IVF v únoru, březnu,... 2013 🙂

reennddyy
21. únor 2013

Ahoj holky,vím že je tu založená diskuze už o IVF,ale je poněkud starší a tak nějak to celý přečíst,by mi trvalo věčně.A tak sem se rozhodla založit další diskuzi na toto téma,tak se nezlobte 🙂 Jinak já mám naplánovanou IVF na březen...Dnes jsem vyfasovala injekce a od mrchy začínám píchat(kolem 2-3.3 má přít)...Tak bych si s někym o tom ráda povídala,vyměňovala názory,atd...

janice_opice
9. dub 2013

Gratuluju těhulím!!!!!!!!!a držím pěsti všem čekatelkám 😉 😉 😉
Já už mám mrchu v plném proudu 😒 😒 pěknej hnus a krev samo taky negativní
Ale příští týden jsem objednaná na konzultaci v novém Car na náš 5.IVF pokus 😉

ratatooy
10. dub 2013

dobre ranko holky,tak jsem dnes 8dní od ket tak pak hodím test ale budu testovat až do utery

mariiianka
10. dub 2013

@ratatooy také přeju dobré ranko 😉 .Tak já nevím,ale jestli to u nás není v pytli.Čárka je snad slabší než včera.Ale je fakt,že mám nějakou asi jinou sérii mamatestů,ach jo ☹

renca1978
10. dub 2013

@janice_opice ahojky Jani, je mi to lito, a moc drzim palce do dalsiho kola 😉

kockacz
10. dub 2013

@mariiianka neplas a hod sem foto 😉

renca1978
10. dub 2013

Dobre ranko holky 🙂

janice_opice
10. dub 2013

@renca1978 no já jsem se právě rozhodla, že půjdu jinam - ani ne kvůli neúspěchu,ale kvůli hodně jinejm věcem tak doufám, že to bude k lepšímu🙂když si to tak vracím zpět tak ten 4. pokus byl celý takový nějaký pos...

renca1978
10. dub 2013

@janice_opice se ti ani nedivim, bych taky zmenila CAR

renca1978
10. dub 2013

@mariiianka ahoj, co blaznis?posli to sem pro srovnani, moc se mi tomu nechce verit, vcera byla krasna......

ratatooy
10. dub 2013

@mariiianka ja mam taky dnes jinej test a zda se mi taky malinko slabší uvidi se zitra

holky tak co si o tom myslíte špinení pokračuje uvedomila sem si že sem v dobe ms zrovna dnes bych to mela dostat normálně špíním 5den
@hannddy

janice_opice
10. dub 2013

@mariiianka neblázni to bude těma testama.........včera jsem zrovna někde brouzdala a psala tam holčina jak si ořvala negativní testy - ani čárečka a druhej den šla na krev a měla hcg 615 🙂 Vydrž!!!!
@renca1978 holka já se tam nějak těším tady jsem vlastně byla jen z nostalgie, že odtamtud mám Kubíka, ale to sídlili ještě jinde a byli tam jiní lékaři tak nemám důvod tam zůstávat. Nový CAR nový vítr, nový přítup, nnové všechno🙂

mariiianka
10. dub 2013

@ratatooy ty máš krásný testy,ale kvůli tomu špinění bych zavolala do car.Jeden dva dny beru,ale pět dní,to už se mi zdá moc.Nevím,seš docela kliďas,to já už bych dovno byla na chocholouška 😅

janice_opice
10. dub 2013

@ratatooy Já si myslím, že jsi v pohodě...a to špinění je prý normální, má ho hodně holek nebooj a drž se, je to tam🙂

mariiianka
10. dub 2013

@kockacz
@renca1978
@ratatooy já vám to sem dám,ale fakt nevím jestli něco vykoukáte ☹

mariiianka
10. dub 2013
ratatooy
10. dub 2013

@mariiianka jo ja sem v klidu celkem budto to bude nebo nebude jedno dite mám,a když nebude tak aspon v klidu dostavime barát neco udelám pořádne se sebou abych nebyla metráček a tak za dva roky jdu do toho znova😀

ratatooy
10. dub 2013

@mariiianka ja ho vidim celkem jasne maš na zítra stejnej test?to bude tím že je každej jinej ja to taky mam každj jinej a čarka je slabší

ratatooy
10. dub 2013

@janice_opice právě všude čtu že to má plno holek dokonce vyloženě krvácení nic pohoda,no řikam si že je to bud tím že sem v dobe ms nebo se vstřebává jedno embryjko

mariiianka
10. dub 2013

@ratatooy tomu říkám přístup.Máš můj obdiv 😉

mariiianka
10. dub 2013

@ratatooy stejný mám,tak uvidím.Mě stejně příjde,že ta čárka vyleze dlouho 😒

mariiianka
10. dub 2013

Jsem zralá na chocholuška,holky kdo říkal,že tam má ty známí 😀 ,brzo se mi to bude hodit a myslím,že to nebude dlooouho trvat 😀 😀 .A to jsem myslela,jak to budu brát v klídku 😅

hanndy
10. dub 2013

Dobre ranko,
@ratatooy krasny testiky urcite sili,ale jak se testi kazdy den a jinyma testama,tak to nejni tak videt

renca1978
10. dub 2013

@mariiianka no nevim, uvidis zitra, doufam, ze bude vse v poho, moc ti to preju 😉

ratatooy
10. dub 2013

@mariiianka to vubec neva že vyleze dlouho to je ješte menším množstvím hcg to sem mela i u malyho nikdy sem nemela na testu takový dálnice ani ve 3mesici
tak sem si zavolala na kliniku a prej je to normlani stejne mi nezbyva než čekat ale kdyby začala nejaká velká krvárna mám volat no,a prej klidovej režim no to sem zvedavá teda ještě že malej je hodnej a vyhraje si sám

ratatooy
10. dub 2013

@hanndy no jasny ted už mam všechny stejny až do utery tak uvivdime

mariiianka
10. dub 2013

@ratatooy tak to je dobře,že jsi volala,aspoň máš jistotu.A klidový režim je co,to snad ani neznám 😅
@renca1978 taky se ti to nezdá viď.A to jsem měla po ráno moc dobrou náladu 😒

hanndy
10. dub 2013

@mariiianka ty telatko co to delas nerikala jsi ze budes testit ve ctvrtek a tyhle mamatesty jsou strasny jestli jsi si vsimla,tak ani kontrolni nejni nal extra tmava,kup dr.max a ja myslim ze stresujes zbytecne

kockacz
10. dub 2013

@mariiianka taky tam carku vidim. sice slabsi, ale je to ten novy test, ktery uz par holek docela zdrblo. Kdyz jsme ted naposled testovala, nechtela jsem ho 😒 https://www.modrykonik.cz/diskuse/jsem-tehotna/...

renca1978
10. dub 2013

@mariiianka hele, ale jak pisou holky, kup si jinej test...............ja tomu moc nerozumim, rozhodne videt je, mozna je to fakt tim testem.asi bych zati m zadny zavery nedelala 😉 Jak se citis ty?

mariiianka
10. dub 2013

@hanndy samozřejmě že říkala,ale copak se to dá vydržet 😅 .Nejradši bych netestovala už vůbec a nechala ortel na pondělí.To já vidím že ta kontrolní je slabá,ale že i ta druhá,že tam skoro není,to se mi fakt nezdá.No teď už s tím nic nenadělám 🤐