IVF v únoru, březnu,... 2013 🙂

reennddyy
21. únor 2013

Ahoj holky,vím že je tu založená diskuze už o IVF,ale je poněkud starší a tak nějak to celý přečíst,by mi trvalo věčně.A tak sem se rozhodla založit další diskuzi na toto téma,tak se nezlobte 🙂 Jinak já mám naplánovanou IVF na březen...Dnes jsem vyfasovala injekce a od mrchy začínám píchat(kolem 2-3.3 má přít)...Tak bych si s někym o tom ráda povídala,vyměňovala názory,atd...

sisi137
9. bře 2013

@hanndy cítím se uplně normálně, občas břicho jak na MS jinak nic. Mám testovat 19/3
@renca1978 ahoj Reny, neboj se, stačí jedno vajíčko a jedna spermijka k tomu, aby bylo miminko. Chodím do jedné diskuze, kde se podstupují hlavně minimálky a nativy a tam je jedno vajíčko naprosto běžné a už je tam spousta těhulek a i maminek 🙂 Dokonce je tam holčina, která měla jedno embryjko a nedávno se jí narodili dvojčátka 🙂 Držím pěsti ať je to právě to pravé vajíčko. a ať se dnes dozvíš dobré zprávy

renca1978
9. bře 2013

@sisi137 ahoj, dekuju ti moc za zpravicku, moc hezky napsane.Kez by to byl i muj pripad a vyslo to.Jeste jednou diky

sisi137
9. bře 2013

Čím jsi stimulovala a jaké jsi měla dávky? Zarazilo mě, že jsi psala, že u vás na nic nepřišli-typovala bych tě na nízké amh.

hanndy
9. bře 2013

@sisi137 a to to do 19.vydrzis 🙂
@renca1978 na 9 drzim pesti,neboj urcite tam na tebe bojovnicek do pondeli pocka

sisi137
9. bře 2013

@hanndy nejsem testovací typ takže jooo vydržím 😀 zastávám teorii dokud nekrvácím a nemám negativní test tak jsem těhotná tak si ten pocit chci nechat co nejdýl

hanndy
9. bře 2013

Ty tak to jsi dobra,ja jsem posledne taky vydrzela do 14dne a kokaly tam na me //,ale bohuzel byly pregnylovy..no ja bych to mela dostat podle normalni mrchy 14,tak treba to taky vydrzim 😒 😀

sisi137
9. bře 2013

@hanndy Pregnyl 14 dnů od et? To se mi zdá až nemožné 😨

hanndy
9. bře 2013

No a jak pekne,ale malo jsem pila tak to taky bylo asi tim,proto jsem ted testila jak dlouho se ve me ted bude drzet,kdyz piju 2-3 litry denne a 11den bilo

renca1978
9. bře 2013

Holky, tak jsem mluvila s embryolozkou, pry to vypada dobre, vajicko se oplodnilo, ale pry nemame vyhrano.Taky se pry muze stat, ze se prestane vyvijet a ET nebude.Tak nevim, o moc lepe mi neni, nezbyva nez doufat a verit 🙂

hanndy
9. bře 2013

No vikend bude rozhodujici,ale musis mu verit 🙂

mariiianka
9. bře 2013

@renca1978 nezoufej dvě děti ještě stihneš.Já taky chtěla mít dvě děti do 30.,no a podívej,hold člověk může chtít cokoli,ale osud si jde svoji cestou ☹ .A co bojovníček,doufám,že se mu daří a bojuje

renca1978
9. bře 2013

@mariiianka Ahojky, vajicko se oplodnilo, ale do pondelka daleko, pry zalezi jak se dal budou delit bunky, pokud se deleni zastavi, je rozhodnuto, zadny ET neprobehne, porad jeste v duchu doufam

sisi137
9. bře 2013

@renca1978 Reny věř mu, ono ti nic jiného nezbyte. Ale žasnu nad tvrdou upřímností embryoložky 😕 Máš zítra zas volat nebo až v pondělí rovnou et(věřím, že bude)?

