IVF v únoru, březnu,... 2013 🙂

reennddyy
21. únor 2013

Ahoj holky,vím že je tu založená diskuze už o IVF,ale je poněkud starší a tak nějak to celý přečíst,by mi trvalo věčně.A tak sem se rozhodla založit další diskuzi na toto téma,tak se nezlobte 🙂 Jinak já mám naplánovanou IVF na březen...Dnes jsem vyfasovala injekce a od mrchy začínám píchat(kolem 2-3.3 má přít)...Tak bych si s někym o tom ráda povídala,vyměňovala názory,atd...

hanndy
4. lis 2013

@mariiianka tak na to jsem taky koukala ale já toho dneska projela tolik ze už nevim kde.. 😅

slaboska
4. lis 2013

holky tak očkovani jsme zvladly,mala sice plakala,ale jen chvilku a pak 5 hodin spala tedka si hraje tak snad to bude dobry
@hanndy ty bodyčka jsou pecka 🙂

renca1978
4. lis 2013

@mariiianka ale ono uz ted to magnezko stejne nema zadnej efekt..............a ceho se bojis?jako ze bys rodila predcasne?neboj, to si nemyslim...............vem si mne, tvrdne mi bricho uz myslim od 6 mesice a neberu ho za cely tehu vubec..............To s mym dr. je super komunikace, piseme si i pres Viber na mobilu.............a rikal, ze udela co mi na ocich uvidi............uz jsme se s nim domlouvali i na druhy mimco.........nikoho jinyho nez jeho u porodu nechci...........s nim se nebojim niceho

mariiianka
4. lis 2013

@renca1978 no já ho mám hlavně kvůli tomu zkracování čípku a předčasnýho porodu se nebojím,ba naopak byla bych radši klidně v 37 tt.Možná si teď řekneš že jsem blázen že chci tak brzy rodit,ale ležet na vánoce v nemocnici se mi fakt nechce 🙄

mariiianka
4. lis 2013

@slaboska tak super,jste statečný holky 😉

mariiianka
4. lis 2013

@hanndy no tak to mi ani neříkej,že už nevíš kde 😠 😀 😀 ,najít a šup sem s tím 😉 😀 😀 😀 😀 😀

slaboska
4. lis 2013

@mariiianka je to šikulka a ma 4,77kg a 58cm 🙂

hanndy
4. lis 2013

@slaboska to jste holky šikovný a 5h spánku to byl luxus vid?

hanndy
4. lis 2013

@mariiianka at dělám co dělám tak nevim našla jsem ale je to velikost do 6 let jedine ze by jsi Adu zmenšila 😅

slaboska
4. lis 2013

@hanndy no to byl luxus i mamka schrupla 🙂 kež by tak spinkala i v noci 😉

mariiianka
4. lis 2013

@slaboska jéééé,tak to už jste přešli i na větší oblečky ne

mariiianka
4. lis 2013

@hanndy no nebudu jí zmenšovat 😀 ,to nemusíš tak rychle hledat,jen kdyby jsi náhodou našla,tak víš kam hned poslat odkaz 😉

hanndy
4. lis 2013

@mariiianka to já musela kouknout hned za cerstva.. 😀

ratatooy
4. lis 2013

@renca1978 přesně mě už to bolí taky pořád

ratatooy
4. lis 2013

holky a jak očkujete nebo budete prcky,ja začinam byt teda proti jakymukoliv očkování,malymu sem davala prevenar jinak nic navíc,ale dr to očkuje zaroven s hexou a pořád čímdál víc čtu že se začíná potvrzovat že je u tohoto větší riziko SIDS hlavně když se to očkuje zaraz,malej teda nemel nikdy problem po očkování

hanndy
5. lis 2013

Dobré ranko ,tak kdopak už je cilouckej

slaboska
5. lis 2013

dobre rano 🙂
@mariiianka nosime vel.58 a 60,ale Vaness je drobna tak ji to trochu planda 😉
@ratatooy ahoj,viš jak jsme to s tim očkovanim udělali my?taky jsme se toho bali tak jsme se s Dr domluvili a rozdělila nam to na vickrat.očkuje se 3x,ale my to mame na 6x je to pry ěetrnějši pro ty dti a zvladaji to lip.

renca1978
5. lis 2013

Ja slyšela ze ten prevenar má o 3 viry navíc,tyto 3 viry se vyskytují v Americe,Takze se doporucuje píchat prevenar rodinám co lítají do Amery....takže jinak Synflorix....o těch dalších netuším...

mariiianka
5. lis 2013

dobré ranko...........
@slaboska tak to budete mít doma takovou modelku jako my 😀 ,jako sehnat na Aďu kalhoty,aby jí nepadali,to je teda něco 😀 😀 .Takže kalhoty máme většinou 128 a trička s dlouhým rukávem 134-140 😅

renca1978
5. lis 2013

Holky já už chci do ty poradny to čekání a zvědavost jak se domluvíme s dr. Je k nevydržení

mariiianka
5. lis 2013

@renca1978 už je to moc dlouhý viď 😒 .Taky jsem tak nedočkavá,já se těším zase na pondělí.Akorát co je pozitivního,že mám posledních pár dní neschopenku

slaboska
5. lis 2013

@renca1978 neboj už zitra se dočkaš 😉
@mariiianka to je radost sehnat nějaky oblečeni,ale Vaness bude po mě,takovy drobna 😉

hanndy
5. lis 2013

@renca1978 a na kolikatou tam mas zítra byt? Neboj to do zítra uteče

slaboska
5. lis 2013

@renca1978 ja zatim vim,že jsme očkovani na černy kašel a hexa vakcinu,jinak netušim co vše se očkuje,to se vždy dozvim jak očkujeme.jo a možna už jen 13 dni a Viky je mezi nami 😉

renca1978
5. lis 2013

@mariiianka na jednu stránku mi přijde ze to letí,na druhou ze se to vleče....jojo,konec Pn....je to lepší pocit,ze nemusíš hlídat porad hodiny ale zatím se pro mne nic nezměnilo,kam s tím Mega pupíkem můžu jít???🙂🙂🙂

mariiianka
5. lis 2013

@renca1978 za to mě se to nějak začalo táhnout 😠 .Ráno se probudím a říkám si už aby byl večer 😅 .Přestalo mě to tak nějak bavit,ale to bude taky tím,že předtím jsem vše chystala a teď nemám do čeho píchnout 😒 .Jo to bude skvělý pocit,ale taky budu furt zalezlá 😀

mariiianka
5. lis 2013

@slaboska no to je radost,ještě že v kiku mají na ní rifle co jdou nastavit na knoflíčky jako u těhotenských kalhot.No a počkej aby jsme druhý neměli zase opak,nějakýho otesánka 😀 😀 😀

slaboska
5. lis 2013

@mariiianka všimla jsem si,že v kiku maji i obr velikosti 😀

mariiianka
5. lis 2013

@slaboska to je pravda,ale jestli na děti,tak to nevím 😀 .No hold chudáček bude na dietě a do Aďi to budeme nutit nadále 😀 😀

slaboska
5. lis 2013

@mariiianka tak něco ušiješ 🙂 a mysliš,že drobna vydrži nebo se to muže 🙂 jěště změnit,mamka řikala,že ja taky byla vždy jak chrastitko 🙂