mariiianka
9. dub 2013
renca1978
9. dub 2013

@hanndy taky mne zajima jak to s tebou vypada

hanndy
9. dub 2013

@mariiianka ja zatim nic,nemam matros a stejne bude bilej

slaboska
9. dub 2013

@renca1978 dobre ranko,ja nebudu do konce šediva,ale už rovnou bezvlasa 🙂
@mariiianka uritě zesilila,ta už je pěkna.
@ratatooy a bereš utrogestan?někde holky piši,že stači zvyšit davku,ale učinne je voda s citronem.

renca1978
9. dub 2013

@mariiianka je urco silnejsi 😉

renca1978
9. dub 2013

mne ta voda s citronem pomohla, a navysila jsem i Utrogestan.....od ty doby nic 🙂