IVF v únoru, březnu,... 2013 🙂

reennddyy
21. únor 2013

Ahoj holky,vím že je tu založená diskuze už o IVF,ale je poněkud starší a tak nějak to celý přečíst,by mi trvalo věčně.A tak sem se rozhodla založit další diskuzi na toto téma,tak se nezlobte 🙂 Jinak já mám naplánovanou IVF na březen...Dnes jsem vyfasovala injekce a od mrchy začínám píchat(kolem 2-3.3 má přít)...Tak bych si s někym o tom ráda povídala,vyměňovala názory,atd...

renca1978
27. bře 2013

@slaboska 16dpET

ratatooy
27. bře 2013

@renca1978 no ty sou vystavní

slaboska
27. bře 2013

@renca1978 tak tedka už maš uplně stejny test jako ja 😀 ja mam radost i za tebe 😀 😀

renca1978
27. bře 2013

@slaboska Dekuju 😉 😉 😉

slaboska
27. bře 2013

@ratatooy aha,tak to jo.ja si pravě už pak nepichala,tak jsem testila už 7.den,ale neboj je jedno kdy budeš testit hlavně,že je tam najdeš 😉

renca1978
27. bře 2013

@ratatooy dekuju 😉

slaboska
27. bře 2013

@renca1978 tak jdu na to,uffffff,to jsou zase nervy.pak napišu jak jsem dopadla,ale až odpol.musim jěště vřidit nějak věci,jsem doma,ale dan.přiznani jsem nechala na posledni chvili ☹ ☹ tak na mě mysly a drž pěstičky.děkuji 🙂

renca1978
27. bře 2013

@slaboska jasne ze jo, drz se, a bude to dobry, uvidis 🙂 pak napis 🙂

hanndy
27. bře 2013

@renca1978 no jo to uz snad vic tmavsi byt nemuze 😀 gratulace devce

hanndy
27. bře 2013

@slaboska taky drzim palce

hanndy
27. bře 2013

@ratatooy hele nevim ja nad tim budu premyslet az je/ho budu mit v brisku,ale testiku mam asi 5,chtela bych vydrzet alespon do 10 dne,hlavne jsem rekla priteli ze si je veme k sobe abych zase neducharila jenze on je horsi nez ja ten by nejradsi testil uz od 5 dne 😀 😀 a jak to ze u vas jeste pichaji pregnil na lepsi uhnizdeni?? me ho dobli ted k vuli ovu a pak jen utros

hanndy
27. bře 2013

holky dotaz jak vymazu ty zpravy z upozorneni?? jde to vubec??

renca1978
27. bře 2013

@hanndy tak to nevim

ratatooy
27. bře 2013

@hanndy no u nas se dava na lepší hnizdění pregnyl tyden před ket a v den ket a už od patku ted což je 4dny před ket píchám agolutin u nas asi moc neuznavaji utrouš nebo jo mela sem ho ale až po agolutinu což je cc 15dní po ketu

ratatooy
27. bře 2013

@hanndy ja ymslim že nejde nic ta neni na mazaní

ratatooy
27. bře 2013

no jinak mam obvolanj car aby rozmražovaly takže rozmrazí v pondeli a v utery jedem na to v po budou volat v kolik hdin to bude takže až přijdou kolednici na pomlázku tak ja budu s mobilem na krku 😀 😀 ,tak sme se domluvily že začnu rozmražovat jednu pajetu kde jsou dve embrya,jedna blastocysta a jedna expandovana blastocysta což je ještě o neco lepší ve vyvoji a domluvily jsme se že pokud přežijí obě nechame vložit obe pokud jedno tak jen jedno at si to mimisci rozhodnou samy jetli u nas chteji byt obe nebo jen jedno,co ma byt se stane,už sem se nad tim napřemejšlela dost 🙂 🙂

renca1978
27. bře 2013

@ratatooy presne, hlavne at se zadari a narodi se zdrava miminka 🙂

ratatooy
27. bře 2013

@renca1978 no to viš že se u dvojčat budu bát aby se nenarodily moc brzo aby mi nerupla jizva ale tak snad bych to dala

renca1978
27. bře 2013

@ratatooy Mne tady par holek napsalo, ze moje // vypadaj na dvojcata.................radsi bych jedno mimi, ale co, stejne bych s tim nic nenadelala

ratatooy
27. bře 2013

@renca1978 no jasny človek uvidí ty dve bych taky neřešila horši by to bylo už s 3 to už bych asi usela řešit redukci ikdyž nerada ale zdravotne bych to nedala,no snad se nam taková situace všem vyhne

hanndy
27. bře 2013

@ratatooy no me budou volat zitra protoze jak je to vsechno na rychlo a jeste ta uspavacka k tomu,tak to musi domluvit s anesteziologem a v laborce a to se dozvim i vic,mi taky nakonec nechame rozmrazit jen 2 a vcera jsem se dozvedela ze je mrazili po 3 dnech a ne v blaste,tak jsem na to zvedava 😒 a v sobotu si akorad zavolam jak to vypada a pojedu

hanndy
27. bře 2013

@renca1978 to ja bych dvojcatka brala 😀

ratatooy
27. bře 2013

@hanndy a k čemu uspavačka?jako po opu?me už se všichni motáte dokupy a neim pořadne kdo co ma tak se ptam furt dokola jedinou renču a jeji testyyy už si pamatujuuuu 😀 😀 😀

ratatooy
27. bře 2013

@hanndy jinak ja bych dvojčata tak brala kdyby to bylo moje rvni těhu a nebyla sem po cisaři

hanndy
27. bře 2013

@ratatooy protoze me se spatne dostavaji do delohy hrozne dlouho to trva,a zkousely projit do del.pri opu jen na zkousku a to slo uplne v pohode pry,tak jsme se domluvili na kratky narkozce,me se momentalne nemotate protoze je nas tady malo 😀

ratatooy
27. bře 2013

@hanndy aha no a proto u nas v caru při kontrolnim utz delaji zkoušku pruchodnosti do delohy

hanndy
27. bře 2013

no prave to u nas ne,ale ja jsem zato fakt rada,protoze budu v pohode a doktor taky rikal ze to bude asi nejlepsi reseni ze se u toho nebudeme nervovat oba dva.. Ja fakt travila na sale tak 15-20min nez to tam dal 😢 🙂

@slaboska tak jak??

sakalmilion
27. bře 2013

ahojky holky...tak jsem dnes po UZ...narostlo 11 velkých folíků 🙂 a v pátek na OPU...a pravděpodobně příští středu ET... 😀 už se těším

hanndy
27. bře 2013

@sakalmilion no parada,tady to jede,tak snad budeme i vsechny tehulit 😀

sakalmilion
27. bře 2013

@hanndy no určitě...já si jinou variantu ani nepřipouštím 🙂 musíme myslet pozitivně a ono to klapne 😉