mariiianka
9. bře 2013

@renca1978 ach,tak snad bude silný a vydrží.Sakra proč je to tak složitý ☹ .No já jsem zvědavá na sebe,taky se toho bojím,že žádný vajíčka nebudou ☹ .Držím moc moc moc palečky

renca1978
9. bře 2013

@sisi137 Ahojky, mam volat az v pondeli rano, mezi 8 a 9 hodinou.no, pravdou je, ze mi stejne nezbyva nic jinyho nez verit..........uff, to cekani je hruza

renca1978
9. bře 2013

@mariiianka DEkuju, taky si rikam, proc prave ja to mam tak tezky, ale pritom vim, ze nejsem jedinna, kdo to ma tak slozite.Kdybych aspon vedela, ze to jednou urco prijde, byla bych klidnejsi, skoda, ze nejde videt do budoucnosti. 🙂

sisi137
9. bře 2013

@renca1978 no uplně vím o čem mluvíš, pro mě doba kdy byli embrya v laboratoři byla uplně nejhorší. Při prvním ivf jsem měla taky jen jedno zralé vajíčko, z nepochopitelných důvodů chtěli PK a kupodivu vydrželo až do blastocysty, ale nechytlo se.

renca1978
9. bře 2013

@sisi137 Aha, to je skoda, kdyz to vydrzelo i PK ☹ a pri dalsich stimulacich si mela vice vajicek?ja stimulovala Fostimonem

mariiianka
9. bře 2013

@renca1978 pane jo,volat až v pondělí,tak to je docela mazec.Takže se radši na to nemám moc těšit,no uvidíme,jak dlouho si s náma osud bude pohrávat,ale věř mi,my to stejně VYHRAJEME!!! 😵

sisi137
9. bře 2013

@renca1978 při druhém ivf jsem měla 4 vajíčka, embryjka do 4-tého dne hezká ale ten 4-tý den, kdy mi je transférovali už zbyli jenom 2 horší. Paradoxně se jedno chytlo, ale jen na chvilku. No a pak jsem měla jen minimálky-jednou 4 vajíčka a ostatní pokusy po 2.

reennddyy
autor
9. bře 2013

Tak holky dnešní utz - na pravé straně 1folík a na levé 6folíků...Nadále píchat 200jednotek Puregonu + 1injekci Orgalutranu a ve středu opět na utz+krev a domluvit OPU 🙂 Jupí,mám takovou radost,že se to už blíží 🙂

hanndy
9. bře 2013

@reennddyy ,tak parada a kdo te vysetroval Michalek a nebo Spicka? 😉 uz se ti to blizi neboj

reennddyy
autor
9. bře 2013

@hanndy Bohužel Špička ☹ Mám radši Michálka,je milejší a víc si s člověkem popovídá...Špička je takovej odměřenější...

hanndy
9. bře 2013

Tak to jsme na tom stejne.. Mich.je zlaticko,tak preju at ve stredu na nej narazis ja ho mela celou dobu

reennddyy
autor
10. bře 2013

@hanndy Už teď vím,že tam ve středu nebude ☹ Páč ve středu ordinuje v Prachaticích...Ale na OPU si ho chci zkusit vyžádat 🙂 Jedna holčina mi psala,že to tak taky udělala a vyhověli jí....Tak uvidím

renca1978
10. bře 2013

@mariiianka vcera to bylo nejhorsi, dnes je mi o neco lepe, ale stejne je to psycho, at uz je zitra rano.Ale jak rikas, MY TO DAME 🙂

bendina
10. bře 2013

Ahoj holky, tak jsem se včera večer dočetla na netu, co všechno nesmím jíst v těhotenství a skoro jsem z toho nespala, protože půlku z toho normálně jím 🙂, pak jsem si četla nějaké staré diskuze tady na koníkovi a celkem jsem se uklidnila, protože to tak měla spousta holek a mimča měly v poho 🙂 .

hanndy
10. bře 2013

Ahoj holky tak dnesni test 8 po Et bilo ☹

ratatooy
10. bře 2013

@reennddyy to je normlani když jdeš na utz a ješte maš ms tady na to dr musi byt zvyklý ja sem začla brat po druhe marvelon poprve mi to tenkrát nic neudelalo a ted.....začla sme brat když sem to dostala jak sem vzala prášek ms se mi zastavila dostala sem to znovu v pulce platička a mam to do ted už 11den,a tak silný a v utery jedem pro leky a na utz takže to budu mit určo taky a rozhodně to nebude jen špinění,pokud do utery teda nevykrvácím 😀

ratatooy
10. bře 2013

@hanndy to je brzo