IVF v únoru, březnu,... 2013 🙂

reennddyy
21. únor 2013

Ahoj holky,vím že je tu založená diskuze už o IVF,ale je poněkud starší a tak nějak to celý přečíst,by mi trvalo věčně.A tak sem se rozhodla založit další diskuzi na toto téma,tak se nezlobte 🙂 Jinak já mám naplánovanou IVF na březen...Dnes jsem vyfasovala injekce a od mrchy začínám píchat(kolem 2-3.3 má přít)...Tak bych si s někym o tom ráda povídala,vyměňovala názory,atd...

hanndy
7. srp 2013

Holky jak jste na tom se strijema? Ty me to asi pojede..

renca1978
7. srp 2013

@hanndy super, gratuluji 😉

renca1978
7. srp 2013

@slaboska ja myslim tohle, je to drevotriska, nechci papiraky...............

slaboska
7. srp 2013

@mariiianka ja si taky kolikrat řikam,že by bylo super kdyby vypadl do prace a měla jssem klid 😀

slaboska
7. srp 2013

@hanndy ja to nechci zakřiknout,ale zatim nemam ani jednu,snad už to tak vydrži,ale ja se opravdu poctivě mažu.
@renca1978 je to je hezke,kdes to sehnala? 😉

renca1978
7. srp 2013

@slaboska vyrabi to nejakej pan, nasla jsem ho na mimibazar.cz.sestavi ti jmeno, o jaky si napises..................jedno pismenko stoji 23 Kc, kyticka 35 Kc...................posilam odkaz, vydrz................
http://www.mimibazar.cz/bazar.php?strana=1&albu...
ja to strasne dlouho nemohla nikde najit, tak mam z toho radost 🙂

hanndy
7. srp 2013

@slaboska jenze to je v genech s mazanim toho zachranis minimum,ale tak to mas super,zavist ja se uplne bojim jak budu hnusna,popraskana ☹

slaboska
7. srp 2013

@renca1978 je to fakt hezky a to tomu panovi mužu normalně napsat?ty a už sem nic nedavej,ja už kvuli tobě utratila peněz 😀
@hanndy ja si myslim,e to je hodně o mazani,neboj nebudeš poprasklina a když jo,tak nam to tady nevadi 😉

mariiianka
7. srp 2013

@slaboska mě to vyhovuje když není doma,ale občas mi to leze taky na nervy,že jsem tady na všechno sama.A teď tady koukám na nějaký víkendový pobyt jestli mam koupit,nemáš s tím zkušenosti.Jestli si to vůbec zaslouží

renca1978
7. srp 2013

@slaboska klikni tam normalne odpovedet n a inzerat..........zadej svoji adresu a mail pote odesli, a pockej, az ti odepise na maila................do poznamky napis jmeno miminka, a pokud mas zajem o kyticku, nebo jeste neco jinyho navic napis pocet kusu..................

renca1978
7. srp 2013

@mariiianka My jsme takhle byly pres slevomat v Rime na prodlouzenej vikend.................tam jsme se zasnoubili , bylo to krasne, romanticke...............zadnej podvod, vsechno klaplo jak melo..............hotel i lazne super

renca1978
7. srp 2013

@hanndy zatim nemam zadny, mazu kazdej den............ale myslim, ze zrovna u mne je na ne jeste brzy, doufam, ze nebudou, no uvidime...................

slaboska
7. srp 2013

@mariiianka tak s tim ti neporadim,nemam s tim zkušenost.my vždy jedeme přes cestovku,ale když
@renca1978 piše,že se i zasnoubili tak to musi byt suprovy 😀 ja myslim,že si to zaslouži,každy někdy mrzouti 😉

mariiianka
7. srp 2013

@renca1978 já jsem si našla na slevy dnes,ale jen do Krkonoš,to nám bohatě stačí na menší relax,tak já nevím

renca1978
7. srp 2013

@mariiianka ja byt tebou, tak to objednam, aspon si spolu odpocinete 😉

mariiianka
7. srp 2013

@renca1978 no já to ještě prozkoumám,ale asi jo.Za celý léto jsme nikde pořádně nebyli,tak aspoň ten víkendek 😉

renca1978
7. srp 2013

@mariiianka dyt jo, Krkonose jsou moc krasne 😉 😉

hanndy
7. srp 2013

@slaboska ja ti nevim ale rikal to i doktor ze pokud mas gen.predpoklad treba od mamci,nebo babci tak je skoro 100%ze to odskaces taky a u me je to tutovka mam je uz ted..ale jses hodna ze vam to nebude vadit,ale za chvilku uz se vam nevyfotim ☹

hanndy
7. srp 2013

@renca1978 ten napis nema chybu ty jsi takova hledacka pokladu 😀

silvik77
7. srp 2013

Holky pátek se blíží a já začínám mít trochu strach ☹

mariiianka
7. srp 2013

@silvik77 strach neměj,vše bude v naprostém pořádku.Ale všichni víme jaký to je před každou kontrolou 😉

slaboska
8. srp 2013

TAK KOUKAM,ŽE JSTE TU ZASE VŠECHNY!!!!!!!!!!!!
@hanndy tak babička nevim jak na tom byla,ale mamka žadny nema a moje segra ma trochu na břišku,ale až po 2 mimču,ale to je asi tim,že se přejidala a přibrala 33kg,ktera kuže by nepoprskala 😀 budeš se fotit,chceme vidět jak rosteš 😉

mariiianka
8. srp 2013

@slaboska ahojky,já jsem tadyyyyy 🙂

renca1978
8. srp 2013

dobre ranko vsem...............

mariiianka
8. srp 2013

@renca1978 i tobě dobré ráno,tak to vypadá,že nás čeká další teplý den,se z toho už picnu

silvik77
8. srp 2013

Dobré ráno holky 🙂

slaboska
8. srp 2013

no nekecejte šipkove ruženky jsou dneska už vzhuru 😀
@mariiianka no dnes bude zase masakr,pověřila jsem manžu at nakoupi a ja dnes nikam ani nejdu,budu je vorvan u bazenu 😉

mariiianka
8. srp 2013

@slaboska šípkové růženky se vždycky vzbudí,jen jim to hold trošku dýl trvá 😀 😀 .No to mi povídej,já tam budu taky.Dneska nic nedělám,mam vše hotové,včera jsem to vzteky stihla 😀 😀 😀

hanndy
8. srp 2013

Nazdarek buchty,taky preji hezky ranko 🙂
@slaboska 33kg 😕 tak to byla segra peknej jedlik

hanndy
8. srp 2013

A ja jsem vzhuru od 4 a v 7 jsem jela k doktorovi a prijela pred chvilkou