IVF v únoru, březnu,... 2013 🙂

reennddyy
21. únor 2013

Ahoj holky,vím že je tu založená diskuze už o IVF,ale je poněkud starší a tak nějak to celý přečíst,by mi trvalo věčně.A tak sem se rozhodla založit další diskuzi na toto téma,tak se nezlobte 🙂 Jinak já mám naplánovanou IVF na březen...Dnes jsem vyfasovala injekce a od mrchy začínám píchat(kolem 2-3.3 má přít)...Tak bych si s někym o tom ráda povídala,vyměňovala názory,atd...

slaboska
24. říj 2013

@renca1978 a mysliš,že ja to uměla?ja se malou bala s te postylky i vzit a koupat?to jsem měla smrt v očich 😀 vem si,že ja se tak bala,že mi vždy malou přiložili k prsu a po 15 minutach přišli a dali k druhymu,rotože ja se bala si ji otočit 😀 a nikdo se mě nesmal,pak jse to začala dělat nějak automaticky,neboj to daš.

slaboska
24. říj 2013

@renca1978 jasny mohla,dokonce jsem si i malou ohladila jak mi ji ukazovali,akorat nohama mi nešlo hybat 😀

slaboska
24. říj 2013

@mariiianka u nas je zataženo,tak pošly kousek slunička 🙂 Jožka ma pěkny kočarek 😉

mariiianka
24. říj 2013

@slaboska to si teda rozmyslím za toho Jožana 😠 😀 😀

slaboska
24. říj 2013

@mariiianka tak Pepča se ti lbi vic 😀 😉

mariiianka
24. říj 2013

@slaboska ani Pepča ani Jožan 😠 😝 😝 😀

renca1978
24. říj 2013

Vcera jak jsme cekali na dr. pred salama na chodbe, tak tam byl par, ona v nemocensky kosili, hezka holka.............rozdychavala kontrakce, chodila...............podotykam na verejny chodbe...............spinava kosile zezadu takovou tou ruzovou krvi............hrozny.................uplne mi ji bylo lito

slaboska
24. říj 2013

@mariiianka tak to řekni doma manželovi a uvidime jak pochodiš 😝 😀

renca1978
24. říj 2013

@slaboska a dali ti Vaness k prsu?

mariiianka
24. říj 2013

@slaboska já jsem pochodila dobře 😉 🙂 🙂

slaboska
24. říj 2013

@renca1978 jo dali a když jsem ze začatku nevěděla jak na to,tak mi dokonce pomohli tu bradavku dat do pusy,abych vděla jak na to a fakt se nijak netvařili,ja si myslim,že u těch rvorodiček jsou na to zvykli,že vi,že nemužeme vědět jak se co děla.i prvni kouani mě ji vykoouali oni,protože viděli,že se bojim,dalši den tam byla sestra semnou a kouala ja.a furt jsem se na něco ltala,male se udělal bolak a ja letěla za Dr.jestli ji nic neni 😀 a taky v pohodě na vše mi ochotně odpovidali.

slaboska
24. říj 2013

@mariiianka fakt?a jake jmeno vyhralo?

mariiianka
24. říj 2013

@renca1978 Reni neboj,to zvládneš,brzy se holky sehrajete 😉 .To máme každá strach a pak se z nás stanou super mámy 😉

mariiianka
24. říj 2013

@slaboska no jasně že jo,nakonec to bude Lukáš...........snad 😀

slaboska
24. říj 2013

@mariiianka tak to je lepši jak Jožka,za Lukyho Vam nadavat nebude 😉

mariiianka
24. říj 2013

@slaboska stačí když si vyžereme ty vánoce 😀 😀 😀

mariiianka
24. říj 2013

prozatím se loučím,jdu si užít ven sluníčka a odpolko nás čeká drakiáda,i když teda nevím nevím,protože se nehne ani lísteček 😅

slaboska
24. říj 2013

@mariiianka tak to ja tady zustanu sama ☹ tak ja jdu teda uklizet,mala si tak mam čas.tak večer papa

ratatooy
24. říj 2013

@renca1978 ja te nechci staršit ale aby si pejska nemusel vzit nekdo z rodiny třeba,oni děti sou nekdy dost nemocny kvuli zviřatům co jsou doma v byte,baraku,protže vypouští různy alergeny a nemoci ykdyž se to nezdá,a třeba tchýně mela hrozne dlouho problemy se žaludkem a nikdo ji nemohl přijit na to co ji je až šla na takovou bioresonanci a tam ji řekla že ma psí škrkavku od psa co mela jeji mamka doma tak ji daly kapky a dobry,ted zase sestřenice ma malou 8mesicu a od narození je furt nemocná,a všichni ji řikame at dá pryč kočky co maji doma a uvidi že se uzdraví

ratatooy
24. říj 2013

@mariiianka koukám že máš stojan na vaničku ten bych taky ještě potřebovala sehnat

ratatooy
24. říj 2013

@renca1978 s kojením ti pomužou,ukažou ti co a jak halvne když malá bude chtít,u nas to byla katastrofa takže ted kojení ani moc nezvažuju

mariiianka
24. říj 2013

@ratatooy jj,koupila jsem ho protože se nehodlám nikde ohýbat,tak snad to splní svůj účel

ratatooy
24. říj 2013

@mariiianka určo jo ja mam jako jinak vaničku v kuchyni na stole ale ted mi došlo že bych nemela kam malyho apk položit protože přebalovák je v ložnici,takže ten stojan beru taky

mariiianka
24. říj 2013

@ratatooy no já to mám pro změnu zase všechno v koupelně,tak snad se tam se vším budu vejít 😅 a to jsem si koupila vaničku s výpustí,abych to měla ještě víc ulehčený

hanndy
24. říj 2013

Ahoj kocenky,tak jsem doma,byla jsem ještě klabosit atd..no jinak z kontroly vám nic nereknu utz opět nedelano,prijdu si jak kokot...

slaboska
24. říj 2013

@hanndy jak nedělal utz?a kdy se bude dělat,před porodem 😠

renca1978
24. říj 2013

@hanndy jakto ze nedelal UZ, dyt mas problem z mnozstvim plodovky!!!!!!!si ten tvuj dr. koleduje o peknej pruser!!!!!!!!!!!!!Hele nechces zmenit doktora????

hanndy
24. říj 2013

@slaboska prý mi budou dělat utz příští týden tak to nejni potreba-pohoda ne? Když u nás jiný doktoři tehotny neberou už jsem se ptala...

hanndy
24. říj 2013

@mariiianka kočárek vypadá krásně 😉

renca1978
24. říj 2013

@hanndy ty jo.............to je skoda, ja bych k nemu tu duveru uz nemela..............mne fakt kouka na mimco kazdou navstevu od 6tt.............pro mne nepochopitelny, hlavne kdyz meli podezreni na malo plodovky, nechapu..............