• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF ve Zlíně - máte zkušenosti?

21. února 2017 
@zuzka56 přeji hodně štěstí my v car zlín 3iui bez úspěchu a jedno ivf bez úspěchu a jsme oba OK je to všě o štěstí ..... a vám ho přeji :slight_smile:
12. lis 2015 v 19:17  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v lednu 2017  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hanulkavelunka
Jooj to ma fakt mrzí :frowning2: viem si predstaviť to sklamanie a niekedy je tažké nájsť silu do ďalšieho boja.
Teraz skúsite opäť ivf alebo ste si dali pauzu?
13. lis 2015 v 06:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzka56 ne nechceme uz zadne ivf ani iui dame tomu cas,1 dceru mame prirozene a az bude cas prijde i druhe. Me to uz nemrzi,skusili jsme to ale po uplne vycerpavajicich vsech vysetrenich a vse uplne ok jeste pockame
A kdo si pocka ten se docka.
13. lis 2015 ve 21:34  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v lednu 2017  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@hanulkavelunka super přístup a je to pravda :slight_smile: držím pěsti!!
13. lis 2015 ve 22:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hanulkavelunka
Niekedy sa stanu veci medzi nebom a zemou, ktore si nevieme vysvetlit a pochopiť. Páci sa mi tvoj prístup a je fajn, ze uz jedno dieťatko mas, my nemáme zatial žiadne a tažko povedať co bude....
14. lis 2015 v 19:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Je tady někdo kdo ještě chodí na IVF do Zlína, nebo má v plánu chodit? :grinning:
22. led 2016 v 10:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Můžu se zeptak, ke kterému lékaři jste chodili do Zlína? A popřípadě jaký byl. Vyžádala jsem si žádanku a nevím ke komu se objednat :frowning2:
1. únor 2016 v 09:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janunulinka ja dr Chovanec :slight_smile:
1. únor 2016 v 10:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@crazynaa Můžu se tě prosím zeptat, jaký je dr. Chovanec, jak se s ním dá mluvit, co doporučuje.....doted sem chodila Dr. Kovalčíkovi, ale ten prý už děla jen zahraniční klientelu....
1. únor 2016 v 10:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jarka23 ja byla ted u Kovalcina. Chovanec byl nemocny . Byl fajn :slight_smile: Chovanec je v klidu do niceho Te nezene. Nechci na laparku a tak zkratka nejdu :slight_smile: ted mi delal iui a uplne v poho. Je sice dost vazny a musis napinat usi kdyz mluvi,ale vse vysvetli. Za me 1
1. únor 2016 v 10:25  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@crazynaa já právě našla dost dobrých hodnocení na Křenka a na ostatní skoro nic :frowning2:
1. únor 2016 v 11:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janunulinka já dostala žádanku a vůbec jsem neřešila, ke komu, protože všichni v tom centru jsou kapacity, jinak by to nedělali, takže mě prostě přidělili a byla jsem max spokojená! (dr. Štochlová)
1. únor 2016 ve 12:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem právě dotelefonovala, jdeme 23. února, ptala se ke komu chci tak jsem řekla ,že jsem slyšela doporučení na pana Křenka. Začala se smát a řekla jen dobrá volba, ale že mě ujišťuje, že jsou tam všichni stejně dobří a milí :grinning:
1. únor 2016 ve 12:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak já chodila ke kovalčíkovi ten je super chovanec je taky dobrý ale křenek od toho pryč co jde to zprasí vím to od lidí co k němu chodili ještě v kroměříži na gyn do nemocnice a já se pak o tom přesvědčila ve zlíně takže ten je jediný od koho bych odradila ale jinak jsou tam moc milí
1. únor 2016 ve 12:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@renda12 no tak to díky :frowning2:
1. únor 2016 ve 12:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janunulinka ale není problém tam zavolat a říct že chceš někoho jiného akorát půjdeš jiný čas prostě se omluvis a řekneš že ti byl doporučen někdo jiný a je to já ho měla při vložení a řekla jsem že ho nechci ať mi dají někoho jiného a bylo oni ti vyhoví protože nesmíš se stresovat a musím doktorovi věřit tak se neboj změnit Křenek má nejmíň klien tak proto každého k němu dávají
1. únor 2016 ve 12:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@renda12 no právě co já teď volala tak měl volno až v březnu, říkala že toho má moc a pak si všimla že tam má ještě jeden volný termín kam nás může v pasovat. Právě jsem všude četla na něho dobré recenze :frowning2: Uvidím, lehce můžou přejít k někomu jinému :grinning:
1. únor 2016 ve 12:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Přesně přejít můžeš hlavně ať jste spokojeni a vyjde to
1. únor 2016 ve 12:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janunulinka souhlasím s @renda12, také ho znám z KM a moc bych se k němu nerhnula..
1. únor 2016 ve 13:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Právě, ja doted chodila ke kovalčíkovi, ale skončil tam a prý bere jen zahraniční klientelu, volala jsem tam v pondělí. Jednou jsem byla u Křenka, on je takový nevím, působí jak kdyby byl vystašený, bál se mně a ani se mi na porvní netrefil dovnitř, to se kovalčíkovi nikdy nestalo. Tak se mně ptala sestřička ke komu chci , tak jsem řekla že skusím Chovanca. Mají tam ted plno, když jim jednen dr. chybí.
3. únor 2016 v 18:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janunulinka
@renda12 ja ke krenkovi chodila vice nez rok a nedam na nej dopustit, je to neskutecne mily a laskavy clovek, vse nam vzdy vysvetlil, byl velmi empaticky... Ja u kovalcika byla jednou a prisel mi takovy chladny, stejne tak i dr chovanec... Mrknete jeste do druhe diskuse co tady na MK o klinice ve zline je, tam naopak spousta holek prechazi ke krenkovi! My si dr krenka vyzadali, slyseli jsme jen dobre recenze a pro druhatko v budoucnu jdeme jedine k nemu
5. únor 2016 ve 23:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jj to se mi stalo při ivf že se netrefil..
ale je to jedno jsem šťastný že se to podařilo sice jinde ale konečně se těšíme a kovalcika dělá už jen to zah.a jinak dělá v prediku tak se ani nedivím že odešel sám má malé děcka to se s nimi nemohl ani vydat. Hlavní se je holky že to proč tam každý jse se mu splní a je jedno u koho hlavní je věřit doktorovi co dělá
6. únor 2016 v 09:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@renda12 super překlepy :grinning:
6. únor 2016 v 09:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mrshka :grinning: teď to čtu musím si na mobilu vypnout ten přepis slov
6. únor 2016 ve 12:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@renda12 dává to prostor fantazii :wink:
6. únor 2016 ve 13:24  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@damai o kterou skupinu se prosim jedna?
6. únor 2016 ve 20:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janunulinka myslim ze to bylo crm zlin
6. únor 2016 ve 22:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte, já mám za sebou IVF ve Zlíně - ET nepodařilo se (dr. Kovalčík), pak KET - biochemické těhotenství (dr. Štochlová - nedoporučuji!!!!), u tohoto posledního KET (dr. Chovanec) jsem se úplně vyprdla na testování, protože u minulého jak jsem měla to biochemické mi ani jeden test neukázal pozitivní výsledek a to jsem měla HCG 10,8 a po třech dnech už 38 a ikdyž byl test citlivý od 10 jednotek byly všechny bílé. Takže jsem stresovala dvakrát (testy nic, krev pozitivní). Teď jsem počkala až na krev, šla jsem s tím, že tam nebude vůbec nic a ejhle, 13 den po KET HCG přes 2000 jednotek a už byl vidět na UTZ i gestační váček (máme fotku). Takže holky nestresujte se testama, počkejte na krev. Horší je to teď euforii z toho že to vyšlo, vystřídaly nervy aby bylo vše ok, strašně se bojím kontroly za týden ve čtvrtek, kde už by mělo být vidět srdce. Mám úzkostné stavy a nevolnosti, nemůžu nic jíst. beru Utrogestan 4-2-4 a k tomu estrimax 4 x denně, plus Fraxiparin injekci na břicha denně. Takže teď bojuju s psychikou....místo těšení se a radosti mám stres aby bylo vše ok.
14. únor 2016 ve 14:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sistr prosím ten fraxiparin ti naordinoval kdo a proč? jinak velkááááááááá gratulace....jo ja testy už neřeším 2 x biochemko, 1 x ZP a jinak který byl tvuj hl.dr,
15. únor 2016 v 17:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jarka ten fraxiparine je na redeni krve pry se mimi lip zavrta. Hl. dr. je Chovanec.
16. únor 2016 v 07:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek