• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v únoru, březnu,... 2013 :-)

18. prosince 2013 
@ratatooy krásný testy,co já bych za to dala,kdybych je měla takhle každý den :grinning:
12. dub 2013 v 08:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mariiianka jenze ty mi dusici nemaji vubec nic spolecnyho s tema vasema,podle me stou to falesnaci a nebo blbe vylezla barva a kde mame foto o tebe dneska
12. dub 2013 v 08:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hanndy ty chceš zase fotečku??? :grinning: :grinning: :grinning:
12. dub 2013 v 08:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hanndy podívej se včera na můj test a ve středu,taky jsem to lovila.Tak nestresuj a chceme to vidět,my si to najdeme.A co dneska břicho,už bolesti přešli?
12. dub 2013 v 08:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
12. dub 2013 v 08:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hanndy nic moc,ale stále jsou //
12. dub 2013 v 08:44  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mariiianka to jsou krasny 2 holky
12. dub 2013 v 08:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hanndy myslíš?Mě se ta druhá zdá pořád stejná jako ten 8.den.No co,v neděli dojde na jiný test a jsem sama zvědavá,co to ukáže :grinning: .Ukaž nám svýho dušíka
12. dub 2013 v 08:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mariiianka prosím teco blázníš vždyt j máš taky takovy,hold nektery testy si delaji co chcou
12. dub 2013 v 09:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mariiianka hodim vam foto ted jsem delala jinej a ten je uplne bilej,takze to byli falesnaci a tim testovanim koncim
12. dub 2013 v 09:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ratatooy já neblázním,já už jsem si zvykla,takže pohoda :grinning: .Tohle je ještě starší mamatest a už mám jen ty nový,což už asi nemá cenu dělat.Takže už žádný stres,prostě to tam je a hotovo :grinning: .Já jen myslela jak ty je máš hezky pravidelný,jenže já když mám každý test jiný,tak co bych vlastně chtěla :grinning: :grinning:
12. dub 2013 v 09:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hanndy foto hoď,ale pokud jsi ho dělala ráno a teď znova,tak přeci nemůžou být stejný,věřím,že mi to najdeme :wink:
12. dub 2013 v 09:11  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mariiianka ted mi pani v albu poradila udelat test odpo že by mohl bejt silnejší že to tak mela po ketu a že zn á plno holek co to mely me teda nenapadlo delat test odpo
12. dub 2013 v 09:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
proste nic
12. dub 2013 v 09:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hanndy u 11 bych řekla že ho vidím,a kdy jdeš na krev?
12. dub 2013 v 09:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ratatooy ta 11 to je ta streda odpoledne i na tom druhym je neco videt,ale seru na to,proste to tam nejni a kdyz pres vikend neprijde mrcha,tak v pondeli zavolam a pujdu na krev,ale zase se nebudu muset omlouvat kouli :grinning: ta se bude omlouvat me za milne info. :grinning: :grinning:
12. dub 2013 v 09:54  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@hanndy :grinning: jooo kouleee:grinning: no uvidiš snad nedojde a pak si zdelime vysledky z krve:grinning:
12. dub 2013 v 09:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hanndy já ho taky na 11 vidím a na tom prosředním tam ve skutečnosti taky je?Mě tam příjde takový obrys slabý.A ten třetí?Tak takový test znám
@ratatooy tak půjdeš na odpolední testík?Budeme se těšit.Já myslela,že ráno to je nejlepší,ale ono každý tělo je jiný.Já bych tam teda nic nemla.Ale zkusím teda taky :grinning: ,když už ty testy mám,tak ať si je užiju,ale pochybuju,že já tam něco budu mít :sweat_smile:
12. dub 2013 v 10:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mariiianka no to sem si myslela taky jenže je fakt že ja třeb jdu na zachod ve 4 a pak v 6 a test delám tech 6 uvidim skusim,taky to skus když už je mame doma at je použijem u me je to třeba naposled:grinning:
12. dub 2013 v 10:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ratatooy a u mě je to fuk,protože mám ty nový mamatesty,tak s těma rozhodně díru do světa neudělám :grinning: :grinning: :grinning:
12. dub 2013 v 10:05  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mariiianka jj na tom prostrednim taky je a ten posledni ani prd,ale zkuste to odpo.
12. dub 2013 v 10:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hanndy jo tak se podívej odpo,jak bude ten můj vypadat :grinning: ,nebude na něm nic :sweat_smile: :sweat_smile: .Kdy jdeš na tu krev???
12. dub 2013 v 10:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mariiianka vzdyt uz jsem psala ze jestli ms neprijde pres vikend,tak tam v pondeli zavolam a ja myslim ze odpo.ho budes mit peknej ja ten odpo mela taky nejsilnejsi,ale taky posledni
12. dub 2013 v 10:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hanndy a jo,jéééé tak promiň :grinning: .Hele to jsou ty nový testy,tak tomu nevěř,že to tam bude :sweat_smile: :sweat_smile: .Ale už to prožívám v naprostým klídku,ale přeci ty testy jen tak nevyhodím že :grinning:
12. dub 2013 v 10:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mariiianka sem si mela koupit nejakej test 25 citlivost
12. dub 2013 v 10:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ratatooy tak na tom bych já asi už vůbec nic neměla :sweat_smile:
12. dub 2013 v 11:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mariiianka no toby me ale zajimalo kdyby přece jen hcg rostlo tak by byl aspon duch i na silnejší testu
12. dub 2013 v 11:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ratatooy tak nad tím jsem taky přemýšlela,nějak tomu asi nerozumím.A máš šanci ještě sehnat test,já teda ne.Takže mi zbývají zmetečkové.
12. dub 2013 v 11:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mariiianka ja určo pojedu zitra do mesta nebo řeknu manžovi at ho koupí
12. dub 2013 v 11:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mariiianka sory jestli to vyznelo nak spatne,ale uz jsem to tady psala nekolikrat a jsem podrazdena,tak se omluvuju
12. dub 2013 v 11:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek